קסטלו | Castello

קסטלו – הרובע הגדול של ונציה

מידע כללי והיסטוריה של אזור קסטלו

קסטלו (Castello) הינו הרובע הגדול של ונציה, הוא נחשב לאיזור שקט יחסית, אך בעל קרבה רבה לאתרי התיירות ולרובע סן מרקו המרכזי. התפתחות הרובע החלה במאה ה-13, לאחר הקמת המספנות הימיות של רפובליקת ונציה (למידע נוסף על ההיסטוריה של ונציה). לאחר כיבוש נפוליאון בסוף המאה ה-18, הוקמו בתחומי הרובע גנים נרחבים – גני הביאנלה (Bienniale Gardens). באופן היסטורי אזור זה הוא האזור בו התגוררו הפועלים של ונציה.

גאוגרפית, מכיוון מערב גובל קסטלו עם רובע סן מרקו המרכזי, ביניהם מחבר גשר האנחות, ועם רובע קאנארג’ו. מכיוון צפון-מזרח-דרום מוקף קסטלו בלגונת ונציה.

חזית כנסיית סן זכריה (צילום: Tony Hisgettרישיון)

**פרסומת**מה רואים?

אזור זה הוא ברובו הכי אותנטי ולא תיירותי, יחסית לשאר ונציה. ככל שהולכים מערבה לכיוון אזור סן מרקו כמות התיירים העוברים פה גדלה מאוד. במזרח של אזור זה תוכלו למצוא לא מעט חנויות קטנות ומסעדות מקומיות ויחסית תפגשו פה יותר ונציאניים מקומיים ופחות תיירים (כמובן ביחס לשאר אזורי ונציה). בין האתרים המרכזיים ברובע תמצאו את גשר האנחות (Ponte dei Sospiri)כנסיית סן זכריה (Chiesa di San Zaccaria) ואנדרטת ויטוריו אמנואלה השני (The Victor Emmanuel II Monument).

גשר האנחות (צילום מקורי)

**פרסומת**המלצות "הכל על"

מידע שימושי על אזור קסטלו

שעות פתיחה

פתוח לציבור בכל שעות היממה.
הגעה
directions_boat
סירת אוטובוס (ואפורטו)

קו 1, קו  6 , קו  4.1  וקו  4.2  (מכיוון מוראנו), קו  5.1  וקו  5.2  (מכיוון לידו), קו  14  (מכיוון לידו), קו  15  (מכיוון נמל Punta Sabbioni), קו  20  (מכיוון סן לזארו), קו  22  (מכיוון נמל Punta Sabbioni), קו  B  (מעיירת Tessera), קו  N  (קו לילה) עוצרים בנקודות שונות של הרובע.

למידע נוסף על הואפורטו של ונציה.

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

סנן על ידי