מידע כללי

ונציה היא אחת הערים היפות והמתויירות בעולם, ותיירים רבים בוחרים בה לטיול רומנטי. ונציה אינה גדולה במיוחד (במיוחד הרובע העתיק והתיירותי של העיר), לכן עם בחירת מלון במרכז העיר תוכלו למעשה לבקר בקלות באתרים המרכזיים שלה, כמו כיכר סן מרקו ובזיליקת סן מרקו, כפר הדייגים והתעלות המפורסמות של העיר. מצד שני, יש תיירים רבים המעוניינים לחסוך כסף או ללון במקומות פחות רועשים וצפופים ומתרחקים ממרכז העיר, ואף לעיתים לנים מחוץ לונציה לגמרי.

בונציה קיימים מאות מלונות בכל דרגות הכוכבים, החל מהוסטלים ועד מלונות פאר. חשוב לציין כי ישנו חוסר מסוים במלונות פאר בני חמישה כוכבים (סה״כ 17 ברחבי העיר כולה), אך כי ישנם הרבה מלונות קטנים ודירות אירוח. סביב ונציה ניתן למצוא לא מעט וילות המתאימות מאוד למשפחות ולקבוצות המטיילות עם רכב. בסוג כזה של לינה מרווחים וילה ייחודית ונעימה במחירים משתלמים ובבוקר נוסעים למרכז העיר בתחבורה ציבורית. סגנון אחר של מלונות שמאוד ייחודי לונציה, הוא הארמונות של העיר שהפכו עם השנים למלונות – אופציה מדהימה במיוחד ללינה רומנטית.

המלצות כלליות למלונות בונציה

  • האיזור המומלץ ביותר ללינה בונציה למרבית התיירים הוא איזור סן מרקו, סביב כיכר סן מרקו וגשר ריאלטו. רוב אתרי התיירות של העיר נמצאים שם, בין מסעדות ובתי קפה רבים ואיזור זה הוא גם איזור בילוי לילי. למידע נוסף על מלונות באזור סן מרקו.
  • משפחות המטיילות בונציה יעדיפו מלונות באזורים כמו קסטלו או קאנארג’ו, בהם יש מבחר רחב יותר של מלונות המציעים חדרי משפחה ובמחירים שפויים יותר ממרכז העיר. בנוסף יהיו משפחות וקבוצות שיעידפו בכלל ללון בסביבות ונציה מחוץ לעיר. למידע נוסף על מלונות למשפחות בונציה.
  • למגיעים עם רכב לונציה מומלץ לחפש מלון באזורים כמו סנטה קרוצ׳ה או קאנארג’ו (אם הם חייבים ללון בתוך העיר), בהם יש סיכוי סביר יותר למצוא מלונות הכוללים חניה. למרות שאין כניסה עם רכב לעיר ותאלצו להשאיר אותו במגרשי החניה בכניסה לעיר, יש כמה מלונות שעדיין יש גישה אליהם, אך הם מעטים מאוד. ככלל למגיעים עם רכב אנו ממליצים ללון מחוץ לעיר ברדיוס של 15-30 ק”מ ובכך להשיג חניה נוחה, ומחיר טוב על מלונות טובים ומרווחים למידע נוסף על השכרת רכב בונציהמלונות עם חניה בונציה, וכבישים וחניה בונציה.
  • שימו לב כי בתוך ונציה ברוב המלונות הזולים והבינוניים לא קיימת מעלית, דבר העלול להקשות על מטיילים עם מטען רב, משפחות עם ילדים בעגלות ונוסעים בעלי קשיי ניידות.
  • מומלץ לברר טרם ההזמנה האם קיים מיזוג אוויר במלון שבחרתם, זה ממש לא מובן מאליו בכל מלונות ונציה, קריטי למגיעים בחורף (חימום) ובקיץ (קירור).
  • להגעה למלון מהסירה אנו ממליצים מאוד לעשות שימוש בשירות הסבלים (porter) המציעים עצמם בונציה. להם יש עגלות מיוחדות לעבור את הגשרים של האי וכשיורד גשם יש להם כיסויים מתאימים למזוודות – השירות עולה נכון ל2016 5 אירו ושווה זאת להרבה מאוד תיירים.
  • חשוב לדעת, ונציה היא עיר צפופה, המלונות פה קטנים. הצפיפות היא בעיקר במרכז העיר באזור כיכר סן מרקו אך לא רק שם. חדרים זוגיים בגודל של 10 מ”ר ואף פחות הם לא דבר חריג. יש להיות מוכנים לכך – למשפחות וקבוצות שזקוקות לחדרים גדולים יותר אנו לעיתים ממליצים ללון מחוץ לעיר (במיוחד אם מגיעים עם רכב שכור)) למידע נוסף על מלונות עם חניה בונציה.
  • בגלל קשיי ההתמצאות בונציה (הרבה מאוד סמטאות קטנות), מאוד מומלץ לוודא לפני ההגעה למלון מספר דברים: שיש לכם מפה ומיקום מדוייק, שיש לכם מספר טלפון ואיש קשר, להסתכל לפני בתמונות של הכניסה למלון על מנת שתוכלו לאתרו ולבקש מהמלון מפת הגעה אליו (כולל קו הואפורטו העוצר בקרבה למלון והתחנות הקרובות).
  • להמלצות כלליות על ונציה.Booking.com

סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל