השכרת רכב בבארי

בנה לעצמך חופשה
רכב
מלונות
טיסות
כדורגל

האם צריך לשכור רכב בבארי

מרבית התיירים שמגיעים לבארי, בירת מחוז “פוליה”, מגיעים לימים מועטים בלבד. כל עוד אתם מטיילים בעיר עצמה, אין צורך בהשכרת רכב, אפילו להפך – הרכב יגביל ויעיק. ישנה בעיית חניה לא פעם, אזורים תיירותים אליהם לא מורשים להיכנס רכבים פרטיים, מה שהופך את התניידות עם רכב שכור בבארי לבעייתית ולא כדאית. מה גם שמומלץ להתנייד בבארי בתחבורה ציבורית וברגל. יחד עם זאת, מרבית התיירים בוחרים לצאת מהעיר לפחות ליום אחד למרחב סביב בארי, ובמקרים אלו מומלץ מאוד לשכור רכב ליום או יומיים ולצאת איתו ליעדים מחוץ לעיר, אליהם פעמים רבות ההגעה עם תחבורה ציבורית אינה נוחה ואידיאלית ורכב שכור הוא הפתרון הטוב והנוח ביותר לעשות זאת.

טבלת חיפוש רכבים והשוואת מחירים

מטה נמצא תיבת חיפוש להשכרת רכבים והשוואת מחירים בין חברות ההשכרה השונות, במידה ויש לכם חוסם קבצי קוקיס פעיל לא תוכלו לראות אותה. תוכלו להיכנס במקום ישירות לאתר רטנלקארס, המפעיל את מנוע החיפוש.

**פרסומת**טיפים למציאת ההצעה הטובה ביותר להשכרת רכב בבארי

 • חשבו איפה אפשר לצמצם. תמיד חשוב להבין איזה רכב בדיוק אתם צריכים ובכך לא להוציא יותר מידי (ולחילופין לא להתנייד עם רכב חלש או קטן מידי). רכב עם הילוכים יהיה זול יותר, כך גם רכב קטן וכדומה. אם אתם “זוג” רכב קטן יספיק לכם, במידה ואתם יותר מ”זוג” אל תתפשרו על גודל הרכב ועוצמתו, זה יכול מאוד לפגוע לכם בטיול.
 • השתדלו להביא מכשיר ניווט (GPS) משלכם, להגיע עם חבילת גלישה או לקנות כרטיס סים מקומי. הוספת המכשיר על בסיס חברת ההשכרה יקרה מאוד! מצד שני לא מומלץ לנסוע באזור ללא מכשיר ניווט. בימינו כשלרוב האנשים יש סמטרטפון אפשר להשתמש די בקלות באפליקציות ניווט בפלאפון. המלצה שלנו- כדאי להוריד את האזור בו אתם מטיילים ״אופליין״ לאפליקציה כך שהוא יהיה זמין לכם גם אם אתם מסתובבים בלי כרטיס סים מקומי / בינלאומי. אפשרות אחרת היא להירשם לאחת מהחבילות לשימוש בוויז או גוגל נוויגטור ללא הגבלה.
 • בעונות התיירות (כלומר- בקיץ) – הזמינו מספיק זמן מראש. דגש זה הוא בעיקר לרכבים בעייתים כמו רכבי 4*4, קארוונים ורכבים גדולים. אם לא תזמינו מראש ישארו לכם מעט אופציות ותצטרכו לשלם מחיר מופקע. לעיתים גם לא תמצאו את הרכב אותו אתם רוצים. בעוד שבטיסות ברגע האחרון אפשר למצוא דילים, ומלונות ברגע האחרון הרבה פעמים תמצאו דילים מעולים – לרכב שכור כמעט אף פעם אין משמעות לרגע האחרון (פשוט יש מחיר שלחברות ההשכרה לא משתלם להשכיר את הרכב שלהם). מניסיון שלנו- אין הצדקה להזמנת הרכב בזמן החופשה עצמה, המחירים בבארי עצמה כמעט תמיד יקרים יותר ויכולתכם לבצע השוואת מחירים טובה נפגעת. תוכלו לחפש הצעות להשכרת רכב במנוע השוואת המחירים המצורף כאן, או להשאיר פרטים ונחזור אליכם.
 • נסו לתכנן את הטיסה שלכם לבארי בסופה של תקופה עמוסה (בסוף הקיץ, אחרי החגים הנוצריים), או בתחילת החורף. במילים אחרות, לפני ואחרי המוני התיירים. כך תשיגו דילים טובים גם לטיסות למלונות וגם לרכבים השכורים.
 • אם אתם מתכננים נסיעה קצרה, אנו ממליצים להסתפק בחברות מקומיות ולואו קוסט – יש להן הצעות טובות וזולות. אם אתם מתכננים נסיעות וטיולים ארוכים יותר, ובמיוחד אם הנכם מתכננים לעבור את הגבול למדינות שכנות – אנו ממליצים לקחת רכב מחברה גדולה ובינלאומית (גם במקרה זה יש לוודא את כמות הנהגים בתוכנית ההשכרה שלכם, והאם יש או אין הגבלת קילמוטרז’ ליום השכרה – היבטים בעייתים לרוב בעיקר בחברות לואו קוסט אך לעתים גם בחברות אחרות).
 • לקיחה של רכב בשדה התעופה Bari-Karol Wojtyla תאפשר לכם יותר אופציות של חברות השכרה מאשר לקיחת רכב במרכז העיר
 • אם אתם בוחרים לשכור רכב בשדה התעופה Bari-Karol Wojtyla, מומלץ לבחון האם הלקיחה של הרכב היא בשדה עצמו או במגרש מרוחק, זה יכול להיות משמעותי בכמעט שעה-וחצי עיכוב, אבל קחו בחשבון שרכב מתוך השדה עצמו יהיה יקר יותר.
 • לקיחת רכב מתחנה אחת והחזרתו בתחנה שניה תלווה בתוספת תשלום. במידה ומדובר בשתי תחנות באותה עיר (למשל רכב שנלקח בשדה והוחזר במרכז העיר או להיפך) התוספת תהיה נמוכה. לקיחה והחזרה באותה מדינה לקיחת רכב בבארי והחזרתו בנאפולי, תלווה בתוספת יקרה יותר. כאשר התוספת הגדולה ביותר תהייה לקיחה והחזרה בשתי מדינות שונות (במידה ואתם מתכננים טיול ארוך ולטפס את כל איטליה ולסיים בשוויץ או צרפת) – לעיתים עדיף להחזיר את הרכב בתוך המדינה בה הוא נלקח איטליה לעבור את הגבול למדינה השכנה ברכבת או תחבורה ציבורית לעיר שכנה ושם לקחת רכב אחר להמשך הטיול
 • ברכבי לואו-קוסט רבים יכולה להיות הגבלת קילומטרז’ על ההשכרה, אם אתם לא מתכננים לעבור את הקילומטרים הנ”ל, כמו רוב התיירים שמטיילים בבארי- מעולה, זה יחסוך לכם מעלות הרכב, אם יש סיכוי אפילו קטן שתצטרכו לחרוג מהגבלה זו, למשל טיול לאורך כלל איטליה או מעבר למדינות שכונות מומלץ לא להתפתות למחיר הנמוך שיכול לקפוץ משמעותית

תחנות השכרת רכב בבארי

במידה ואתם נוחתים בשדה התעופה “Bari-Karol Wojtyla” בבארי, יש כ- 10 סוכנויות רכב באיזור, ומשם תוכלו לקחת רכב ולהתחיל את הטיול.
בנוסף יש כ-7 סוכנויות רכב במרכז העיר שבהן ניתן לשאול רכב. באיזור תחנת המרכזית של בארי “Bari Centrale” תמצאו כ 2 סוכנויות.
במידה ונחתתם בשדה תעופה “Bari-Karol Wojtyla” לאחר השעה 20:00-23:00 (תלוי סוכנות) סוכנויות הרכב סגורות, ולרוב לא תוכלו לקבל את הרכב. כמו כן, יש מחסור מוניות בעיר, ועדיף לשהות לילה בקרבת שדה התעופה או לקבוע מונית דרך המלון שכבר תחכה לכם כדי לחסוך זמן.

דברים נוספים שכדאי לדעת על השכרת רכב בבארי

חניה בבארי

ישנן לא מעט חניות וחניוני רכבים בבארי, מרביתן נמצאות במרכז העיר. כך שהמגיעים עם רכב יכולים להחנות את הרכב בחניות אלו ומהן ללכת ברגל את המרכז התיירותי של העיר. מומלץ לא להיכנס לעיר העתיקה עם רכב, משום שהרחובות צרים מאוד ולא ניתן להיכנס לכל רחוב. חניה מסודרת וגדולה באיזור העיר העתיקה “Quick St. Francis”. כמו כן יש גם חניה גדולה בקרבת הטיילת ועיר העתיקה “Baripak”.
המלצות כלליות למטיילים עם רכב שכור בבארי

 • שמרו על נהיגה במהירות המותרת! ישנן מכמונות מהירות, במיוחד בכבישים המחברים בין יעדים מתויירים במיוחד וערים מרכזיות. לא נעים ויכל לבאס מאוד כאשר מקבלים את הדוח הביתה אחרי שחוזרים מהחופשה.
 • בתוך בארי ישנה צפיפות רבה באיזור העיר העתיקה דבר שמקשה על התניידות עם רכב. העיר החדשה של של בארי יותר חדשנית ומסודרת מבחינת נסיעה ברכב. בנוסף יש בעיות חניה ובמיוחד בחודשי הקיץ ובתקופות העומס קשה למצוא חניה וככל שמתקרבים למרכז העיר החניה הופכת יקרה יותר. על כן ההמלצה שלנו היא להגיע לחניות הנמצאות בחלקים הפריפריאלים יותר של העיר ומשם להמשיך את הביקור בתחבורה ציבורית
 • למי שאוספים את הרכב בשדה התעופה “Bari-Karol Wojtyla”, מומלץ לקחת עגלה למזוודות לטובת ההליכה לאזור השכרת הרכב.
 • משמעות רבה באזור זה יש לשעות של איסוף והחזרת הרכב בדגש על איסוף והחזרה בשדה התעופה. ב-“Bari-Karol Wojtyla” עמדות השכרת הרכבים נסגרות בין השעות 20:00-23:00 ונפתחות למחרת רק ב 8:00. להחזרת הרכב בשעות מאוחרות ישנו פיתרון לחלק מהחברות ויש לבדוק זאת פרטני עם החברה עצמה. איסוף של רכב באמצע הלילה משדות תעופה אילו אינו דבר אפשרי. לכן בתכנון הטיול רצוי למצוא לינה סמוך לשדה התעופה ולאסוף את הרכב בבוקר שלמחרת.
 • שימו לב כי מרבית תחנות השכרת הרכב בערים עצמן אינן פתוחות ביום ראשון, ולכן כדאי לתכנן את זמן לקיחת והחזרת הרכב בהתאם.

תשובות לשאלות נפוצות על השכרת רכב בבארי

מפת תחנות השכרת רכב בבארי