מלונות בלימונה סול גארדה - מידע כללי

לימונה סול גארדה (Limone sul Garda) הוא שמה של מועצה אזורית וגם של עיירה בתוך אותה מועצה, על שפת אגם גארדה, הנמצאת בנפת ברשה שבמחוז לומברדיה, בצפון איטליה. לימונה נחשבת לאחת מהעיירות הפוטוגניות ביותר באגם גארדה, ולכן היא גם עיירת הנופש הפופולרית ביותר מבין עיירות האגם, ובעונת התיירות (בקיץ) עליכם להיות מוכנים לרחובות צפופים בתיירים.

אם אתם אוהבים להיות במרכז ההמולה- זו אחת מהעיירות שתתאים לכם. תוכלו ליהנות כאן מהליכות לאורך חוף האגם, בתי קפה ונוף יפה מטרסות בעיירה ובאתריה השונים. כמו כן יש חופים לשחייה או שיזוף- החופים עם חלוקי נחל מצפון למרכז העיירה. מדרום למרכז העיירה תמצאו חוף גדול ורחב יותר.

בלימונה סול גארדה קיימות כ-60 אפשרויות לינה, ברוב המקרים מדובר במלונות בדירוג של שלושה-ארבעה כוכבים, לצד דירות אירוח, בתי הארחה ואתרי קמפינג כמו קמפגיו גרדה (Campeggio Garda). ריכוז מלונות גבוה ניתן למצוא סביב לימוניה דל קסטל (Limonaia del Castèl) ומוזיאון התיירות (Museo del Turismo).

בין המלונות המומלצים באיזור לימונה סול גארדה ניתן למנות את מלון לאונרדו דה וינצ’י (Hotel Leonardo Da Vinci)מקום האירוח גארני ג’יאנמרטין (Garni Gianmartin)מלון אילמה (Hotel Ilma)מלון וילה אלית (Hotel Villa Elite).

מלונות בלימונה סול גארדה - המלצות כלליות

 
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל