מלונות מומלצים בברנזונה סול גארדה

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם בברנזונה סול גארדה שבאגם גארדה: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

4 מלונות מומלצים בברנזונה סול גארדה

Hotel Du Lac – Relax Attitude Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון הוטל דו לאק (Hotel Du Lac – Relax Attitude Hotel) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Garda Family House

מלון גארדה פמילי האוס (Garda Family House) – מלון . מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Eden

⭐⭐⭐
מלון עדן (Hotel Eden) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

La Caletta Hotel Bolognese

⭐⭐⭐
מלון לה קאלטה בולונייזה (La Caletta Hotel Bolognese ) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון מאי, 2024

עם האביב והתקרבות הקיץ רמת הביקוש ללינה בברנזונה סול גארדה שתלך ותעלה ככל נתקרב לסופו של החודש. לכן, בין אם אתם מתכנים חופשה לשבועות הקרובים או לחודשי הקיץ, מומלץ מאוד להזמין מקום מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם. למי שרוצה להוזיל את עלות הלינה כדאי לבדוק האם יש מבצעים כאן.

מידע כללי על מלונות מומלצים בברנזונה סול גארדה

ברנזונה סול גארדה (Brenzone sul Garda) היא מועצה אזורית במרכז הגדה המזרחית של אגם גארדה בצפון איטליה. מועצת ברנזונה מורכבת מ-24 כפרים, ביניהם מאגוניאנו (Magugnano), סומאווילה (Sommavilla), פורטו (Porto), קסטלו (Castello), מרינגה (Maringa), אסנצה (Assenza) וקסטלטו (Castelletto). מועצה זו היא מבין הצעירות ביותר באגם והשפעות התיירות עוד לא שינו אותה והשאירו את הכפרים בה כמעט לא נגועים. כפרי הנמל במועצה זו מתקיימים בעיקר מדיג, וזה מקום מצוין ליהנות ממנות הדגים המקומיות.

ברנזונה סול גארדה מציעה כ-100 אפשרויות לינה, ביניהם דירות אירוח, אתרי קמפינג (כמו Camping Monja ו-Aquacamp) וכן מלונות בדירוג של שלושה כוכבים. ריכוז מלונות גבוה ניתן למצוא לכל אורך שפת האגם.

בין המלונות המומלצים באיזור ברנזונה סול גארדה ניתן למנות את מלון הוטל דו לאק (Hotel Du Lac), מקום האירוח גארדה פמילי האוס (Garda Family House), מלון עדן (Hotel Eden) ומלון לה קאלטה בולונייז (La Caletta Hotel Bolognese).

המלצות על מלונות בברנזונה סול גארדה

 Booking.com