דקה 90

על חברת הדקה ה-90

הדקה ה-90 היא אחת החברות הראשונות שאיפשרו קניית כרטיסי טיסה דרך האינטרנט. לחברה יש ותק רב בתחום הקנייה האינטרנטית והיא משווקת טיסות וחבילות תיירות לספונטניים. הדקה ה-90 מספקת אפשרות “להזמין טיסה ב-48 שעות הקרובות” במחיר אטרקטיבי (על מנת למלא מקומות ריקים בטיסה). כמו כן, מספקת חבילות מיוחדות כמו “חגים בחו”ל” ו”נופש כשר”, המותאמות לתיירים שומרי מסורת.

להזמנת טיסות וחבילות באתר הדקה ה-90

יתרונות בהזמנת טיסה דרך הדקה ה-90

1. מחירים טובים דרך אתר האינטרנט (אפשר להגיע להוזלה של כמה עשרות שקלים בהזמנה באינטרנט לעומת הזמנה מסוכן נסיעות או הזמנה בטלפון).
2. שירות לקוחות בעברית, גם ללקוחות הנמצאים בחו”ל. פועל 24 שעות ביממה.
3. לרוב, מחיר הטיסות בדקה ה-90 הוא המשתלם ביותר כאשר מזמינים ברגע האחרון.

**פרסומת**כמו כל החברות והספקים עליהם אנו ממליצים ב”הכל על”, מדובר בחברה איכותית עם כתובת וגב שמקפידה על אספקת המוצר ועל שמירת פרטיות לקוחותיה.
חסרונות בהזמנה דרך הדקה ה-90

1. החבילות הסדירות של הדקה ה-90 הן לא תמיד הזולות ביותר. היתרון הגדול שלהם הוא בעיקר בהזמנות של הרגע האחרון.
2. הזמנת בית מלון בנפרד יכולה להיות זולה יותר אם מזמינים באתרים בין לאומים כמו Venra או booking, אך אז לא זוכים למענה בעברית כפי שהדקה ה-90 מספקים.
3. ישנן תלונות על השירות ועל המענה (חשוב לדעת – Ynet טורס והדקה ה-90 זו אותו חברה עם שם שונה) של חלק מהלקוחות (כתבה לדוגמה).
4. במהלך התקופה האחרונוה היו לדקה התשעים מספר בעיות “תשלומים” וקרה אף מקרה הייתה הדקה התשעים זקוקה לחברת גוליבר על מנת להמשיך ולקנות טיסות עבר לקוחותיה.

חשוב לנו לציין כי גם את הדקה ה-90 בדקו אנשי המערכת שטסו כבר מספר פעמים עם הדקה ה-90 והשירות היה מצוין (לא בדקנו את שירות הזמנת החבילות או בתי המלון אלא רק טיסות). 

יש לכם הערות חיוביות או שליליות על טיסה או חבילה שהזמנתם דרך הדקה ה-90? שלחו לנו ונפרסם אותן!

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל