רומא אחרת

סיורים מודרכים מקצועיים בעברית

סיורי “רומא אחרת” הם הזדמנות יוצאת דופן לגלות את רומא באמצעות סיורים מודרכים מקצועיים המועברים בעברית ועוסקים, בין השאר, בחיי הקהילה היהודית העתיקה של רומא. ישנו מגוון רחב מאוד של סיורים מוצעים, בדגש על סיורים היסטוריים ותרבותיים וכולם מועברים לקבוצות קטנות (כ-12 איש). הסיורים האיכותיים זכו להמלצות חמות של משתתפים רבים וזוהי אופציה מצויינת למי שאינו מעוניין לצאת לטיול מאורגן, אך חשוב לו לערוך סיור מקיף ברומא – ובעברית.

סיורים מודרכים מקצועיים בעברית
למה אנו ממליצים על רומא אחרת?

במשך השנים האחרונות בהם האתר שלנו עוסק בפירוט רב במידע על התיירות בעיר רומא – ענינו ועזרנו לאלפי גולשים מישראל שביקרו בעיר רבים מהם השתתפו בסיורים מודרכים של חברה זאת. כל המשובים שקבלנו היו מצויינים בלי יוצא מין הכלל. רבים ציינו את הידע, את השירות ואת ההדרכה המסבירה פנים של החברה. על כן אנו ממליצים על חברה זו מכל הלב.

סיור בותיקן (צילום: רומא אחרת)

בדרך לעוד סיור בעיר רומא (צילום: רומא אחרת)

פרטים נוספים

“רומא אחרת” מציעה סיורים ייחודיים לחלקים העתיקים ולאתרים המרכזיים של העיר. בין השאר ניתן למצוא סיור אמנותי בותיקן וסיור בגלריית בורגזה, סיור היסטורי-תרבותי בגטו היהודי, סיור קלאסי ברומא העתיקה, סיור מיוחד ברומא התת-קרקעית, במהלכו תגלו את שכבות ההיסטוריה של רומא שמתחת לאדמה וסיור היסטורי מקיף ב”רומא של הקיסרים”. בנוסף, ישנן אפשרויות לסיור ברכב ברחבי רומא וכן לסיור פרטי.

יוליוס קיסר בסיור ב”רומא של הקיסרים”. צילום: רומא אחרת