1. עמוד הבית
  2. »
  3. צרפת 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. הריביירה הצרפתית, צרפת 2024 – המדריך המקיף | French Riviera
  6. »
  7. סנט ג’נט, צרפת – מלונות מומלצים, איך מגיעים ומה אפשר לעשות באזור | Saint Jeannet

סנט ג’נט, צרפת – מלונות מומלצים, איך מגיעים ומה אפשר לעשות באזור | Saint Jeannet

המדריך המקוצר לתייר

שוכן על רקע הרי האלפים בדרום צרפת הכפר המקסים סנט ג’נט הוא גן עדן למטיילים ומקלט נסתר עבור אלה המחפשים לחוות חיים אותנטיים צרפתיים הרחק מהמולת הריביירה הצרפתית. מדובר באחד מאזורי הטיול הפופולאריים באזור הריביירה הצרפתית אליהם יוצאים סיורים מודרכים (ולכן כדאי להזמין מקום מראש, ראו כאן מספר אופציות עם אפשרות ביטול בחינם). אולם יש עוד דברים לעשות באזור למי שבוחר להגיע ליותר מיום טיול אחד, למשל לעלות לנקודות תצפית מרהיבות על חוף הים המפורסם קוט ד’אזור, להתעמק בתרבות המקומית עם ביקור בכיכר הכפר, לטעום יינות ותוצרת אזוריים, ולחקור את השבילים שמסביב המציעים תערובת של ים תיכוני והרי האלפים.

טיולי יום לסנט ג’נט

מאחר וסנט ג’נט מהווה מוקד משיכה כה משמעותי לתיירים, ישנם מספר סיורים מאורגנים שיוצאים אל סנט ג’נט מניס. טיולי היום לסנט ג’נט פופולאריים מאוד כיוון שהם מאפשרים הגעה נוחה ללא צורך בהשכרת רכב ו/או נסיעה בתחבורה ציבורית. ישנן מספר אפשרויות לסיורים אילו, חלקם יתמקדו בסנט ג’נט בלבד, וחלקם ילוו בנקודת עניין אחת או שתיים נוספות או זמן חופשי. הסיורים לסנט ג’נט לרוב יסובו סביב תרבות היין העשירה שבריביירה הצרפתית ובכפרים שבמורדות האלפים בעיקר בשל הפופולאריות של הסיורים הללו מומלץ להבטיח את מקומכם מראש (ראו כאן מספר אפשרויות עם ביטול בחינם), בקיץ כדאי להזמין אפילו כמה שבועות מראש.

הנוף מסנט ג’נט, הרי האלפים פוגשים את הריביירה הצרפתית

איך מגיעים לסנט ג’נט

ישנן כמה דרכים בהן ניתן להגיע לסנט ג’נט באופן מאורגן או עצמאי.

הגעה בסיור יומי מאורגן – הדרך המפנקת והמסקרנת (אבל היקרה)

ניתן כאמור להגיע לסנט ג’נט כחלק מטיול יום מאורגן מניס (למשל סיור פופולארי זה). זו אופציה יקרה אומנם, ומאפשרת פחות גמישות מאחר ומוגבלים בזמן בו מבלים בסנט ג’נט, אבל זו אופציה נוחה ופופולארית מאוד, ולכן כדאי להזמין מקום מראש, במיוחד בקיץ.

איך מגיעים לסנט ג’נט בתחבורה ציבורית – הדרך הזולה

כדי להגיע לסן-ז’אן באמצעות תחבורה ציבורית, הדרך המומלצת היא לנסוע מניס באמצעות רכבת או אוטובוס לעיר הגדולה הסמוכה ונס (Vence) מונס, תוכלו לתפוס אוטובוס מקומי או מונית לנסיעה הקצרה לסנט ג’נט שנמצאת במרחק של כ-10 ק”מ משם. ניתן לבדוק את אפשרויות ההגעה השונות, הזמנים בהם יש תחבורה ציבורית ואף להזמין כרטיסים מראש בקישור הזה (מומלץ, במיוחד בקיץ).

איך מגיעים לסנט ג’נט עם רכב שכור – האופציה הנוחה והגמישה ביותר

אפשרות נוספת למי שרוצה להגיע באופן עצמאי לסנט ג’נט היא להגיע עם רכב שכור, אותו לרוב שוכרים בניס משם מרבית התיירים שמגיעים למקום יוצאים. אנו ממליצים מאוד להזמין רכב מראש, בעיקר לתקופת הקיץ, בשל הביקוש הרב לרכבים במיוחד לרכבים מרווחים למשפחות, רכבים אוטומטיים, ואנים וג’יפים. תוכלו להזמין בקישור הזה עם ביטול בחינם, כך שלא צריך לחשוש מההתחייבות לרכב, למי שרוצה לחסוך בעלות הרכב אנו ממליצים להזמין בקישור הזה עם הנחה בלעדית לגולשים של הכל על.

לינה בסנט ג’נט

בקרב מי שבוחר להגיע באופן עצמי לסנט ג’נט יש רבים שבוחרים ללון באזור, ונהנים ממה שיש לסנט ג’נט להציע או יוצאים מכאן לטיולים נוספים באזור הריביירה הצרפתית. האזור המרכזי בו תיירים רבים בוחרים לקחת מלון או דירה הוא אזור כנסיית סנט ג’נט (eglise saint-jean). כמה ממקומות הלינה המומלצים בסנט ג’נט הם Awesome Apartment In Saint-jeannet With Wifi And 2 BedroomsOpens in new window, st jeannet esprit brocanteOpens in new window, Bed & Breakfast Les LILLASOpens in new window. ישנן כמובן אופציות לינה נוספות באזור, בקישור הזה תוכלו לראות את כלל מקומות הלינה ולהזמין מראש עם אפשרות ביטול – כך שתוכלו לשמור לעצמכם את האפשרות להיות גמישים (אך שימו לב לתאריך עד אליו ניתן לבטל בחינם את השהות). למגיעים עם רכב כדאי כמובן לבחור מקום לינה שמספק חניה, למשל אחד ממקומות הלינה שבקישור הזה. למי שרוצה לחסוך בעלות הלינה אנו ממליצים להסתכל על המבצעים וההנחות למלונות בקישור הזה לראות האם יש משהו רלוונטי עבורכם.