מידע כללי

יער ונסן (Bois de Vincennes) הינו היער הגדול ביותר בתחומי פריז, ממוקם ברובע ה-12 בחלקה המזרחי של העיר. בשטח של יותר מ-9 ק”מ מרובעים ישנם מסלולי רכיבה ושיט בסירה, מתקני שעשועים, אגמים ועצים, אצטדיונים ומסעדות. ביער תוכלו למצוא גם פארק פרחים יפייפיה, גן חיות, גנים בוטניים וטירות עתיקות.

הלינה באזור יער ונסן מיועדת למי שמעוניין ללון בנקודה פחות מרכזית בעיר, שמאופיינת באופי יותר בורגני ופחות תיירותי (הרבה מאוד דירות אירוח ומלונות קטנים שהוסבו מבתי מגורים למלונות. אין באזור זה כלל מלונות יוקרה ברמה של חמישה כוכבים).

היתרונות של מגורים באזור זה הם המחיר טוב, האזור הידידותי למשפחות וקבוצות, האפשרות ללינה עם חנייה צמודה (במקומות רבים אפילו בחינם – מאוד משמעותי למי שמבקר בפריז כחלק מנסיעה עם רכב שכור בצרפת – ראה גם השכרת רכב בפריז והשכרת רכב בצרפת) והנגישות למרכז העיר בתחבורה ציבורית. כמו גם, העובדה שמדובר באזור מאוד נעים עם מרחבים ירוקים כולל גם נקודות חניה לקראוון – למרות שהוא עדיין בתוך העיר.

**פרסומת**היתרונות של הלינה באזור זה הם:

  • אפשרות לחנייה צמודה.
  • נגישות למרכז פריז בתחבורה ציבורית.
  • מאוד ידידותי למשפחות ולקראוונים (יש חניון רציני לקראוונים באזור זה).

​החסרונות של הלינה באזור זה הם:

  • רחוק מהמרכז באופן יחסי.
  • אזור מאוד לא תוסס וחסר פעילות בשעות הלילה (הכל יחסי. ישנם כמה מקומות אירוח ומסעדות הפעילות בשעות היום, אך זה לא הרובע הלטיני או המונמרטר).

 

המלצות למחפשים מלון באזור

 

**פרסומת**סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל