תיאטרון לטרנה מאגיקה, פראג – המדריך המקיף ביותר בעברית | Laterna Magika

עדכון קיץ 2024

עם בוא הקיץ כמות התיירים בפראג עולה, ובהתאם לכך גם הביקוש למופעים המועלים מידי שבוע בעיר, למשל המופעים בתיאטרון לטרנה מאג’יקה, עולה. במיוחד בסופי השבוע, הכרטיסים למופעים אוזלים במהירות, וישנם ערבים גם באמצע השבוע בהם לא נותרים כרטיסים זמינים. לכן, על מנת להבטיח את כניסתכם למופע (ובזמן שמתאים לכם) אנו מאוד ממליצים להזמין כרטיסים מבעוד מועד.

מידע כללי

לטרנה מאגיקה (Laterna Magika) או “פנס הקסם” הוא תיאטרון בעל שם עולמי ואולי התיאטרון המפורסם ביותר בפראג השוכן בעיר החדשה של פראג. זהו התיאטרון המולטימדי הראשון המשתמש בשיטות חדשניות כמו וידאו ומשחקי אור יחד עם פנטומימה. התיאטרון הוא חוויה לכל הגילאים ולכל תייר גם אם אינו חובב תיאטרון. הלטרנה מאגיקה הוא למעשה חלק מהתיאטרון הלאומי של פראג, והוא גם שוכן בקרבתו.

מתוך המופע “קוביה״ (Cube)
(צילום: מתוך האתר הרשמי של התיאטרון)

מה רואים?

ההצגה כוללת שילוב מדהים של משחק חי ווידאו יחד עם טכניקות של תנועה ותאורה שנלקחו מאמנות התיאטרון השחור. לא פעם הקהל מוצא את עצמו שותף פעיל בחוויה. אי אפשר להשאר אדישים לביקור בתיאטרון הזה.

בכל חודש יש בין שלושה לארבעה מופעים שונים, ביניהם סיפורים מפורסמים כמו ״הנסיך הקטן״ (The Little Prince) ומפורסמים פחות כמו ״כפי שאני רואה״ (As Far as I See).

קטע מתוך המופע ״הקרקס הנהדר״ (Wonderful Circus)

לחובבי השופינג כדאי להכיר את קניון פאשן ארנה | Fashion Arena - קניון העודפים הגדול ביותר בצ'כיה בו יש יותר מ-200 חנויות המציעות הנחות בין 30% ועד 70%, בנוסף יש בקניון החזר מס - כך שתוכלו לקבל חזרה 12% מעלות הקניות, ומעבר לכל זה יש הנחה מיוחדת לגולשים של הכל על » למידע נוסף.

לפרסום עסק העוסק בפראג באתר, אנא צור קשר.

רכישת כרטיסים למופעי תיאטראות שחורים בפראג
המלצות "הכל על"

מידע שימושי על תיאטרון לטרנה מאגיקה

  • כתובת: Laterna Magica, Narodni 4, פראג, צ׳כיה.
  • איך מגיעים? 
    • חשמלית (טראם): קווים 6, 9, 18, 19, 21, 22, 23 לרדת בתחנת Narodni Divadlo
    • מטרו: קו B (צהוב) לרדת בתחנת Narodni Trida
  • אתר רשמיhttp://www.laterna.cz/en/

[wpgmza id="8" cat="5" marker="1045" zoom="17"]