טיול לקרלובי וארי

הזמנת כרטיסים לטיול יומי לקרלובי וארי

טיול יומי לקרלובי וארי הוא אחת הפעילויות הפופלאריות ביותר שיש למחפשים סיור מחוץ לפראגקרלובי וארי (הידועה גם בשם קרלסבאד) היא עיר ספא מפורסמת במערב צ’כיה, והביקור בה הוא חוויה מומלצת ומשתלמת למי שרוצה לראות עוד מצ’כיה, ולהתפנק במרחצאות מים מינרליים חמים. העיר ציורית וצבעונית במיוחד ובה מעיינות חמים רבים שלהם משוייכות סגולות מרפא וחלקם מתפרצים מגייזרים.

הזמנת כרטיסים לטיול יומי לקרלובי וארי

מלכים והוגי דעות רבים היו מגיעים לרחוץ בהם ובעיר אף התקיימו שני קונגרסים ציוניים. במהלך הסיור בעיר תבקרו בתערוכת זכוכית מיוחדת, תרחצו במעיינות החמים ותזכו לאכול מהוופל המקומי המפורסם.

קרלובי וארי, ציורית וצבעונית (צילום מקורי)

לחובבי השופינג כדאי להכיר את קניון פאשן ארנה | Fashion Arena - קניון העודפים הגדול ביותר בצ'כיה בו יש יותר מ-200 חנויות המציעות הנחות בין 30% ועד 70%, בנוסף יש בקניון החזר מס - כך שתוכלו לקבל חזרה 12% מעלות הקניות, ומעבר לכל זה יש הנחה מיוחדת לגולשים של הכל על » למידע נוסף.

לפרסום עסק העוסק בפראג באתר, אנא צור קשר.
המלצות:

  • יש לקחת בחשבון שהביקור במקום מתאים יותר לקהל מבוגר יותר. אנו לא ממליצים על ביקור בעיירה לסיור עם ילדים.
  • יש אפשרויות רבות להגיע לעיירה באופן עצמאי ללא הדרכה ו/ או הסעה (או על ידי תחבורה ציבורית או על ידי רכב שכור ראה גם השכרת רכב בצ’כיה) ראה פירוט נוסף בעמוד על קרלובי וארי. היתרון בסיור מודרך הוא נוחות ההגעה, והיכולת לקבל הדרכה על הסיפורים השונים מאחורי המעיינות, האוכל, הפסלים והמבנים של העיר. היתרון בהגעה עצמאית הוא העצמאות והמחיר.

הזמנת סיורי יום מחוץ לפראג