1. עמוד הבית
 2. »
 3. מדריד 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
 4. »
 5. כרטיסים לריאל מדריד – חובה לקרוא לפני שמזמינים!

כרטיסים לריאל מדריד – חובה לקרוא לפני שמזמינים!

מידע שימושי וכללי: על הזמנת כרטיסים לכדורגל בעיר מדריד והזמנת כרטיסים למשחקים באצטדיון סנטיאגו ברנבאו

סוגי כרטיסים ומידע כללי

לא נפרט כאן יותר מדי על האצטדיון המדהים סנטיאגו ברנבאו (תוכלו לקרוא עליו בדף הרלוונטי בלחיצה על הקישור) מכיוון שדף זה מוכוון למעוניינים להזמין כרטיסים למשחקי כדורגל באצטדיון.

באצטדיון יש למעלה מ-86,000 מקומות. מחיר הכרטיסים תלוי בשני פרמטרים עיקריים: סוג המשחק והביקוש אליו, ומיקום הכיסא באצטדיון.

מידע על הישיבה באצטדיון סנטיאגו ברנבאו (חלק מאתרי האינטרנט מסווגים את הכרטיסים לפי קטגוריות):

קטגוריה 1 – צידי המגרש, יציעים נמוך/אמצעי.
קטגוריה 2 – צידי המגרש, יציעים גבוהים.
קטגוריה 3 – מאחורי השערים, יציעים נמוך/אמצעי.
קטגוריה 4 – מאחורי השערים, יציעים גבוהים.
הכוונה היא שקטגוריות 1 ו-3 הינן הקרובות ביותר לדשא.

סיווג אחר בו משתמשים מתחלק לפי טבעות (עליונה, ראשונה, שנייה וכו’) ומיקום יחסי (מאחורי המגרש, מצדדיו ובין רחבות ה-16).

 • לעיתים תראו אתרים וסוכנים המשתמשים במספרי היציע.
 • כרטיסי VIP הם שונים (להם יש התייחסות מיוחדת).

מפת האצטדיון לקבלת הערכה כללית


חשוב! בגלל זכויות שידור של הטלוויזיה הספרדית זמני המשחקים של הליגה הספרדית נקבעים שלושה שבועות מראש. עד אז מדובר בשלושה ימים בהם המשחק יכול להתקיים (בין שישי לשני). חשוב לקחת זאת בחשבון כשמתכננים חופשה בעיר.

סרטון מידע על הזמנת כרטיסים לריאל מדריד מתוך ערוץ היוטיוב של אתר הכל על

רוצים להכיר את מדריד בדרך כיפית ומעניינת?
הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא סיור עם מדריך צמוד דובר עברית שילווה אתכם במקומות המעיינים ביותר בעיר ומחוצה לה. בין אם אתם מחפשים סיור להכרת העיר, סיור קולינרי בו תטעמו מהמטבח הספרדי, סיור גרפיטי מרתק או יציאה ממדריד לסיור בעברית בטולדו וסגוביה, תוכלו להבטיח את מקומכם בסיורים המבוקשים כאן.

איפה אפשר להזמין כרטיסים לריאל מדריד?

אנו ממליצים על חמש אפשרויות להזמנת כרטיסים למשחקים של ריאל מדריד:

 1. דרך המערכת שלנו (בשיתוף עם מספר סוכנים אמינים בניהם למשל Ticketingo הגדולה והמוכרת, ו-TikTik, בעלי נסיון ארוך בתיירות ספורט בספרד ומספר סוכנים מקומיים נוספים).
 2. באמצעות הזמנה בקופות בעיר או באתר הקבוצה.
 3. הזמנת חבילה כוללת למשחקים של מדריד (כולל טיסה, מלון וכרטיס כניסה למשחק).
 4. ישנה גם אופציה רביעית שהפכה מקובלת יתר בשנים האחרונות והיא הזמנה מאתרי מסחר כרטיסים כמו VIAGOGO , או Ticketbis בהם אפשר לעיתים למצוא מציאות של ממש בכל האמור לכרטיסים למשחקים של ריאל, אך שיטה זו אינה מתאימה לכל לקוח, לכל אירוע וכל סוג כרטיס ואנו ממליצים לקרוא את הסקירות על החברות לפני הזמנה.

טיקטינגו
(להזמנה)

טיקטיק
(להזמנה)

טיקטגם
(להזמנה)

מחיר

גבוה יחסית

גבוה יחסית

גבוה

רמת השירות

גבוהה מאוד

גבוהה מאוד

גבוהה

התחייבות ל150% החזר אם הכרטיס לא ניתן

קיימת

לא קיימת

לא קיימת

מומחיות בבניית חבילות למשחקים

גבוהה

גבוהה מאוד

אין חבילות

נרחיב על השיטות השונות

הזמנה מראש באתר שלנו:

כאמור, אנו משתפים פעולה עם סוכנים אמינים וותיקים בלבד – שאנו יכולים לסמוך עליהם במאה אחוז.
אז למה להזמין במערכת שלנו?

 • עזרה וייעוץ שלנו. אנו יודעים לתת עזרה בבחירת הכרטיסים (כולל האם בכלל יש צורך בהזמנה מראש), ובתכנון החופשה בברצלונה (ממלון במדריד, דרך אטרקציות מומלצות ואתרים בהם כדאי לבקר). בנוסף, אנו יכולים לעזור לכל מי שרוצה בכך עם ההזמנה האינטרנטית.
 • הסוכנים שמפרסמים כרטיסים במערכת שלנו ואחראים על אספקת המוצר הינם אך ורק סוכנים אמינים ביותר המשווקים אירועי ספורט ומוסיקה מסביב לעולם ואפשר לסמוך על אבטחת המידע ועל אספקת המוצר שלהם כמו גם על היכולת לתת שירות לקוחות אמין ויעיל לאחר ההזמנה.
 • היתרון המשמעותי לתייר הישראלי הוא העובדה שלסוכנים איתם אנו עובדים יש שירות ומענה בעברית, כך שאפשר לבצע את כל תהליך ההזמנה והרכישה בשפת האם שלנו, ולא לשבור את השיניים בשיחה עם נציג שירות לקוחות מגרמניה או אירלנד.
 • לחברות והסוכנים שעובדים עימנו יש מענה טלפוני שזמין שבעה ימים בשבוע עד שעות הערב המאוחרות, כך שהחוויה המלחיצה קצת מצטמצמת.

יתרונות: אמינות, שירות בשפה העברית, תמיכה וייעוץ.
חסרונות: מחיר גבוה יותר מאשר לקנות בקופה ביום המשחק או באחד מהדוכנים בעיר.

הזמנת כרטיסים בקופות בעיר ובקופות האצטדיון:

כרטיסים לריאל מדריד יכולים להירכש ישירות באצטדיון סנטיאגו ברנבאו (במשרד 44). כאשר אתם מתקדמים אל האצטדיון תוכלו להבחין בחלון למשרדים, שכל אחד מהם ממוספר. משרד 44 נמצא בטורה (מגדל) A, והכרטיסים לכל המשחקים שמתקיימים בשבת מוצעים למכירה יום קודם
(שישי) בשעות 15:00-20:30.
בניגוד לברצלונה למשל (שם יותר קל להשיג כרטיסים למחשקי ליגה בעיר, ראה כרטיסים לכדורגל בברצלונה), הכרטיסים למשחקים של ריאל מדריד הם קשים יותר להשגה (יש פחות כרטיסים על פחות מקומות ולכן גם המחירים יקרים יותר).
לכן, למי שחשוב לו המשחק ו/או מקום הישיבה, אנו ממליצים לא להמתין עם ההזמנה לרגע האחרון או להגעה לעיר.

הזמנה מראש באתר האינטרנט של ריאל מדריד:

מי שמוכר את הכרטיסים למשחקים של ריאל מדריד דרך אתר האינטרנט שלהם הוא למעשה אתר “טיקטמאסטר” יחד עם הבנק הלאומי הספרדי “לה קסיה”. את הכרטיסים מההזמנה שאתם מבצעים תוכלו לאסוף מכל הקופות הצהובות של הבנק שמיועדות לכך ברחבי העיר (מעבירים את כרטיס האשראי שבו בוצעה ההזמנה והכרטיס שהזמנתם יוצא). בשלב הראשון רק מנויי העונה יכולים להזמין כרטיסים, לאחר מכן חברי מועדון, ואז חברי מועדון האוהדים. רק כרטיסים שאינם מוזמנים מוצעים למכירה לקהל האוהדים הרחב, כך שהסיכוי למצוא כרטיסים טובים עולה בסמוך למשחקים (קשה במיוחד עד בלתי אפשרי במשחקים מבוקשים).

​​יתרונות: המחיר. המחיר בהזמנת כרטיסים ישירות מהאתר של ריאל מדריד או מהקופות שלהם נמוך בהרבה מהזמנה דרך סוכן (אנחנו או כל אחד אחר).
חסרונות: קשה להשיג כרטיסים רצויים (מקומות סמוכים באצטדיון, כרטיסים במקומות טובים וכדומה), אין תמיכה ועזרה. הימור במקרים של המתנה להזמנה ברגע האחרון.

בקיצור, אם מצאתם כרטיסים באתר הרשמי של ריאל מדריד לרוב מומלץ להזמין אותם!
להזמנה באתר הרשמי של ריאל מדריד »

הזמנת חבילה למשחקים של ריאל מדריד:

יש לא מעט סוכנים וחברות המצטיינים בבניית חבילות למשחקים במדריד. למרות כל האפשרויות להזמנה של בתי מלון וטיסות באופן עצמאי ישנם רבים המעוניינים בעזרה של איש מקצוע המכיר את העיר, את המלונות, את אפשרויות הכרטיסים וכדומה. לפעמים במשחקים גדולים בליגת האלופות ו/או בקלסיקו – ישנם סוכנים המוציאים טיסות חכורות שלהם, או מזמינים כרטיסים למושבים מבעוד מועד – מה שמאפשר להם להציע חבילות זולות משמעותית מיכולת ההזמנה של מי שמפרק את ההזמנה (כלומר מזמין טיסה, מלון, כרטיסים בנפרד). ההמלצה שלנו היא לבחון את האופציה ולראות האם ההצעה הינה משתלמת.

יתרונות: קבלת פתרון מלא לכל הצרכים של החופשה שלכם, ראש שקט, לפעמים מביא להוזלה משמעותית.
חסרונות: פחות גמיש לפעמים יוצא יקר.

הזמנת כרטיסים מסוכן:

ישנם סוכנים רבים שישמחו למכור לכם כרטיסים, אם אתם מזמינים מסוכן אנו כמובן ממליצים לבדוק שוב את ההצעות במערכת שלנו. יש כמובן סוכנים אחרים שיציעו לכם כרטיסים או חבילה מלאה במחיר אטרקטיבי – חשוב לבדוק לפני ממי אתם מזמינים.

יתרונות: משיגים את הכרטיסים המתאימים, מקבלים ליווי צמוד ודאגה שהכרטיסים אכן מגיעים, ומבטיחים נסיעה שלא לשווא.
חסרונות: לא פעם יקר יותר (אך לא תמיד).
המלצות כלליות למזמין כרטיסים לכדורגל במדריד

 • כפי שמפורט בעמוד זה – יש המון שיטות להזמנת כרטיסים למשחקים של ריאל מדריד. כולן טובות והבחירה בניהם צריכה להיות תוך שיקלול המשחק, סוג הכרטיס, זמן ההזמנה וסוג הלקוח. אנו ממליצים להתייעץ עימנו לפני הזמנה. שווה גם להציץ בעמודי שאלות ותשובות על משחקים של ריאל מדריד. כמו כן אנו משתדלים לסקור את המשחקים החמים של הקבוצה ולסקור את נושא הכרטיסים, המלונות והטיסות במשחקים אילו – ראה גםכדורגל במדריד.
 • חשוב לדעת: כפי שכתבנו בעמוד, ההזמנה מראש של כרטיסים אינה קריטית בכל משחק. לעיתים הרבה יותר קריטי הוא להזמין טיסות מראש – מכיוון שטיסות למדריד הסמוכות למשחקים מבוקשים הרבה פעמים משמעותית יקרות יותר ככל שמתקרב תאריך הטיסה.
 • בכל מקרה לא להזמין מספסרים שאינם מוכרים – זו השיטה הגרועה ביותר שיכולה להביא להרבה עוגמות נפש.
 • כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט לברצלונה, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל והופעות. (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על).

המלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו מדריד למטיילים – Madrid for travelers:

 • האם מותר להכניס מים, מצלמה, תיק גב לאצטדיון של ריאל מדריד?
  • מותר בקבוק קטן של מים, יקחו לך את הפקק בכניסה. כביכול אסור להכניס מצלמות מקצועיות. לעיתים הם נותנים, אך גם רשאים לבקש ממך להשאיר בחוץ. מצלמות רגילות אין בעיה. לי יצא להשאיר את המצלמה שלי אצל השומר. קיבלתי פתק ובתום המשחק קיבלתי בחזרה. הוא פשוט משאיר לידו חפצים שלא מאשרים להכניס.
  • תיקים מכניסים, רק בודקים את התכולה.
  • אתמול היינו והיה לנו בקבוק מים בתיק ולא לקחו את הפקק.
 • חייב לשתף. חזרנו עכשיו ממשחק של ריאל מדריד, ניצחו 6-3 את ג’ירונה. היה מדהים. מומלץ ביותר, אל תחשבו פעמיים, זו חוויה מטורפת. אנחנו הזמנו דרך האתר הרשמי של הקבוצה, 125 אירו בשורה 13 בגוש 102. היינו ממש יכולים להריח את הזיעה של רונאלדו ושות’.
 • יש הרבה אתרים של כרטיסים כמו viagogo או stubhub. הבעיה היא שהמחירים קצת גבוהים מאחר והקבוצות מוכרות את זה לסוכניות והסוכניות מוכרות ללקוחות במחירים יותר גבוהים. מי שרוצה לקחת את הסיכון יכול לבוא ביום המשחק לקופות ולקנות כרטיסים במחירים שפויים (40-60 יורו) או ממקומיים שימכרו לך את המנוי שלהם במחירים זהים. אם את רוצה ראש שקט (כמוני) את יכולה לקנות כרטיס בסוכניות והכרטיס ישלח לך אל המלון.
 • חשוב לומר שיש הרבה משחקים בהם הכי טוב לקנות כרטיסים במדריד בקופות של האצטדיון או גם באתר של ריאל. הכרטיסים הזולים יותר נהיים זמינים שבוע לפני המשחק. כי בהרבה מהמשחקים, אין סיכוי שיהיה אצטדיון מלא.
 • למי שטועה לגבי ילדים, אני הולך עם ילד בן 3 מחר והייתי כאן ליפני חודש ב ריאל – פסז היו הרבה ילדים לא אמורה להיות בעיה
 • היי חברים אני רוצה לקנות כרטיסים למשחק נץשל ריאל מדריד נגד אטלאיקו בילבאו…הלכתי לאיבוד איפה לקנות את זה…מה לקנות איפה מומלץ? תודה 
  • באתר הרישמי
  • רכשתי לבד …לא חבילה…כל דבר בנפרד .יצא לי הפרש ענק.