פלאפל מעוז

מידע כללי

פלאפל מעוז הינה רשת מוכרת ואהובה המוכרת פלאפל סביב העולם. הסניף המקומי של ברצלונהממוקם בסמוך לשדרות הראמבלס. במקום אין תעודת כשרות, לאור היותו פתוח גם בימי שבת, אך המקום מגיש מוצרים צמחוניים בלבד. בנוסף יש לו מנות של פיתות ללא גליקוגן.

הפלאפל טעים ודומה מאד לזה המוגש כאן בארץ אך מחירו יקר יותר. הצוות וההנהלה הישראלית (שם המנהל או משה ישראלי לשעבר) נחמדים מאוד ונותנים שירות מצויין.

מיקומה של המסעדה על שדרות הראמבלס ליד אולם האופרה ליסאו הופך את הביקור בה לאפשרי לשילוב עם סיור בראמבלס, ברובע הגותי ובשוק לה בוקריא וכמעט כל האתרים המרכזים של ברצלונה. בנוסף היות והמסעדה פתוחה עד 02:30 בלילה ניתן לשלב אותה עם בילוי לילי בעיר.

תמונה מתוך אתר המסעדה
גולשי "הכל על" על המסעדה

  • זיו קורן: אני רוצה להמליץ על פלאפל מעוז. הוא ממוקם סמוך לשדרות הרמבלה ברחוב Carrer de Ferran 13 בברצלונה. הפלאפל אמנם לא כשר, אך הוא צמחוני (כך שאין בשר או חלב במסעדה). הפלאפל מאוד טעים ויש מגוון סלטים החומוס לא רע. המחיר יותר יקר מהארץ אבל לא נוראי ביחס למסעדות אחרות. הבעלים של המסעדה ישראלי לשעבר ואדם נחמד מאוד. אכלנו אצלו ברוב השהות שלנו בברצלונה.
  • לידור: אתמול בערב הייתי בפלאפל מעוז בברצלונה, שמחתי מאוד לגלות שיש משהו ישראלים שומרי כשרות יכולים לאכול אך הופתעתי לגלות שההוויה שונה לגמרי. מקבלים פיתה שאינה טרייה במיוחד, והמוכרת שמה לך בפיתה רק חומוס וכרוב שזה בסדד אל הופתעתי לגלות שאפילו לא מקבלים צלחת לחמוצים אפשר להוסיף דברים רק לתוך הפיתה ואם רוצים משהו בצד בלתי אפשרי שמים 4 כדורי פלאפל ספורים וכל זה ( שתייה צ’יפס ופיתה) ב40₪! וכמובן שאוסיף על המראה הלא כל כך אסטטי של המוכרת( שיער פזור אין כפפות) איני נוהגת לעשות זאת אך הרגשתי קצת זלזול בכספי.

מידע שימושי

  • כתובת: Carrer de ferran 13, Barcelona
  • איך מגיעים?
    • מטרו: קו 3 (ירוק) לרדת בתחנת Liceu.
  • אתר: https://www.maozusa.com/

מפה

[wpgmza id=”1″ cat=”8″ zoom=”13″]