כל מה שמבקרי העיר העתיקה נסבר צריכים לדעת

חופשה קסומה מהחלומות בחצי האי נסבר

מידע כללי על העיר העתיקה נסבר

העיר העתיקה של נסבר קיימת כבר 3,000 ושי לה היסטוריה ארוכה במהלכה השליטה עליה עברה בין עמים ואימפריות רבות. העיר העתיקה של נסבר היא למעשה חצי אי הסמוך לעיר נסבר המודרנית, וההגעה אליה נעשית על גשר צר, ברגע שתעברו את טחנת הרוח הנמצאת על הגשר תעברו לעולם אחר ומקסים ותגלו עיירה ציורית, שמעבר לחשיבותה ההיסטורית שזיכתה אותה בתואר אתר מורשת עולמי של אונסק”ו, מדובר בעיירת דייגים ציורים ומקסימה. בעיר העתיקה תוכלו להינות מנוף ים יפייפה לצד מבנים ואתרים עתיקים מדהימים ביופיים ולהיחשף להיסטוריה מרהיבה מתקופת הרומאים עד היום. יש בעיר כנסיות רבות (מומלץ לקרוא על כך בפירט בעמוד כנסיות בנסבר), מסעדות רבות וחנויות מזכרות לרוב. השיטוט ברחובות הצרים וגילוי פניות חמד נסתרות הופך את הביקור בה לכיף וקסום בעבור כל אחד. בין אם מדובר בחופשה רומנטית או חופשה משפחתית לא כדאי לותר על ההגעה לנסבר העתיקה.

הסמטאות הציוריות של נסבר (צילום: צילום מקור)הסמטאות הציוריות של נסבר (צילום: צילום מקור, רישיון)

כרטיסים לאטרקציות ואתרים באזור נסברהמלצות "הכל על" עבור העיר העתיקה נסבר

  • דרך ההגעה המומלצת היא ברכב פרטי או מונית עד לכניסה לעיר העתיקה. יש להחנות את הרכב מחוף לעיר ובעיר העתיקה עצמה ללכת ברגל.
  • המקום פעיל בעיקר בחודשי התיירות – בחודשים מאי-ספטמבר. בעונת החורף המקום הופך לריקני ויש לא מעט בתיעסק שלא פתוחים בעונות הפחות תיירותיות.
  • הכניסה לעיר העתיקה וההנאה ממנה חינמית לחלוטין.

מידע שימושי על העיר העתיקה נסבר

שעות פתיחה: העיר פתוחה 24/7, ומרבית היופי בה הוא ההליכה ברחוב ובכנסיות.
כתובת: Old Nessebar
דרכי הגעה: ברכב פרטי עד לכניסה לעיר העתיקה.

[wpgmza id="25" cat="5" marker="4452" zoom=15"]