כל מה שמבקרי אקווה פארק נסבר צריכים לדעת

פארק המים עם המגוון הגדול ביותר של מתקנים ואטרקציות באירופה כולה.

מידע כללי על אקווה פארק נסבר

אקווה פארק נסבר הינו פארק המים היותר פופולארי בקרב המגיעים לנופש באזור של בורגס, סאני ביץ’ ונסבר. באקווה פארק נסבר יש אטרקציות ומגלשות מים המתאימות לגילאים שונים, כך שגם מי שמחפש מגלשות אקסטרימיות וגם מי שמחפש מגלשות רגועות יותר ימצא את מבוקשו. בנוסף יש בריכות שונות עבור מבוגרים וילדים, מתחמי הירגעות, מתחם ספא שניתן לעשות בו מסאז’ים ובריכות ספא דגים. בפארק קיימות מסעדות, דוכני אוכל ובארי בריכה שניתן לאכול בהם בזמן השהות. אפשר לבלות בפארק יום שלם ולעבור בין המתקנים השונים, לנוח ולאכול.
זהו הפארק המים עם מספר המתקנים הגדול ביותר באירופה כולה. בפארק יש 60 אטרצקיות שונות, 38 מגלשות – שאם מחברים את אורך כל המגלשות יחד מגיעים ל2527 מטרים! ואם נמשיך עם המספרים על הפארק – יש בפארק כ-10 מיליוןליטרים של מים בבריכות ובמתקנים השונים, והוא נפרש על פני 55,000 מטר מרובע. ללא ספק פארק בסדר גודל מרשים אמוד שיהפוך את החוויה בו לכיפית וזכורה. זהו לא פארק המים היחיד באזור, בסאני ביץ’ יש את אקשן אקווה פארק ובסמוך לכניסה לנסבר יש את פארק המים שודדי הקאריבים המיועד בעיקר לילדים הקטנים יותר.

מגלשות המים באקווהפארק נסבר (צילום: ARKADIUSZ MARKIEWICZ)מגלשות המים באקווהפארק נסבר (צילום: ARKADIUSZ MARKIEWICZ, רישיון)

כרטיסים לאטרקציות ואתרים באזור נסברהמלצות "הכל על" עבור אקווה פארק נסבר

  • דרך ההגעה מומלצת לפארק הינה באמצעות השאטלים חינמיים הפרוסים בנקודות איסוף שונות בסאני ביץ’ ונסבר.
  • שימו לב כי האתר אינו פעיל לאורך כל השנה, וחודשי הפעילות שלו הם מאמצע חודש מאי ועד סוף חודש ספטמבר.
  • הפארק מתאים מאוד לחופשה משפחתית וגם ההורים וגם הילדים נהנים מהיום בפארק. יש מגוון מגלשות ובריכות אשר מתאימות גם לילדים קטנים.
  • עלות כרטיס הכניסה משתנה בהתאם לגובה המבקר. עלות כרטיס כניסה בעבור מבוגר מעל 130 ס”מ הינה 49 לבה, בעבור ילד בגובה 130-90 ס”מ ואנשים מעל גיל 65 הינה 25 לבה. בכניסה בעבור ילדים הנמוכים מ-90 ס”מ הינה חינם.
  • צעירים שמגייעם לחופשה בסאני ביץ’ אוהבים להגיע לפארק מאחר והוא גדול ומציע מגוון מגלשות גם למי שמפחש מגלשות אקסטרימיות יותר.

מידע שימושי על אקווה פארק נסבר

שעות פתיחה: בחודשים בהם הפארק פעיל הוא פתוח כל יום החל מהשעה 10:00, שעות הסגירה של הפארק משתנות בהתאם לתאריך-
בין התאריכים 14.5 – 11.6 ובין התאריכים 30.9-16.9 הפארק נסגר בשעה 16:00
בין התאריכים 12.6 – 30.6 ובין התאריכים 15.9-21.8 הפארק נסגר בשעה 18:00
בין התאריכים 1.7 – 20.8 הפארק נסגר בשעה 18:30
כתובת: Aquapark Nessebar, Village of Ravda, Nessebar Municipality, Burgas Region
דרכי הגעה: ניתן להגיע באוטובוס, ברכב או בשאטלים חינמיים הפרוסים בנקודות איסוף שונות
אתר אינטרנט רשמי של המקום: https://aquaparknessebar.bg/en/

[wpgmza id="25" cat="5" marker="4455" zoom=15"]