מלונות ודירות בשדרה החמישית – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בשדרה החמישית - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בניו יורק.

7 מלונות ודירות מומלצים בשדרה החמישית

Omni Berkshire Place

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא באזור השדרה החמישית המפורסמת, בחלק שקרוב לסנטרל פארק. אזור זה הוא מאזורי הלינה המבוקשים בעיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה וטרסה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

The James New York – NoMad

⭐⭐⭐⭐
מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בשדרה החמישית הידועה, באזוק שקרוב למדיסון סקוור גארדן. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Gotham Hotel

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בשדרה החמישית הידועה, באזוק שקרוב למדיסון סקוור גארדן. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, מקרר וטרסה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Broadway Plaza Hotel

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – שיהיה נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מצד שני. מלון זה נמצא בשדרה החמישית הידועה, באזוק שקרוב למדיסון סקוור גארדן. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא מתאימה גם לדתיים ושומרי מסורת מאחר ונמצאת בקרבה לבית כנסת. למידע נוסף לחצו כאן.

Park Terrace Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא בשדרה החמישית הידועה, באזוק שקרוב למדיסון סקוור גארדן. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Draper, Ascend Hotel Collection

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים לתיירים שלא מחפשים מקום לינה מפואר, אלא מקום פשוט יחסית אך נעים שיהיה נוח לישון בו. המלון נמצא בסמוך לבניין האמפייר סטייט מהאתרים המפורסמים והמרכזיים ביותר בניו יורק, שהלינה סביבו מאוד פופולארית. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, מכונת קפה ומקרר. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Pestana Park Avenue

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בשדרה החמישית הידועה, באזוק שקרוב למדיסון סקוור גארדן. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בשדרה החמישית

בין מקומות הלינה המומלצים למגיעים עם רכב לשדרה החמישית ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Omni Berkshire Place (חניה פרטית במקום במחיר של 85$ לכל יום), מלון ארבעה כוכבים Park Terrace Hotel (חניה פרטית במיקום סמוך במחיר של 50$ לכל יום), מלון ארבעה כוכבים Pestana Park Avenue ומלון שלושה כוכבים The Draper, Ascend Hotel Collection (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים) ומלון שלושה כוכבים Broadway Plaza Hotel (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 35$ לכל יום). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון בשדרה החמישית אנו ממליצים להסתכל מלון ארבעה כוכבים Omni Berkshire Place, מלון שלושה כוכבים Broadway Plaza Hotel ומלון שלושה כוכבים The Draper, Ascend Hotel Collection המתאימים למשפחות עד 4 נפשות, מלון חמישה כוכבים Lotte New York Palace המתאים למשפחות עד 5 נפשות ומלון ארבעה כוכבים The James New York - NoMad המתאים למשפחות עד 6 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בשדרה החמישית אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים The James New York - NoMad, מלון ארבעה כוכבים Park Terrace Hotel ומלון שלושה כוכבים Broadway Plaza Hotel שיש בהם גם חניית נכים ומלון ארבעה כוכבים Pestana Park Avenue ומלון שלושה כוכבים The Draper, Ascend Hotel Collection . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לשדרה החמישית ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בשדרה החמישית מומלץ להסתכל על מלון ארבעה כוכבים Omni Berkshire Place ומלון ארבעה כוכבים The Gotham Hotel שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומלון ארבעה כוכבים Park Terrace Hotel ומלון ארבעה כוכבים Arlo NoMad שמציעים מרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בשדרה החמישית כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים The Gotham Hotel שמגיש אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים עבור דתיים ושומרי מסורת בשדרה החמישית ניתן למצוא את מלון שלושה כוכבים Broadway Plaza Hotel שנמצא בקרבת בית כנסת ומאפשר כניסה לחדרים באמצעות מפתח רגיל ומלון ארבעה כוכבים The James New York - NoMad ומלון ארבעה כוכבים The Marlton Hotel שנמצאים בקרבת בית כנסת. במידה ואתם מגיעים לחופשה הכוללת סוף שבוע בדקו קודם האם מקום ההארחה מאפשר לכם שמירת שבת והאם יוכל לסייע בנושא - לא רק בקבלת מפתח רגיל ולא אלקטרוני אלא גם בנושאים שונים, כמו אורות שנדלקים באופן אוטומטי.

בין מקומות הלינה המומלצים בסמוך לבניין האמפייר סטייט ניתן למצוא את מלון שלושה כוכבים The Draper, Ascend Hotel Collection ומלון ארבעה כוכבים Arlo NoMad.

בין מקומות הלינה המומלצים באזור הדרומי של השדרה החמישית ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים The Marlton Hotel.

עדכון מאי, 2024

אזור השדרה החמישית הוא אחד מהאזורים המרכזיים ביותר ותיירים רבים בוחרון ללון בו בחופשה שלהם בניו יורק והביקוש הרב ללינה מותיר כמות נמוכה יחסית של מקומות לינה פנויים, דבר אשר ילך ויחמיר ככל שנתקרב לשיא עונת התיירות בעוד כחודשיים. לכן, מומלץ מאוד להבטיח לעצמכם מקום לינה, ניתן לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם ולשמור על גמישות במידה ותמצאו מקום לינה אחר שמתאים לכם יותר או אם יהיו שינויים בתוכניות ברגע האחרון.

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בשדרה החמישית

ניו יורק הינה מהערים הגדולות והמפורסמות ביותר בעולם – אם לא המפורסמת מכולן. ישנן מספר טיסות ישירות בשבוע מישראל לניו יורק, המאפשרות לישראלים להגיע לתפוח הגדול. יש לניו יורק הרבה מה להציע, החל ממונומנטים שהפכו לסמלי העיר כמו בניין האמפייר סטייט, דרך כמה מהמוזיאונים הנחשבים, ועד לסנטרל פארק המפורסם, השדרה החמישית עוברת ליד כל אחד מהמקומות הללו ולכן רבים בוחרים ללון באזור השדרה החמישית, רחוב הקניות המפורסם שנמצא בלב מנהטן.

ישנן אפשרויות לינה רבות בשדרה החמישית, שחלק לא קטן מהן הוא מלונות יוקרתיים המתאימים בעיקר למי שמתכנן חופשה מפנקת אך אפשר גם למצוא מקומות לינה שמתאימים למי שמחפש משהו יותר פונקציונאלי. כאשר מחפשים מקום לינה בשדרה החמישית, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה ואת קרבתה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא במידטאון מנהטן – כלומר בחלק הצפוני של השדרה – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בניו יורק או שכבר הגיעו לניו יורק עם רכב שכור, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה כחלק מהמחיר (אנו לא ממליצים לשהות בניו יורק עם רכב שכור).
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לניו יורק ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בניו יורק. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר למידטאון מנהטן כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות בשדרה החמישית

  • מקומות לינה מומלצים נוספים באזור השדרה החמישית: בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים באזור השדרה החמישית ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים The Marlton Hotel, מלון חמישה כוכבים Lotte New York Palace, מלון ארבעה כוכבים NH Collection New York Madison Avenue ומלון ארבעה כוכבים Arlo NoMad.
  • בניו יורק יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות למלונות ודירות בשדרה החמישית

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בניו יורק.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים בניו יורק?

ניתחנו כ-900 אפשרויות לינה בניו יורק עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בניו יורק בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בניו יורק (למשל אזור סנטרל פארק ואזור טיימס סקוור) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com