מלונות ודירות בסנטרל פארק – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות בסנטרל פארק - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בניו יורק.

7 מלונות ודירות מומלצים בסנטרל פארק

The Peninsula New York

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמעוניין במקום לינה מפנק וברמה גבוהה. המלון נמצא באזור השדרה החמישית המפורסמת, בחלק שקרוב לסנטרל פארק. אזור זה הוא מאזורי הלינה המבוקשים בעיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Manhattan Club

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא בשכונת הלס קיטצ’ן (Hell’s Kitchen) שנמצאת ליד טיימס סקוור והאתרים התיירותיים הרבים הנמצאים במרכז מנהטן. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Homewood Suites Midtown Manhattan Times Square South

⭐⭐⭐
מלון זה הינו מלון המדורג בשלושה כוכבים ומומלץ למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מידי מצד שני. המלון נמצא באזור שבין הטיימס סקוור למדיסון סקוור גארדן, מאזורי הלינה המבוקשים והיקרים ביותר בעיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

EVEN Midtown East – Grand Central, an IHG Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון זה הינו מלון המדורג בשלושה כוכבים ומומלץ למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מידי מצד שני. המלון נמצא באזור שבין הטיימס סקוור למדיסון סקוור גארדן, מאזורי הלינה המבוקשים והיקרים ביותר בעיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Belleclaire Central Park

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא באפר ווסט סייד באזור לינקולן סקוור, בו יש מעט אפשרויות לינה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מתאימה גם לדתיים ושומרי מסורת מאחר ונמצאת בקרבה לבית כנסת. למידע נוסף לחצו כאן.

The Wallace Hotel

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא באפר ווסט סייד באזור לינקולן סקוור, בו יש מעט אפשרויות לינה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למי שמגיע עם רכב בזכות החניה שמציעה לאורחים. למידע נוסף לחצו כאן.

Trump International New York

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא בסמוך לחלק הדרומי של סנטרל פארק אזור שהוא מהמבוקשים והפופולארים ביותר בקרב תיירים המגיעים לעיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות בסנטרל פארק

בין מקומות הלינה המומלצים למגיעים עם רכב לסנטרל פארק ניתן למנות את מלון חמישה כוכבים The Wallace Hotel (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים), מלון ארבעה כוכבים LUMA Hotel - Times Square (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 80$ לכל יום), מלון חמישה כוכבים Trump International New York (חניה ציבורית במקום במחיר של 85$ לכל יום), מלון ארבעה כוכבים Omni Berkshire Place (חניה פרטית במקום במחיר של 85$ לכל יום) ומלון חמישה כוכבים The Peninsula New York (חניה ציבורית במקום במחיר של 105$ לכל יום). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון בסנטרל פארק אנו ממליצים להסתכל מלון חמישה כוכבים The Peninsula New York ומלון חמישה כוכבים New York Marriott Marquis המתאימים למשפחות עד 7 נפשות, מלון חמישה כוכבים Trump International New York ומלון ארבעה כוכבים Hotel Beacon המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ומלון חמישה כוכבים Iroquois New York Times Square המתאים למשפחות עד 8 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים בסנטרל פארק אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים The Manhattan Club, מלון חמישה כוכבים The Peninsula New York, מלון חמישה כוכבים Hard Rock Hotel New York ומלון ארבעה כוכבים The Belvedere Hotel ומלון ארבעה כוכבים Park Terrace Hotel שיש בו גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לסנטרל פארק ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה בסנטרל פארק מומלץ להסתכל על מלון שלושה כוכבים Homewood Suites Midtown Manhattan Times Square South שמציע אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן, מלון ארבעה כוכבים M Social Hotel Times Square New York שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומלון ארבעה כוכבים San Carlos Hotel New York, מלון ארבעה כוכבים Omni Berkshire Place ומלון ארבעה כוכבים Renaissance New York Times Square Hotel שמציעים אזורים המיועדים לעישון.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בסנטרל פארק כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים EVEN Midtown East - Grand Central, an IHG Hotel, מלון ארבעה כוכבים Archer Hotel New York, מלון ארבעה כוכבים The Gotham Hotel ומלון ארבעה כוכבים citizenM New York Times Square שמגישים אוכל טבעוני ומלון שלושה כוכבים Best Western Plus Hospitality House Suites שמגיש אוכל צמחוני.

בין מקומות הלינה המומלצים עבור דתיים ושומרי מסורת בסנטרל פארק ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Hotel Belleclaire Central Park, מלון ארבעה כוכבים The Gardens Sonesta ES Suites New York, מלון דירות ארבעה כוכבים Lombardy Hotel, מלון חמישה כוכבים WestHouse Hotel New York ומלון דירות ארבעה כוכבים AKA Central Park שנמצאים בקרבת בית כנסת ומאפשרים כניסה לחדרים באמצעות מפתח רגיל. במידה ואתם מגיעים לחופשה הכוללת סוף שבוע בדקו קודם האם מקום ההארחה מאפשר לכם שמירת שבת והאם יוכל לסייע בנושא - לא רק בקבלת מפתח רגיל ולא אלקטרוני אלא גם בנושאים שונים, כמו אורות שנדלקים באופן אוטומטי.

בין מקומות הלינה המומלצים בסמוך לחלק הדרומי של סנטרל פארק ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים Trump International New York ומלון חמישה כוכבים The Pierre, A Taj Hotel, New York.

בין מקומות הלינה המומלצים בסמוך לטיימס סקוור ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים Hard Rock Hotel New York, מלון ארבעה כוכבים citizenM New York Times Square, מלון ארבעה כוכבים The Pearl Hotel, מלון ארבעה כוכבים Riu Plaza Manhattan Times Square ומלון דירות שלושה כוכבים Radio City Apartments.

עדכון מאי, 2024

אזור סנטרל פארק הוא אחד מהאזורים המרכזיים ביותר ותיירים רבים בוחרון ללון בו בחופשה שלהם בניו יורק ועל כן, בשל הביקוש הגבוה ללינה ככל שנתקרב לקיץ כמות מקומות הלינה הפנויים תלך ותרד. למי שמתכנן את החופשה שלו לשבועות הקרובים, ובמיוחד למי שמתכנן את חופשת הקיץ, כדאי להזמין מקום מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם, וכך להיות בראש שקט מצד אחד אבל להשאיר חלון לשינויים מצד שני.

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות בסנטרל פארק

ניו יורק הינה העיר הגדולה ביותר במדינת ניו יורק שבצפון ארצות הברית, ואחת הערים המפורסמות ביותר בעולם – אם לא המפורסמת מכולן. יש לניו יורק הרבה מה להציע, החל ממונומנטים שהפכו לסמלי העיר כמו פסל החירות או בניין האמפייר סטייט, דרך כמה מהמוזיאונים הנחשבים לטובים, וכמובן הסנטרל פארק המפורסם שנמצא בלב ליבה של מנהטן, שרבים בוחרים ללון סביבו. הסנטרל פארק גדול מאוד, וישנן אפשרויות לינה רבות סביבו, החל ממלונות יוקרתיים המתאימים למי שמתכנן חופשה מפנקת ועד לאפשרויות המתאימות גם למי שמגיע לחופשה בתקציב מוגבל. כאשר מחפשים מקום לינה בסנטרל פארק, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה ואת קרבתה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי יותר והפופולארי ללינה הוא האזור סביב החלק הדרומי של הפארק, אשר קרוב יותר לטיימס סקוור ולאתרים המרכזיים (והאייקונים) של העיר – במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בניו יורק או שכבר הגיעו לניו יורק עם רכב שכור, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה כחלק מהמחיר.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לניו יורק ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר, וכאשר מדובר על לינה ליד הסנטרל פארק עלות הלינה יכולה להיות גבוהה מאוד. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בניו יורק. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לדאון טאון או מידטאון מנהטן (כלומר באזור הדרומי של הפארק) כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שנמצאים ממערב לפארק.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות בסנטרל פארק

  • בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים באזור סנטרל פארק ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים LUMA Hotel – Times Square, מלון ארבעה כוכבים San Carlos Hotel New York, מלון ארבעה כוכבים Omni Berkshire Place, מלון חמישה כוכבים Hard Rock Hotel New York ומלון ארבעה כוכבים Arlo Midtown.
  • בניו יורק יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות למלונות ודירות בסנטרל פארק

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בניו יורק.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים בניו יורק?

ניתחנו כ-900 אפשרויות לינה בניו יורק עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בניו יורק בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בניו יורק (למשל אזור סנטרל פארק ודאון טאון מנהטן) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com