מלונות ודירות באפר ווסט סייד – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על מלונות ודירות באפר ווסט סייד - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בניו יורק.

7 מלונות ודירות מומלצים בנאפר ווסט סייד

The Peninsula New York

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא באזור השדרה החמישית המפורסמת, בחלק שקרוב לסנטרל פארק. אזור זה הוא מאזורי הלינה המבוקשים בעיר. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Manhattan Club

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא בשכונת הלס קיטצ’ן (Hell’s Kitchen) שנמצאת ליד טיימס סקוור והאתרים התיירותיים הרבים הנמצאים במרכז מנהטן. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Hyatt Place Fort Lee/George Washington Bridge

⭐⭐⭐
זהו מלון שלושה כוכבים אשר מתאים למי שמחפש מקום לינה פונקציונאלי – שיהיה נוח ונעים מצד אחד אך לא יקר מצד שני. מלון זה נמצא באפר ווסט סייד. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרים אטומים לרעש ודלפק קבלה 24 שעות ביממה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

EVEN Midtown East – Grand Central, an IHG Hotel

⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא במזרח מידטאון מנהטן שהינו מעט פחות פופולארי ללינה מצד אחד, אך מציע אפשרויות לינה זולות יותר שעדיין נגישות מאוד למרכז מנהטן מצד שני. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Belleclaire Central Park

⭐⭐⭐⭐
מאחר וזהו מלון ארבעה כוכבים הוא מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה יחסית למקומות הלינה המוצעים בעיר. המלון נמצא באפר ווסט סייד באזור לינקולן סקוור, בו יש מעט אפשרויות לינה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה גם לדתיים ושומרי מסורת מאחר ונמצאת בקרבה לבית כנסת. למידע נוסף לחצו כאן.

The Wallace Hotel

⭐⭐⭐⭐⭐
זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא באפר ווסט סייד באזור לינקולן סקוור, בו יש מעט אפשרויות לינה. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה למגיעים עם רכב מאחר ומציעה לאורחיה חניה. למידע נוסף לחצו כאן.

Hotel Beacon

⭐⭐⭐⭐
מלון זה מדורג כמלון בעל ארבעה כוכבים ולכן מתאים במיוחד למי שמחפש מקום לינה עם מתקנים ברמה גבוהה יחסית. המלון נמצא באפר ווסט סייד באזור לינקולן סקוור, בו יש מעט אפשרויות לינה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על מלונות ודירות באפר ווסט סייד

בין מקומות הלינה המומלצים למגיעים עם רכב לאפר ווסט סייד ניתן למנות את מלון חמישה כוכבים The Wallace Hotel, מלון שלושה כוכבים Opera House Hotel ומלון ארבעה כוכבים Henry Norman Hotel (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים), מלון ארבעה כוכבים LUMA Hotel - Times Square (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 80$ לכל יום) ומלון ארבעה כוכבים Canopy By Hilton Jersey City Arts District (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 26$ לכל יום). כך תוכלו להגיע עם ראש שקט ולא להסתבך במציאת מקום חניה קרוב או להסתכן בתשלום קנס על חניה במקום אסור.

למשפחות המחפשות ללון באפר ווסט סייד אנו ממליצים להסתכל מלון חמישה כוכבים The Peninsula New York ומלון חמישה כוכבים New York Marriott Marquis המתאימים למשפחות עד 7 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Hotel Beacon ומלון ארבעה כוכבים Hotel Belleclaire Central Park המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ומלון חמישה כוכבים Iroquois New York Times Square המתאים למשפחות עד 8 נפשות. מקומות לינה אלו מקבלים ילדים וקיבלו חוות דעת חיוביות על ידי משפחות שבחרו ללון בהן.

בין מקומות הלינה המציעים מתקנים נגישים באפר ווסט סייד אפשר למנות את מלון ארבעה כוכבים The Manhattan Club ומלון שלושה כוכבים SpringHill Suites by Marriott East Rutherford Meadowlands Carlstadt, מלון שלושה כוכבים Hampton Inn Brooklyn Downtown, מלון שלושה כוכבים Aloft Secaucus Meadowlands ומלון ארבעה כוכבים Hyatt House Jersey City שיש בהם גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לאפר ווסט סייד ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מקומות הלינה באפר ווסט סייד מומלץ להסתכל על מלון שלושה כוכבים Hyatt Place Fort Lee/George Washington Bridge, מלון ארבעה כוכבים M Social Hotel Times Square New York, מלון ארבעה כוכבים Canopy By Hilton Jersey City Arts District ומלון שלושה כוכבים SpringHill Suites by Marriott East Rutherford Meadowlands Carlstadt שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ומלון שלושה כוכבים Homewood Suites Midtown Manhattan Times Square South שמציע אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה באפר ווסט סייד כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים EVEN Midtown East - Grand Central, an IHG Hotel, מלון שלושה כוכבים Hampton Inn Brooklyn Downtown, מלון ארבעה כוכבים Archer Hotel New York, מלון ארבעה כוכבים The Gotham Hotel ומלון ארבעה כוכבים citizenM New York Times Square שמגישים אוכל טבעוני.

בין מקומות הלינה המומלצים עבור דתיים ושומרי מסורת באפר ווסט סייד ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Hotel Belleclaire Central Park, מלון ארבעה כוכבים The Gardens Sonesta ES Suites New York, מלון דירות ארבעה כוכבים Lombardy Hotel, מלון חמישה כוכבים The Wallace Hotel ומלון חמישה כוכבים WestHouse Hotel New York שנמצאים בקרבת בית כנסת ומאפשרים כניסה לחדרים באמצעות מפתח רגיל. במידה ואתם מגיעים לחופשה הכוללת סוף שבוע בדקו קודם האם מקום ההארחה מאפשר לכם שמירת שבת והאם יוכל לסייע בנושא - לא רק בקבלת מפתח רגיל ולא אלקטרוני אלא גם בנושאים שונים, כמו אורות שנדלקים באופן אוטומטי.

בין מקומות הלינה המומלצים באפר ווסט סייד באזור לינקולן ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים The Wallace Hotel, מלון ארבעה כוכבים Hotel Beacon, מלון ארבעה כוכבים Hotel Belleclaire Central Park ומלון שלושה כוכבים Fairfield Inn and Suites by Marriott New York Manhattan/Central Park.

בין מקומות הלינה המומלצים בסמוך לחלק הדרומי של סנטרל פארק ניתן למצוא את מלון חמישה כוכבים Trump International New York ומלון חמישה כוכבים The Pierre, A Taj Hotel, New York.

בין מקומות הלינה המומלצים בשכונת הלס קיטצ'ן ניתן למצוא את מלון ארבעה כוכבים Arlo Midtown, מלון ארבעה כוכבים M Social Hotel Times Square New York, מלון ארבעה כוכבים Residence Inn by Marriott New York Manhattan/Central Park, מלון ארבעה כוכבים Courtyard by Marriott New York Manhattan/Central Park ומלון חמישה כוכבים WestHouse Hotel New York.

עדכון מאי, 2024

האביב שוטף את הרחובות בניו יורק והביקוש ללינה הולך ועולה ככל שמתקרבים לקיץ, וכך גם באזור אפר ווסט סייד ולכן כדאי להזמין מקום לינה מראש. מומלץ להזמין אפילו כמה שבועות מראש במידה וכמו רבים אחרים אתם מתכננים כעת את חופשת הקיץ שלכם. כדי לא להתחייב למקום הלינה ולשמור על גמישות אנו מציעים לבצע את ההזמנה עם אפשרות ביטול בחינם בקישור הזה.

כל מה שתצטרכו לדעת על מלונות ודירות באפר ווסט סייד

ניו יורק הינה העיר הגדולה ביותר במדינת ניו יורק שבצפון ארצות הברית, ואחת הערים המפורסמות ביותר בעולם – אם לא המפורסמת מכולן. ישנן מספר טיסות ישירות בשבוע מישראל לניו יורק, המאפשרות לישראלים להגיע לתפוח הגדול. יש לניו יורק הרבה מה להציע, החל ממונומנטים שהפכו לסמלי העיר כמו פסל החירות או בניין האמפייר סטייט, דרך כמה מהמוזיאונים הנחשבים לטובים, ועד לסנטרל פארק המפורסם. האזור שנמצא ממערב לסנטרל פארק נקרא אפר ווסט סייד, ועל אף שהוא מציע פחות מקומות לינה מאשר בצידו המזרחי של הפארק יש לא מעט תיירים שבוחרים ללון באזור זה.
יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון או הדירה המתאימים ביותר לכם ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה ואת קרבתה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא במידטאון מנהטן – כלומר באזור הדרומי של האפר ווסט סייד ובסמוך לסנטרל פארק- במידה ואתם מעדיפים ללון במרכז העניינים זה האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, למשל חדר כושר או בריכה במלון, ומטבח מאובזר ומכונת כביסה בדירה, בנוסף, כדאי לשים לב שישנו מיזוג אוויר – בין אם בוחרים בדירה או במלון. למתכננים לשכור רכב בניו יורק או שכבר הגיעו לניו יורק עם רכב שכור, חשוב לוודא שהמקום מספק לכם חניה כחלק מהמחיר.
  • סוג מקום הלינה: לכל סוג מקום לינה ישנם יתרונות וחסרונות, דירות למשל מרווחות יותר ולעיתים גם זולות יותר מאשר מלונות, אך לא מציעות את השירותים שהמלונות מציעים. הן יכולות להתאים מאוד למי שרוצה להוזיל את עלות החופשה או למשפחות וקבוצות של מעל 4 אנשים שמגיעות לניו יורק ומתקשות למצוא חדר מספיק גדול במלון או מלון שמציע חדרים מחוברים. מנגד, מלונות מציעים שירותים רבים יותר – למשל אחסון כבודה במידה ותרצו להשאיר את המזוודות לפני הצ’ק אין או אחרי הצ’ק אאוט.
  • תקציב: הלינה היא אחת מההוצאות המשמעותיות בחופשה, ולכן למחיר הלינה ישנו משקל משמעותי בבחירה של מקום אחד על פני אחר. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם על מנת להבין האם עלות הלינה יקרה או זולה ביחס לאפשרויות לינה אחרות בניו יורק. יש לקחת בחשבון שלא רק סוג מקום הלינה משפיע על המחיר אלא גם המיקום שלו, ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לדאון טאון או מידטאון מנהטן כך גם סביר שעלות הלינה בו תעלה בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של מקום הלינה.
המלצות על מלונות ודירות באפר ווסט סייד

  • מקומות לינה מומלצים נוספים באזור אפר ווסט סייד: בין מקומות הלינה המומלצים הנוספים באזור אפר ווסט סייד ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים LUMA Hotel – Times Square, מלון שלושה כוכבים Opera House Hotel, מלון ארבעה כוכבים Canopy By Hilton Jersey City Arts District, מלון ארבעה כוכבים Henry Norman Hotel ומלון חמישה כוכבים Trump International New York.
  • בניו יורק יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

הנחות למלונות ודירות באפר ווסט סייד

  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בניו יורק.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים בניו יורק?

ניתחנו כ-900 אפשרויות לינה בניו יורק עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בניו יורק בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בניו יורק (למשל אזור טיימס סקוור ודאון טאון מנהטן) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com