מלונות מומלצים למעשנים באמסטרדם

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור למעשנים למצוא את המלון המתאים ביותר באמסטרדם: מלונות מומלצים, למה לשים לב? ומה החלופות לחדר מעשנים?

7 מלונות מומלצים למעשנים באמסטרדם

Art’otel Amsterdam

⭐⭐⭐⭐
ארט’אוטל אמסטרדם (Art’otel Amsterdam) הינו מלון ארבעה כוכבים הממוקם במרכז אמסטרדם, ברובע הישן (Oudezijds). במרחק הליכה קצר ניתן להגיע אל מוזיאון בית אנה פרנק, אזור יורדאן, אזור טבעת התעלות, וכיכר דאם (De Dam). למידע נוסף…

Conservatorium Hotel

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון קונסרבטוריום (Conservatorium Hotel) הינו מלון חמישה כוכבים הממוקם במרכז אמסטרדם, בסמוך לרובע המוזיאונים. במרחק הליכה קצר מהמלון תוכלו למצוא אתרים רבים כגון: וונדל פארק (Vondelpark), כיכר ליידספליין (Leidseplein), מוזיאון ואן גוך (Van Gogh museum למידע נוסף…

INK Hotel Amsterdam – MGallery by Sofitel

⭐⭐⭐⭐
מלון INK אמסטרדם (INK Hotel Amsterdam – MGallery by Sofitel) הינו מלון ארבעה כוכבים במרכז אמסטרדם. במרחק הליכה של 5 דק’ תוכלו להגיע אל אתרים רבים כגון: כנסיית אאוד קרק (Oude Kerk), כיכר דאם (De Dam), מוזיאון השעווה מדאם טוסו (Madame Tussa למידע נוסף…

Hotel Sebastians

⭐⭐⭐
מלון סבסטיאנס (Hotel Sebastians) הינו מלון שלושה כוכבים הממוקם באזור טבעת התעלות במרכז אמסטרדם. בהליכה של 10 דק’ תוכלו להגיע לאתרים רבים כגון: בית אנה פרנק (Anne Frank Huis), כיכר דאם (De Dam) המפורסמת, הארמון המלכותי של אמסטרדם (Royal Palace A למידע נוסף…

Luxury Suites Amsterdam

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון לאקז’רי סוויטס אמסטרדם (Luxury Suites Amsterdam) הינו מלון חמישה כוכבים הממוקם במרכז אמסטרדם, באזור פלאנטז’ה והרובע היהודי. במרחק של 5 דקות הליכה ניתן להגיע אל ניו מרקט (Nieumarkt) ואל כיכר ווטרלופליין (Waterlooplein). למידע נוסף…

De l’Europe Amsterdam

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון דה לאורופ אמסטרדם (De l’Europe Amsterdam) – מלון חמישה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Mövenpick Hotel Amsterdam City Centre

⭐⭐⭐⭐
מלון מובנפיק אמסטרדם סיטי סנטר (Mövenpick Hotel Amsterdam City Centre) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון יולי, 2024

הקיץ הוא שיא תקופת התיירות באמסטרדם והביקוש ללינה גבוה במיוחד - מה שמקשה על מציאת מקום אשר מאפשר עישון, שכן הם מועטים יחסית. על מנת להבטיח את שהותכם במקום אפשר מאפשר עישון אנו ממליצים לבצע הזמנה כמה שיותר מוקדם, אפילו מספר שבועות לפני השהות. ניתן לעשות זאת בקישור הזה בו מקומות לינה המאפשרים ביטול בחינם - כך שתוכלו לשמור על גמישות.

מידע כללי על מלונות למעשנים באמסטרדם

בשנים האחרונות אירופה בכלל וגם אמסטרדם בפרט מתנקה ממעשנים, ולמצוא חדר במלון המאפשר עישון הופך למשימה לא פשוטה בכלל. גם בגלל ביקוש ושל לקוחות לחדרים ללא עישון וגם בגלל גלאי העשן המותקנים ברוב החדרים ואינם מספיק רגישים להבחנה בין סיגריה לבין שריפה.

כיום רוב המלונות באמסטרדם כלל לא מאפשרים את האופציה לעשן בחדרים ולרוב תאלצו להסתפק באזור מעשנים במקרה הטוב, או לצאת החוצה במקרה הפחות טוב.

חשוב להדגיש, בהתחשב בלגליזציה הקיימת באמסטרדם, כי גם מלונות המאפשרים עישון בחדרים (או במרפסות) לא בהכרח מאפשרים עישון של חומרים שאינם טבק. קחו זאת בחשבון ונסו להימנע מאי נעימויות מול הנהלת המלון.
אז מה האופציות העומדות בפני האורח חובב הסיגריות?

במקרים מעטים מאוד תצליחו למצוא חדר ובו קיימת האפשרות לעשן בתוך החדר, באמסטרדם תתקשו למצוא חדר עם מרפסת (כמו מלון קוונטין אינגלנד (Quentin England Hotel) ומלון אלפ (Alp Hote)) במלונות המומלצים ולכן לרוב תאלצו להסתפק בעישון באזור עישון המוגדר מראש בשטח המלון. אך שימו לב, יש גם מלונות שלא יאפשרו כלל עישון בשטחם ויבקשו מכם לצאת אל מחוץ למלון, מה שהופך להיות לא כל כך נחמד בימי החורף הקרים או בימי הקיץ החמים. לצורך כך, ריכזנו עבורכם את רשימת המלונות (נכון ל2017) שמאפשרים עישון בשטחי המלון.

במידה והינכם מעשנים – מומלץ לבדוק טרם ההזמנה אם קיים במלון אזור המיועד לעישון.

תשובות לשאלות נפוצות על מלונות למעשנים באמסטרדם

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לאמסטרדם ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים מלונות באמסטרדם מומלץ להסתכל על מלון חמישה כוכבים Hotel Okura Amsterdam – The Leading Hotels of the World, מלון ארבעה כוכבים Huygens Place Amsterdam ומלון ארבעה כוכבים Leonardo Hotel Amsterdam Rembrandtpark שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ומלון Volkshotel ומלון חמישה כוכבים De L’Europe Amsterdam – The Leading Hotels of the World שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

Leonardo Boutique Museumhotel
זהו מלון בעל דירוג של שלושה כוכבים הממוקם באזור רובע המוזיאונים. המלון נמצא במרחק 2 דקות הליכה ממוזיאון הרייקס ומהוונדל פארק, 4 דקות הליכה מהולנד קזינו, 5 דקות הליכה ממוזיאון ואן גוך ו-9 דקות הליכה ממוזיאון הייניקן.
במלון זה לא ניתן לעשן בחדר עצמו, אבל יש אזור מיועד לעישון במלון.

Hotel Prins Hendrik
מדובר במלון בעל דירוג של שלושה כוכבים הממוקם באזור ברובע הישן. המלון נמצא במרחק 5 דקות הליכה מאודה קרק, 7 דקות הליכה מניומרקט, 9 דקות הליכה מכיכר דאםמוזיאון ריפלי ומוזיאון מאדאם טוסו.
ככל הידוע לנו, נכון לתקופה לפני הקורונה, היה ניתן לעשן בחדרי המלון ואין צורך לצאת למרפסת או לאזור ייעודי לעישון.

Budget Hotel Barbacan
מלון בעל דירוג של שני כוכבים, ממוקם בסמוך לגן החיות ארטיס של אמסטרדם.

Stayokay Amsterdam Stadsdoelen
אכסנייה הממוקמת במרכז אמסטרדם, 10 דקות הליכה מכיכר דאם.

The Flying Pig Downtown
אכסנייה הממוקמת במרכז אמסטרדם, סמוך למוזיאון הסקס, 7 דקות הליכה מכיכר דאם.

The Flying Pig Uptown
אכסנייה הממוקמת בסמוך לפארק וונדל ולכיכר המוזיאונים ו-5 דקות הליכה מכיכר ליידספליין.

Amsterdam Hostel Leidseplein
אכסנייה הממוקמת ממש על כיכר ליידספליין.

Hotel De Gerstekorrel
מלון שלושה כוכבים ממוקם סמוך לכיכר דאם, אך שימו לב כי רק בחלק מהחדרים קיימת מרפסת ואין אפשרות לבצע הזמנה לחדר ספציפי בו יש מרפסת, לכן אני ממליצה לציין במעמד ההזמנה כי אתם מעשנים ושאתם מבקשים חדר עם מרפסת. קחו בחשבון כי ייתכן ותאלצו לשלם תוספת מחיר עבור חדר מסוג זה.

Hotel Die Port van Cleve
מלון ארבעה כוכבים ממוקם כ-2 דקות הליכה מכיכר דאם. גם פה רק בחלק מהחדרים יש מרפסת - כמו עם המלון הקודם, מומלץ לציין בהזמנה שאתם מעשנים ולוודא שאכן תקבלו חדר עם מרפסת.

הדירה City Center Suite, היא ממוקמת כ-8 דקות הליכה מכיכר דאם, באזור יורדאן הצעיר והתוסס ויש בה מרפסת עם פינת ישיבה קטנה.
המלצות על מלונות למעשנים באמסטרדםBooking.com