שייט תעלות וכניסה למוזיאון הייניקן, אמסטרדם

הזמנת כרטיס משולב לשיט תעלות באמסטרדם וכניסה ללא תור למוזיאון הייניקן

שייט תעלות וכניסה למוזיאון הייניקן היא הצעה מעולה ליהנות משתי האטרקציות המבוקשות ביותר באמסטרדם – ביחד! תצליחו לחסוך גם זמן וגם כסף בכרטיס אחד שמשלב את שתי האטרקציות הפופולריות ביותר.
מוזיאון הייניקן, או חויית הייניקן (Heineken Experience), נמצא בקרבת מקום למוזיאון הרייקס (Rijksmuseum) ומוזיאון ואן גוך (Van Gogh museum). במוזיאון הזה תעברו חווייה אינטרקטיבית שתיגע לכם בכל החושים! המקום מוקדש להסבר והמחשה של תהליך הייצור, טעימה של הבירה בכל שלביה, הסברים בתלת מימד וכמובן בר בסוף הסיור שבו תוכלו להירגע עם כוס בירה אחת או 2.

הזמנת כרטיס משולב לשיט תעלות באמסטרדם וכניסה ללא תור למוזיאון הייניקן

אחת הדרכים להתניידות באמסטרדם היא דרך התעלות שנמצאות בחלקים המרכזיים של העיר, התעלות, שנבנו בשנות הזהב של הולנד, במאה ה-17, על מנת לשמש כנתיב תחבורה, משמשות עד היום את המקומיים כתחבורה ציבורית לכל דבר. השיט יוצא מרציף התחנה המרכזית, בכל 20 דקות בין השעות 9:00-18:00, ובכל 30 דקות בין השעות 18:00-21:00, ואורך כשעה.

הכרטיס המשולב כולל שיט של שעה בתעלות אמסטרדם, עם הדרכה קולית ב-18 שפות שונות, ביניהן גם עברית, גישה ללא תור אל מוזיאון הייניקן, 2 משקאות קלים/בירה במוזיאון הייניקן. שימו לב כי ניתן לבצע את האטרקציות בימים שונים, אין מחוייבות לממש אותם באותו היום.
הצצה אל חווית הייניקן

אופציות שונות לכרטיסים לשייט באמסטרדם
המלצות "הכל על"

 • ההדרכה הקולית בשיט זמינה ב-18 שפות שונות, ביניהן גם עברית, וגם – אנגלית, ערבית, רוסית, פולנית, גרמנית, צרפתית, גרמנית, ספרדית, איטלקית, פורטוגזית, סינית, יפנית, תאילנדית, טורקית, אינדונזית, קוריאנית והודית.
 • שימו לב כי הכרטיס אינו כולל הגעה אל מוזיאון הייניקן או אל שייט התעלות.
 • את הכניסה למוזיאון יש להזמין מראש לפי תאריך ושעה. יש להגיע אך ורק בתאריך ובשעה הנבחרים, מומלץ להגיע 15 דקות לפני הזמן הנקבע.
 • ניתן לבצע את שיט התעלות ואת הביקור במוזיאון בימים ובשעות שונות.
 • הכניסה למוזיאון הייניקן לילדים מתחת לגיל 18 מותרת בליווי מבוגר בלבד (למידע נוסף על אמסטרדם עם ילדים).
 • מוזיאון הייניקין נגיש לחלוטין לבעלי קשיי התניידות. ניתן להשכיר כיסאות גלגלים במקום (ללא תשלום נוסף), אך יש לבצע את ההזמנה כ48 שעות טרם הביקור במקום.
 • השיט יוצא בכל 20 דקות בין השעות 9:00-18:00, ובכל 30 דקות בין השעות 18:00-21:00. נקודת יציאת השיט הינה בכתובת: Stationsplein 14, 1012 AB Amsterdam, Netherlands, סמוך לתחנת הרכבת המרכזית של אמסטרדם.
 • אין צורך להדפיס את הכרטיס, ניתן להציגו בסמארטפון.
 • שעות הפתיחה של מוזיאון הייניקן: שני עד חמישי 10:30-19:30, שישי עד ראשון 10:30-21:00.
 • איך מגיעים למוזיאון הייניקן? בטראם – קווים 16 ו-24 לרדת בתחנת (Stadhouderskade (Ferdinand Bolstraat. לבעלי כרטיס לאוטובוס התיירים של אמסטרדם – סמוך למקום יש תחנה נגישה ונוחה מאוד לשימוש (למידע נוסף על אוטובוס התיירים של אמסטרדם).
 • איך מגיעים לתחנת הרכבת המרכזית? מטרו 51, 53, 54 או טראם קווים – 4, 9, 16, 24, 26.