כרטיס משולב לאופיצי, פאלאצו פיטי וגני בובולי

הזמנת כרטיס משולב הכולל כניסה לגלריית אופיצי, פאלאצו פיטי וגני בובולי

כרטיס משולב לאופיצי, פאלאצו פיטי וגני בובולי (Tickets for Uffizi Gallery, Palazzo Pitti & Boboli Gardens: Skip The Line) כולל כניסה לשלושת אתרי התיירות החמים של פירנצה– גלריית אופיציפאלאצו פיטי וגני בובולי, כולם עם דילוג על התור. יש להציג את הכרטיס בסמארטפון באופיצי ולקבל בעבורו כרטיס מנייר, אותו יש לשמור לשאר האתרים. חייבים להכנס קודם לאופיצי אך לאחר מכן יש לכם בחירה לאיזה אתר להגיע, במשך היומיים העוקבים.

הזמנת כרטיס משולב הכולל כניסה לגלריית אופיצי, פאלאצו פיטי וגני בובולי

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.
סרטון המציג את היצירות בגלריית אופיצי
המלצות "הכל על"

  • בתכנון הזמנים שלכם יש לוודא שאתם מגיעים אל האתר מספיק זמן לפני משבצת הזמן שבחרתם בה.
  • הכרטיס המשולב הינו בשם חסכון בכסף למי שמתכנן להגיע לשלושת אתרים אלו, שכולם אחד אחד הם מהמומלצים והפופולריים ביותר באתרי פירנצה. שלושתם הם אתרים שאנו ממליצים לרכוש אליהם כרטיס מראש מפני שההמתנה בתור לרכישת הכרטיס בעונה החמה יכולה להיות ארוכה מאוד (ישנם אתרים רבים שלא מצריכים רכישה מראש, אבל שלושת אלה דווקא כן מפני שהם הפופולריים ביותר). מחיר הכרטיס המשולב הוא פחות או יותר מחירם של שניים מהאתרים, ובסכום זה מקבלים כניסה לשלושה.
  • פאלאצו פיטי וגני בובולי נמצאים צמוד זה לזה בגדה הדרומית של פירנצה לכן אנו ממליצים לתכנן ביקור עוקב בשניהם זה אחר זה. אך יש לקחת בחשבון שמדובר בשעות רבות על הרגליים בשני האתרים (והליכה בגנים). פאלאצו פיטי היה הארמון של משפחת מדיצ’י, משפחת מפתח חשובה ומשפיעה בהיסטוריה של פירנצה בימי הראנסאס ובמשך 300 שנה, וגני בובולי היו הגנים של הארמון. מידע נוסף על המשפחה ניתן לקרוא בעמוד- משפחת מדיצ’י והעיר פירנצה ולהתעניין במופע התיאטרון שושלת מדיצ’י.
  • איננו ממליצים לנסות להכניס את כל שלושת האתרים באותו יום- הוא יהיה עמוס מאוד. אלא אם כן, כמובן, אתם בלחץ של זמן ולא איכפת לכם למהר.
  • יש לשים לב שכרטיס דילוג על התור מדלג על התור לרכישת הכרטיס, אך עדיין צריך לחכות בתור יחד עם כל האנשים שקנו כרטיס דילוג על התור, לתור הכניסה לאתר…
  • שימו לב כי הכרטיס אינו כולל מדריך אודיו גייד לאופיצי, אותו ניתן לרכוש בתשלום נוסף באתר.
  • הכניסה לכל אתר היא חד פעמית. לא ניתן להכניס עם הכרטיס לאותו אתר פעמיים!
  • להמלצות כלליות על פירנצה.

הגלריה הפלטינית ובה גלריית הציורים בפאלאצו פיטי שהיה ארמון משפחת מדיצ’י (צילום: Dimitris Kamarasברשיון CC BY 2.0)

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? איסוף כרטיס הנייר מתבצע בגלריית אופיצי, בהצגת הכרטיס בסמארטפון.