אוטובוס התיירים בפירנצה- הנחה בלעדית ומידע מקיף | Hop-On Hop-Off Bus Florence

הזמנת כרטיס לאוטובוס התיירים של פירנצה

אוטובוס התיירים של פירנצה (Hop-On Hop-Off Bus Florence) הוא אחת האופציות הטובות לתור את שולי העיר, ובעיר כמו פירנצה, אליה מגיעים רוב האנשים לזמן קצר ובה אין מטרו, הוא פתרון מצוין להתניידות בין אתרי התיירות של העיר שנמצאים מחוץ לגרעין המרכזי של העיר העתיקה. ההתניידות בעיר היא ברגל ובאוטובוסים בין כה וכה, לכן אוטובוס זה שמגיע בקו אחד לאתרים שתצטרכו הוא פתרון מצוין.

הזמנת כרטיס לאוטובוס התיירים של פירנצה

עדכון קיץ 2024

בקיץ כמות התיירים מגיעה לשיא בפירנצה והדבר מורגש ברחובות העיר ובאתרים המרכזיים והפופולאריים. האפשרות הנוחה ביותר לראות את כל נקודות העניין המרכזיות, כמו גלריית האקדמיה היא באמצעות אוטובוס התיירים. תוכלו לבחור אם לשבת בקומתו העליונה והפתוח ולהנות מהנוף הפנורמי, או לשבת בקומתו התחתונה והמוצלת - דבר אשר יכול להפוך את הנסיעה לנעימה יותר בימי הקיץ החמים. בתקופה זו יתכנו זמנים במהלך היום בהם יש תור לרכישת הכרטיסים (לרוב לא מדובר בתור ארוך במיוחד), אך אם תרצו לדלג עליו ולעלות ישירות לאוטובוס כדאי לרכוש כרטיס מראש. להזמנת כרטיסים מראש לאוטובוס התיירים בפירנצה: בקישור הזה עם 5% הנחה (קוד קופון HAKO5) | בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.
האוטובוס ממוזג, דו-קומתי עם קומה שניה פתוחה לאוויר, כולל וייפיי, ועוצר ב-44 תחנות בהן תוכלו לרדת ולעלות (מתכונת Hop-on Hop-off) ללא הגבלה. ישנם שני מסלולים בהם האוטובוס נוסע ומגיע גם לגדה הדרומית של פירנצה ולפיזולה מחוץ לעיר. הסיור כולל גם הסברי אאודיו על האתרים ב-8 שפות שונות. ניתן לרכוש את הכרטיס עבור 24, 48 או 72 שעות.

סרטון המציג את אוטובוס התיירים של פירנצה

קו A של האוטובוס עובר בין היתר באתרים הבאים: תחנה מס’ 1 ליד כנסיית סנטה מריה נובלה, תחנה 4 ליד בית הכנסת הגדול, תחנה 5 ליד מוזיאון גלילאו וגלריית אופיצי, תחנה 9 בגדה הדרומית בפיאצלה מיכלאנג’לו, תחנה 13 בפאלאצו פיטי וליד גני בובולי, ומוזיאון לה ספקולה ותחנה 14 בפונטה וקיו.

קו B של האוטובוס עובר בין היתר באתרים הבאים: תחנה מס’ 1 בגדה הדרומית בפיאצלה מיכלאנג’לו, תחנה 4 ליד מוזיאון גלילאו וגלריית אופיצי, תחנה 17 במוזיאון סן מרקו וליד גלריית האקדמיה, ומוזיאון פייטרה דורה.

לנוחותכם, תמצאו כאן מפה של שני מסלולי האוטובוס ותחנות העצירה. שימו לב שנכון לשנת 2018, תחנות 12-17 של קו A לא מתפקדות עד להודעה חדשה.

מפת הקווים והתחנות של אוטובוס התיירים בפירנצה

[wpgmza id=”19″ mashup=true mashup_ids=”19,16″ parent_id=”19″ cat=”5,7″ zoom=”13″]

שאלות נפוצות על אוטובוס התיירים בפירנצה

אוטובוס התיירים בפירנצה לא עובר במרכז הגרעין של העיר העתיקה, הוא מקיף אותה מבחוץ, ולכן הוא פחות רלוונטי למי שמתמקד רק בעיר העתיקה (אותה אפשר ללכת ברגל) ומומלץ יותר למי שרוצה להגיע לאתרים בשוליים הפריפריאליים יותר- אל פיזולה, לגדה הדרומית ולאתרים הרחוקים יותר.

יש מספר אפשרויות לקניית כרטיסים לאוטובוס התיירים בפירנצה, האפשרויות המומלצות על ידינו הן: להזמנה עם 5% הנחה לגולשי הכל על (קוד HAKO5) היכנסו לקישור הזה, להזמנה עם אפשרות ביטול בחינם היכנסו לקישור הזה.

הכרטיסים לאוטובוס התיירים בפירנצה כוללים גם מדריך קולי באוטובוס ב8 שפות שונות. יש מספר אפשרויות לקניית כרטיסים לאוטובוס התיירים בפירנצה, האפשרויות המומלצות על ידינו הן: להזמנה עם 5% הנחה לגולשי הכל על (קוד HAKO5) היכנסו לקישור הזה, להזמנה עם אפשרות ביטול בחינם היכנסו לקישור הזה.

כן, יש כרטיסים המשלבים את אוטובוס התיירים בפירנצה עם אטרקציות נוספות, למשל: כרטיס המשלב את אוטובוס התיירים בפירנצה וגלריית אופיצי, וכולל עליה לאוטובוס התיירים עם מדריך קולי ב8 שפות וקדימות בכניסה לגלריית אופיצי. להזמנת הכרטיס עם הנחה של 5% לגולשי אתר הכל על (קוד קופון HAKO5), היכנסו לקישור הזה.
המלצות "הכל על"

  • שימו לב!!! האוטובוס לא עובר במרכז הגרעין של העיר העתיקה, הוא מקיף אותה מבחוץ, ולכן הוא פחות רלוונטי למי שמתמקד רק בעיר העתיקה (אותה אפשר ללכת ברגל) ומומלץ יותר למי שרוצה להגיע לאתרים בשוליים הפריפריאליים יותר- אל פיזולה, לגדה הדרומית ולאתרים הרחוקים יותר.
  • שימו לב שאסור לעלות לאוטובוס עם מזוודות גדולות ולכן הוא לא פתרון להגעה למלון עם הציוד (למידע על- מלונות בפירנצה).
  • האוטובוס נגיש לבעלי מוגבלות בתנועה, למידע על- מלונות בפירנצה למוגבלים בתנועה.
  • להמלצות כלליות על פירנצה.

 

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? אין צורך להדפיס את הכרטיס, ניתן להציגו בסמארטפון.