מלונות מומלצים ליד כיכר הסיניוריה ופאלאציו וקיו ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם ליד כיכר הסיניוריה ופאלאציו וקיו בפירנצה: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

5 מלונות מומלצים ליד כיכר הסיניוריה ופאלאציו וקיו בפירנצה

Hotel Bernini Palace

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון ברניני פאלאס (Hotel Bernini Palace) – מלון חמישה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

FH55 Hotel Calzaiuoli

⭐⭐⭐⭐
מלון אף אייץ’ 55 (FH55 Hotel Calzaiuoli) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel della Signoria

⭐⭐⭐
מלון דלה סיניוריה (Hotel della Signoria) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Santa Croce

⭐⭐
מלון סנטה קרוצ’ה (Hotel Santa Croce) – מלון שני כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Bavaria


מלון בוואריה (Hotel Bavaria) – מלון כוכב אחד . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון יולי, 2024

אזור כיכר הסיניוריה ופאלאציו וקיו הינו מאזורי הלינה המבוקשים ביותר בפירנצה ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום ללינה בהקדם לחופשת הקיץ במידה וטרם עשיתם זאת. תוכלו להזמין בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם ולשמור על גמישות.

מידע כללי על מלונות ליד כיכר הסיניוריה ופאלאציו וקיו

פאלאצו וקיו (Palazzo Vecchio), ״הארמון הישן״ הוא מבין המוזיאונים החשובים ביותר בפירנצה, איטליה, היושב בתוך בניין העיריה. הארמון נקרא בעבר ארמון הסיניורה (פאלאצו דלה סיניורה) על שם המועצה השולטת על רפובליקת פירנצה שהתקיימה במאות ה-11 עד ה-16. כיכר הסיניורה (Piazza della Signoria), שהארמון נמצא על אחת מצלעותיה והיא מבין אתרי המאסט של העיר, נקראת בעצם על שם הארמון. הכיכר ידועה כמוקד פוליטי, תרבותי ותיירותי חשוב עד היום, ובזמננו משמשת כמקום מפגש של מקומיים ותיירים כאחד, מתקיימים בה אירועים רבים והיא מוקפת בפסלים של טובי האמנים המקומיים.

באזור כיכר הסיניוריה כ-2000 מקומות אירוח, כ-10% מהם הם מלונות. זהו האיזור המבוקש והיוקרתי של העיר העתיקה (שכולה פופלרית ביותר ללינה בפירנצה) ובו לא תתקשו למצוא מלונות בכל דרגות הכוכבים. ניתן למצוא פה מלונות בדירוג של 1-5 כוכבים, ובנוסף B&B ואכסניות. כמו כן יש מגוון דירות אירוח באזור.בין המלונות המומלצים ליד כיכר הסיניוריה ופאלאציו וקיו ניתן לציין את מלון ברניני פאלאס (Hotel Bernini Palace), מלון FH קלצאיולי (FH Hotel Calzaiuoli), מלון דלה סיניוריה (Hotel della Signoria) – מלון זה מציע חניה במחיר נמוך יחסית לעיר, מלון סנטה קרוצ’ה (Hotel Santa Croce), ומלון בוואריה (Hotel Bavaria) – מלון זה מציע חניה במחיר נמוך יחסית לעיר.
המלצות על מלונות ליד כיכר הסיניוריה ופאלאציו וקיו בפירנצה

  • אזור כיכר הסיניורה, שגלריית אופיצי נמצאת בה, הוא מבין המבוקשים ביותר ללינה, ובכלל בתוך העיר העתיקה שכולה מבין הפופלריים. דבר זה גורם לכך שהמחירים גם נראים בהתאם, ואם אתם מחפשים מלונות בתקציב נמוך יותר עדיף לחפש מלונות ליד תחנת הרכבת או להעזר בעמוד מלונות לחופשה זולה בפירנצה.
  • אזור זה עמוס ביותר בתיירים, הרחובות מלאים במיוחד בקיץ- בעונה החמה של יעד זה. יש להיות מודעים לכך כאשר בוחרים בית מלון באזור. אם דבר זה מפריע לכם עדיף לבחור מלון במקום אחר.
  • אזור זה בעייתי במיוחד לרכבים פרטיים- אסורה הכניסה בכלל לרכבים לתחומי הגרעין המרכזי של העיר העתיקה ומי שנכנס בכל זאת מסתכן בקנסות גדולים. בשל סיבה זאת הוא אינו מומלץ למי שמתכנן להשכיר רכב ומחפש חניה (למידע נוסף על מלונות עם חניה בפירנצה, השכרת רכב בפירנצה והשכרת רכב באיטליה). בנוסף מכך לחלק מהרחובות אין גישה לרכבים בכלל- לא מוניות ובכלל לא אוטובוסים- ולכן לא ממש מתאים לבעלי מוגבלות בתנועה, להם אנחנו ממליצים לחפש מלון בחלק אחר של העיר או לחפש בקפדנות מלון שנמצא בתוך רחוב שנגיש למוניות (למידע נוסף על- מלונות למוגבלי תנועה בפירנצה).Booking.com