מלונות ליד הדואמו של פירנצה - מידע כללי

הדואומו של פירנצה – קתדרלת סנטה מריה דל פיורה (Catedrale di Santa Maria del Fiore – Duomo di Firenze) היא האייקון החשוב של העיר פירנצה, מסמלת אותה והיא אחת הכנסיות המיוחדות בעולם מבחינת עיצוב. זהו ללא צל של ספק האתר עליו לא מוותרים גם אם מגיעים לזמן קצר ביותר בעיר.

באזור זה, שהוא אזור פופולרי ומבוקש, לא תתקשו למצוא מלונות, בכל דרגות הכוכבים. ניתן למצוא פה מלונות בכל דרגות הכוכבים, החל ממלונות הפאר של 5 כוכבים ועד למלונות לבעלי התקציב הנמוך. בנוסף באזור תוכלו למצוא גם B&B ואכסניות, וגם דירות אירוח.בין המלונות המומלצים ליד הדואומו של פירנצה ניתן לציין את מלון סבוי (Hotel Savoy)מלון ספאדאי (Hotel Spadai)מלון דה לאנצי (Hotel De Lanzi)מלון וילאני (Hotel Villani), ומלון בוואריה (Hotel Bavaria) (מלון זה מציע חניה במחיר נמוך יחסית לעיר).

מלונות ליד הדואמו של פירנצה - המלצות כלליות

  • זהו האזור הפופלרי והמבוקש ביותר ללינה (אחרי הגשר הישן), ובכלל בתוך העיר העתיקה שכולה האזור המבוקש בעיר. במרחק הליכה קצר ביותר נמצאים רוב אתרי המאסט של העיר. זהו בעצם האזור היוקרתי, ודבר זה גורם לכך שהמחירים גם נראים בהתאם, ואם אתם מחפשים מלונות בתקציב נמוך יותר עדיף לחפש מלונות ליד תחנת הרכבת או להעזר בעמוד מלונות לחופשה זולה בפירנצה.
  • אזור זה עמוס ביותר בתיירים, הרחובות מלאים במיוחד בקיץ- בעונה החמה של יעד זה. יש להיות מודעים לכך כאשר בוחרים בית מלון באזור. אם דבר זה מפריע לכם עדיף לבחור מלון במקום אחר, או לוודא שחלונות המלון אטומים לרעש.
  • אזור זה בעייתי במיוחד לרכבים פרטיים- אסורה הכניסה בכלל לרכבים לתחומי הגרעין המרכזי של העיר העתיקה ומי שנכנס בכל זאת מסתכן בקנסות גדולים. בשל סיבה זאת הוא אינו מומלץ למי שמתכנן להשכיר רכב ומחפש חניה (למידע נוסף על מלונות עם חניה בפירנצההשכרת רכב בפירנצה והשכרת רכב באיטליה). בנוסף מכך לחלק מהרחובות אין גישה לרכבים בכלל- לא מוניות ובכלל לא אוטובוסים- ולכן לא ממש מתאים לבעלי מוגבלות בתנועה, להם אנחנו ממליצים לחפש מלון בחלק אחר של העיר או לחפש בקפדנות מלון שנמצא בתוך רחוב שנגיש למוניות (למידע נוסף על- מלונות למוגבלי תנועה בפירנצה).

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל