מלונות מומלצים ליד הדואמו של פירנצה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם ליד הדואמו של פירנצה: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

5 מלונות מומלצים ליד הדואמו של פירנצה

Rocco Forte Hotel Savoy

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון רוקו פורטה סבוי (Rocco Forte Hotel Savoy) – מלון חמישה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Spadai

⭐⭐⭐⭐
מלון ספאדאי (Hotel Spadai) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel De Lanzi

⭐⭐⭐
מלון דה לאנצי (Hotel De Lanzi) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Villani

⭐⭐
מלון וילאני (Hotel Villani) – מלון שני כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Bavaria


מלון בוואריה (Hotel Bavaria) – מלון כוכב אחד . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון יולי, 2024

אזור הדואמו נחשב לאזור לינה פופולארי במיוחד בפירנצה ובשל הביקוש הרב ללינה כדאי מאוד לבצע את ההזמנה לחופשת הקיץ בהקדם. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם ולשמור על גמישות.

מידע כללי על מלונות ליד הדואמו של פירנצה

הדואומו של פירנצה – קתדרלת סנטה מריה דל פיורה (Catedrale di Santa Maria del Fiore – Duomo di Firenze) היא האייקון החשוב של העיר פירנצה, מסמלת אותה והיא אחת הכנסיות המיוחדות בעולם מבחינת עיצוב. זהו ללא צל של ספק האתר עליו לא מוותרים גם אם מגיעים לזמן קצר ביותר בעיר.

באזור זה, שהוא אזור פופולרי ומבוקש, לא תתקשו למצוא מלונות, בכל דרגות הכוכבים. ניתן למצוא פה מלונות בכל דרגות הכוכבים, החל ממלונות הפאר של 5 כוכבים ועד למלונות לבעלי התקציב הנמוך. בנוסף באזור תוכלו למצוא גם B&B ואכסניות, וגם דירות אירוח.בין המלונות המומלצים ליד הדואומו של פירנצה ניתן לציין את מלון סבוי (Hotel Savoy), מלון ספאדאי (Hotel Spadai), מלון דה לאנצי (Hotel De Lanzi), מלון וילאני (Hotel Villani), ומלון בוואריה (Hotel Bavaria) (מלון זה מציע חניה במחיר נמוך יחסית לעיר).
המלצות על מלונות ליד הדואמו של פירנצה

  • זהו האזור הפופלרי והמבוקש ביותר ללינה (אחרי הגשר הישן), ובכלל בתוך העיר העתיקה שכולה האזור המבוקש בעיר. במרחק הליכה קצר ביותר נמצאים רוב אתרי המאסט של העיר. זהו בעצם האזור היוקרתי, ודבר זה גורם לכך שהמחירים גם נראים בהתאם, ואם אתם מחפשים מלונות בתקציב נמוך יותר עדיף לחפש מלונות ליד תחנת הרכבת או להעזר בעמוד מלונות לחופשה זולה בפירנצה.
  • אזור זה עמוס ביותר בתיירים, הרחובות מלאים במיוחד בקיץ- בעונה החמה של יעד זה. יש להיות מודעים לכך כאשר בוחרים בית מלון באזור. אם דבר זה מפריע לכם עדיף לבחור מלון במקום אחר, או לוודא שחלונות המלון אטומים לרעש.
  • אזור זה בעייתי במיוחד לרכבים פרטיים- אסורה הכניסה בכלל לרכבים לתחומי הגרעין המרכזי של העיר העתיקה ומי שנכנס בכל זאת מסתכן בקנסות גדולים. בשל סיבה זאת הוא אינו מומלץ למי שמתכנן להשכיר רכב ומחפש חניה (למידע נוסף על מלונות עם חניה בפירנצה, השכרת רכב בפירנצה והשכרת רכב באיטליה). בנוסף מכך לחלק מהרחובות אין גישה לרכבים בכלל- לא מוניות ובכלל לא אוטובוסים- ולכן לא ממש מתאים לבעלי מוגבלות בתנועה, להם אנחנו ממליצים לחפש מלון בחלק אחר של העיר או לחפש בקפדנות מלון שנמצא בתוך רחוב שנגיש למוניות (למידע נוסף על- מלונות למוגבלי תנועה בפירנצה).Booking.com