מלונות מומלצים בעיר העתיקה של פירנצה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם בפירנצה: אזורי הלינה המומלצים בעיר, מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

5 מלונות מומלצים בעיר העתיקה של פירנצה

Hotel Bernini Palace

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון ברניני פאלאס (Hotel Bernini Palace) – מלון חמישה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel De La Ville

⭐⭐⭐⭐
מלון דה לה ויל (Hotel De La Ville) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Paris

⭐⭐⭐
מלון פריז (Hotel Paris) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Villani

⭐⭐
מלון וילאני (Hotel Villani) – מלון שני כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Bavaria


מלון בוואריה (Hotel Bavaria) – מלון כוכב אחד . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון יולי, 2024

אזור העיר העתיקה נחשב לאזור לינה פופולארי במיוחד בפירנצה ובשל הביקוש הרב ללינה כדאי מאוד לבצע את ההזמנה לחופשת הקיץ בהקדם. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה בו אפשרויות לינה רבות עם ביטול בחינם וכך לא להתחייב למקום הלינה (רק לא לשכוח לשים לב לתאריך האחרון לביטול בחינם).

מידע כללי על מלונות בעיר העתיקה של פירנצה

הגרעין הראשוני של העיר העתיקה הרומאית של פירנצה כולל את האזור או יותר מפונטה וקיו (הגשר הישן) שחוצה את נהר הארנו, צפונה עד לכיכר הדואמו. בכללי מדובר באזור יחסית קטן שניתן לכסות ברגל בקלות. העיר העתיקה היא הלב של פירנצה, כאן גלילאו גליליי, לאונרדו דה וינצ׳י ויריבו מיכלאנג׳לו, דנטה, מקיאוולי ושאר השמות המפורסמים המקושרים עם העיר פעלו. המלחמות בין ההיסטוריות בין משפחת מדיצ׳י המשפיעה לרפובליקה התרחשו כאן.

בעיר העתיקה פועלים כ-2,400 מקומות אירוח, מתוכם כ-280 מלונות. ככל שמתקרבים אל הגרעין המרכזי של העיר המחירים עולים, וככל שמרחיקים יורדים. למלונות ה-5 כוכבים אין ריכוז גאוגרפי מסוים, ריכוז מלונות ה-3 ו-4 כוכבים נמצא ממערב לדואומו. מלונות שני כוכבים מתרכזים ממזרח לתחנת הרכבת- שנשחשבת איזור פחות נעים ובשל כך זול יותר.בין המלונות המומלצים בעיר העתיקה של פירנצה ניתן לציין את מלון ברניני פאלאס (Hotel Bernini Palace), מלון דה לה ויל (Hotel De La Ville), מלון פריז (Hotel Paris), מלון וילאני (Hotel Villani) ומלון בוואריה (Hotel Bavaria).
המלצות על מלונות בעיר העתיקה של פירנצה

  • רוב אתרי התיירות של העיר נמצאים בעיר העתיקה וגם אתרי החובה של פירנצה, מה שמאפשר הגעה נוחה מהמלון אל האתרים בקלות ברגל. בשל סיבה זו והיות העיר העתיקה יפה וקוסמת מדובר באזור הפופולרי והמבוקש ביותר למלונות בפירנצה, ובשל כך גם המחירים יהיו מהגבוהים בעיר בהתאם. אם אתם מחפשים אזורים זולים יותר עדיף לפנות לכל אזור אחר בעיר- מלונות ליד תחנת הרכבת יהיו כנראה הזולים ביותר, ומלונות בסן מרקו פחות זולים אך באזור אטרקטיבי יותר.
  • יש לקחת בחשבון שאזור זה יכול להיות רועש בעונות השיא, מדובר בהמון אנושי של תיירים הנוהרים ברחובות, בצורה שקצת קשה לתאר ולא מבינים עד שמגיעים וחווים זאת… למי שנושא זה מפריע לו מומלץ לוודא שהחלונות בחדרי המלון אטומים לרעש, או אולי אפילו לבחור מלון באזורים אחרים. אזור סן מרקו לדוגמא הוא קרוב לגרעין ההיסטורי אך פחות הומה, למידע מורחב על מלונות באזור סן מרקו.
  • אזור זה בעייתי במיוחד לרכבים פרטיים- אסורה הכניסה בכלל לרכבים לתחומי הגרעין המרכזי של העיר העתיקה ומי שנכנס בכל זאת מסתכן בקנסות גדולים. בשל סיבה זאת הוא אינו מומלץ למי שמתכנן להשכיר רכב ומחפש חניה (למידע נוסף על מלונות עם חניה בפירנצה, השכרת רכב בפירנצה והשכרת רכב באיטליה). בנוסף מכך לחלק מהרחובות אין גישה לרכבים בכלל- לא מוניות ובכלל לא אוטובוסים- ולכן לא ממש מתאים לבעלי מוגבלות בתנועה, להם אנחנו ממליצים לחפש מלון בחלק אחר של העיר או לחפש בקפדנות מלון שנמצא בתוך רחוב שנגיש למוניות (למידע נוסף על- מלונות למוגבלי תנועה בפירנצה).Booking.com