מלונות מומלצים באזור סן מרקו, פירנצה

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם באזור סן מרקו בפירנצה: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

5 מלונות מומלצים באזור סן מרקו בפירנצה

Room Mate Luca

⭐⭐⭐⭐
מלון רום מייט לוקה (Room Mate Luca) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

ḤỌṬẸḶ ṾẸṆẸṬỌ !! Centro Storico di Ƒirenze !!! Con Access ZTL

⭐⭐⭐
מלון ונטו (ḤỌṬẸḶ ṾẸṆẸṬỌ !! Centro Storico di Ƒirenze !!! Con Access ZTL) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Villa Nardi – Residenza D’Epoca

מקום האירוח וילה נארדי – רזידנצה דה אפוקה (Villa Nardi – Residenza D’Epoca) – מקום אירוח . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Collodi Firenze

⭐⭐
מלון קולודי (Hotel Collodi Firenze) – מלון שני כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Loggia Fiorentina


מלון לוג’יה פיורנטינה (Loggia Fiorentina) – מלון כוכב אחד . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון מאי, 2024

אזור סן מרקו הוא אחד מהאזורים המרכזיים ביותר ותיירים רבים בוחרון ללון בו בחופשה שלהם בפירנצה ועל כן, בשל הביקוש הגבוה ללינה ככל שנתקרב לקיץ כמות מקומות הלינה הפנויים תלך ותרד. למי שמתכנן את החופשה שלו לשבועות הקרובים, ובמיוחד למי שמתכנן את חופשת הקיץ, כדאי להזמין מקום מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם ולשמור על גמישות במידה ותמצאו מקום לינה אחר שמתאים לכם יותר או אם יהיו שינויים בתוכניות ברגע האחרון.

מידע כללי על מלונות באזור סן מרקו

אזור סן מרקו (San Marco) תוחם את הגרעין המרכזי של העיר העתיקה מצפון, ובעצם נמצא בהרחבה ובשוליים של העיר העתיקה. בתקופה של משפחת מדיצ׳י האזור הזה כלל לא היה מיושב אלא היווה גן חיות ופארק לציד של המשפחה ולכן גם מבחינה היסטורית הוא פחות חשוב מהגרעין המרכזי של העיר העתיקה- הבתים והבניינים שנבנו בו הם בני תקופה מאוחרת יותר.

באזור סן מרקו פועלים כ-380 מלונות, אך אין הרבה מלונות עם דירוג כוכבים ומלונות פאר של 5 כוכבים תתקשרו למצוא פה. ניתן למצוא מלונות 1-4 כוכבים וכמו כן יש בשכונה מספר גדול מאוד של דירות אירוח- כ-2200 דירות, שהן גם אופציה טובה בעיקר למשפחות ומי שרוצה את היתרונות של מטבח וחדרים גדולים.בין המלונות המומלצים באזור סן מרקו ניתן לציין את מלון רום מייט לוקה (Room Mate Luca), מלון ונטו (Hotel Veneto), מלון קולומבה (Hotel Colomba), מלון קולודי (Hotel Collodi)– מלון זה מתאים גם למשפחות (למידע נוסף- מלונות למשפחות בפירנצה), ומלון לוג’יה פיורנטינה (Loggia Fiorentina).
המלצות על מלונות באזור סן מרקו בפירנצה

  • שכונת סן מרקו שקטה מההמולה התיירותית ההומה של מרכז העיר, ולכן מתאימה למי שרוצה להתרחק מההמון האנושי שברחובות הגרעין ההיסטורי של העיר העתיקה. ההליכה מסן מרקו לאתרי התיירות בעיר העתיקה היא קצרה ונוחה, ולכן מתאימה גם למי שרוצה להיות קרוב לאתרים. המחירים פה קצת יותר נמוכים מבגרעין ההיסטורי (אם כי לא הנמוכים ביותר בעיר), ועדיין יחסית גבוהים.
  • אזור סן מרקו לא משופע במסעדות ברים וחיי לילה, ולכן פחות מתאים למי שרוצה להיות במרכז העניינים מהבחינה הלילית (אם כי, נמצא במרחק הליכה).
  • באזור זה ניתן למצוא חניה למרות שעדיין אנו לא ממליצים להתקרב עם רכב לאזור כלל וכלל, למידע נוסף על מלונות עם חניה בפירנצה, השכרת רכב בפירנצה והשכרת רכב באיטליה.Booking.com