מלונות באזור סן מרקו - מידע כללי

אזור סן מרקו (San Marco) תוחם את הגרעין המרכזי של העיר העתיקה מצפון, ובעצם נמצא בהרחבה ובשוליים של העיר העתיקה. בתקופה של משפחת מדיצ׳י האזור הזה כלל לא היה מיושב אלא היווה גן חיות ופארק לציד של המשפחה ולכן גם מבחינה היסטורית הוא פחות חשוב מהגרעין המרכזי של העיר העתיקה- הבתים והבניינים שנבנו בו הם בני תקופה מאוחרת יותר.

באזור סן מרקו פועלים כ-380 מלונות, אך אין הרבה מלונות עם דירוג כוכבים ומלונות פאר של 5 כוכבים תתקשרו למצוא פה. ניתן למצוא מלונות 1-4 כוכבים וכמו כן יש בשכונה מספר גדול מאוד של דירות אירוח- כ-2200 דירות, שהן גם אופציה טובה בעיקר למשפחות ומי שרוצה את היתרונות של מטבח וחדרים גדולים.בין המלונות המומלצים באזור סן מרקו ניתן לציין את מלון רום מייט לוקה (Room Mate Luca)מלון ונטו (Hotel Veneto)מלון קולומבה (Hotel Colomba)מלון קולודי (Hotel Collodi)– מלון זה מתאים גם למשפחות (למידע נוסף- מלונות למשפחות בפירנצה), ומלון לוג’יה פיורנטינה (Loggia Fiorentina).

מלונות באזור סן מרקו - המלצות כלליות

  • שכונת סן מרקו שקטה מההמולה התיירותית ההומה של מרכז העיר, ולכן מתאימה למי שרוצה להתרחק מההמון האנושי שברחובות הגרעין ההיסטורי של העיר העתיקה. ההליכה מסן מרקו לאתרי התיירות בעיר העתיקה היא קצרה ונוחה, ולכן מתאימה גם למי שרוצה להיות קרוב לאתרים. המחירים פה קצת יותר נמוכים מבגרעין ההיסטורי (אם כי לא הנמוכים ביותר בעיר), ועדיין יחסית גבוהים.
  • אזור סן מרקו לא משופע במסעדות ברים וחיי לילה, ולכן פחות מתאים למי שרוצה להיות במרכז העניינים מהבחינה הלילית (אם כי, נמצא במרחק הליכה).
  • באזור זה ניתן למצוא חניה למרות שעדיין אנו לא ממליצים להתקרב עם רכב לאזור כלל וכלל, למידע נוסף על מלונות עם חניה בפירנצההשכרת רכב בפירנצה והשכרת רכב באיטליה.

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל