אוטובוס התיירים בפירנצה

הזמנת כרטיס לאוטובוס התיירים של פירנצה

אוטובוס התיירים של פירנצה (Hop-On Hop-Off Bus Florence) הוא אחת האופציות הטובות לתור את שולי העיר, ובעיר כמו פירנצה, אליה מגיעים רוב האנשים לזמן קצר ובה אין מטרו, הוא פתרון מצוין להתניידות בין אתרי התיירות של העיר שנמצאים מחוץ לגרעין המרכזי של העיר העתיקה. ההתניידות בעיר היא ברגל ובאוטובוסים בין כה וכה, לכן אוטובוס זה שמגיע בקו אחד לאתרים שתצטרכו הוא פתרון מצוין.

הזמנת כרטיס לאוטובוס התיירים של פירנצה

**פרסומת**האוטובוס ממוזג, דו-קומתי עם קומה שניה פתוחה לאוויר, כולל וייפיי, ועוצר ב-44 תחנות בהן תוכלו לרדת ולעלות (מתכונת Hop-on Hop-off) ללא הגבלה. ישנם שני מסלולים בהם האוטובוס נוסע ומגיע גם לגדה הדרומית של פירנצה ולפיזולה מחוץ לעיר. הסיור כולל גם הסברי אאודיו על האתרים ב-8 שפות שונות. ניתן לרכוש את הכרטיס עבור 24, 48 או 72 שעות.

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

סרטון המציג את אוטובוס התיירים של פירנצה

קו A של האוטובוס עובר בין היתר באתרים הבאים: תחנה מס’ 1 ליד כנסיית סנטה מריה נובלה, תחנה 4 ליד בית הכנסת הגדול, תחנה 5 ליד מוזיאון גלילאו וגלריית אופיצי, תחנה 9 בגדה הדרומית בפיאצלה מיכלאנג’לו, תחנה 13 בפאלאצו פיטי וליד גני בובולי, ומוזיאון לה ספקולה ותחנה 14 בפונטה וקיו.

קו B של האוטובוס עובר בין היתר באתרים הבאים: תחנה מס’ 1 בגדה הדרומית בפיאצלה מיכלאנג’לו, תחנה 4 ליד מוזיאון גלילאו וגלריית אופיצי, תחנה 17 במוזיאון סן מרקו וליד גלריית האקדמיה, ומוזיאון פייטרה דורה.

לנוחותכם, תמצאו כאן מפה של שני מסלולי האוטובוס ותחנות העצירה. שימו לב שנכון לשנת 2018, תחנות 12-17 של קו A לא מתפקדות עד להודעה חדשה.

מפת הקווים והתחנות של אוטובוס התיירים בפירנצה

סנן על ידי
המלצות "הכל על"

  • שימו לב!!! האוטובוס לא עובר במרכז הגרעין של העיר העתיקה, הוא מקיף אותה מבחוץ, ולכן הוא פחות רלוונטי למי שמתמקד רק בעיר העתיקה (אותה אפשר ללכת ברגל) ומומלץ יותר למי שרוצה להגיע לאתרים בשוליים הפריפריאליים יותר- אל פיזולה, לגדה הדרומית ולאתרים הרחוקים יותר.
  • שימו לב שאסור לעלות לאוטובוס עם מזוודות גדולות ולכן הוא לא פתרון להגעה למלון עם הציוד (למידע על- מלונות בפירנצה).
  • האוטובוס נגיש לבעלי מוגבלות בתנועה, למידע על- מלונות בפירנצה למוגבלים בתנועה.
  • להמלצות כלליות על פירנצה.

 

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? אין צורך להדפיס את הכרטיס, ניתן להציגו בסמארטפון.

 

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל