מידע כללי

מילאנו היא לא מהערים הטיפוסיות לילדים, בשל כך שהעניין המרכזי בה הוא אופנה ואומנות, היא נחשבת עיר ״מבוגרת״ יותר. אך בכל זאת, רבות המשפחות העוברות בה- אם משום שהיא בפני עצמה נקודת מעבר בטיול בצפון איטליה ואם משום שעבור ישראלים היא מהווה את שער הכניסה או היציאה למדינת המגף בשל הטיסות הישירות שמגיעות אליה. משפחות שכן מחליטות לעבור בעיר יכולות להנות מאטרקציות לילדים כגון האקוויריום, הפלנטריום, מוזיאון הטבע, מוזיאון המדע לאונרדו דה וינצ׳י, פארקי מים וכמובן- גם אתר המאסט של העיר- הדואומו בעל העיצוב הייחודי- יפה לעיניים גם לילדים.

אזורים המתאימים ללינת משפחות במילאנו הם:

  • האזור שמסביב לכנסיית סנטה מריה דלה גרציה, בשל קרבתו לפארק סמפיונה, היצע הדירות הנרחב שלו והעובדה שהן זולות יותר ומרווחות יותר ביחס לדירות שנמצאות באזור הדואמו. למידע נוסף על- מלונות ליד כנסיית סנטה מריה דלה גרציה.
  • ליד אצטדיון סן סירו, במיוחד למשפחות המתכננות לראות משחק או הופעה באצטדיון, או להגיע לאצטדיון לסיור במוזיאון. למרות המרחק מהמרכז התיירותי של העיר, הנגישות בתחבורה ציבורית של אזור זה גבוהה. מדובר באזור מגורים פעיל שכולל גם מתחמי עסקים, קניונים, פארק גדול, בריכה וקאנטרי קלאב וכדומה. האזור הוא אופציה לא רעה ללינה למי שמחפש לינה זולה הנגישה למרכז, ולכן יכול להתאים למשפחות, למידע נוסף על – מלונות ליד אצטדיון סן סירו.
  • ליד נמל התעופה לינאטה משום שיש בו אפשרויות לינה זולות, ומרווחות, אופציות רבות לקניות של אוכל זול, חנויות זולות ואווירה נעימה ושקטה והוא נגיש יחסית לעיר. המלצה זו בעיקר למשפחות המגיעות לאזור לתקופה ארוכה ויוצאים מאזור מילאנו לטיולי כוכב עם רכב, למידע נוסף על מלונות ליד נמל התעופה לינאטה.

אזור שהיינו ממליצים להמנע ממנו הוא אזור תחנת הרכבת המרכזית, לו יש יתרונות רבים במחיר אך הוא לא נעים בלילה ולא מומלץ לשהיה עם ילדים, למידע נוסף על- מלונות ליד תחנת הרכבת המרכזית.

בעמוד הזה ריכזנו רשימה של מלונות היכולים להתאים למשפחות המחפשות לינה נוחה ונעימה במילאנו במחיר משתלם. אנו מפרטים שתי אופציות עיקריות למשפחות- הראשונה היא למצוא דירה מתאימה, והשניה מלון העונה על תנאים המתאימים למשפחות. מומלץ לבחור אחת מהאפשרויות הבאות:
דירת אירוח

זו אפשרות משתלמת מאוד ברוב המקרים ואנו מאוד ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את השירותים שמקבלים בדרך כלל במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא אם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של פתיחת היום תכינו בעצמכם. אבל לעומת זאת תרוויחו אפשרות לינה – נוחה, מרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל מהדירות תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה. אלו יתרונות שחשובים יותר מהחסרונות למשפחות רבות.

*בהקשר של דירה חשוב לציין- שמומלץ מאוד לקבוע עם בעלי הדירה שעת הגעה מראש, ולהגיע בזמן, אחרת יכול להיות שתאלצו להמתין עד שימסרו לכם מפתחות הכניסה.

מלון זול המותאם למשפחות

מלון זול ברמה של שניים-שלושה-ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק). ניתן לעשות זאת על ידי התפצלות בחדרים או לבחור במלונות הכוללים חדרים לשלושה וארבעה אורחים, ומעניק מחירים טובים למשפחות וילדים. אופציית החדר למספר אורחים היא כמובן זולה יותר – אך “משלמים” בצפיפות ובמקרה של חדרים מפוצלים ניתן להשיג יותר מרווח ופרטיות לאורחים אך המחיר גבוה יותר.
יש לקחת בחשבון שבשני המקרים מרוויחים את השירות של מלון ואת הפינוק והאירוח של מלון אך מפסידים את היתרון הגדול שיש בדירת אירוח (מרחב, מטבח לבישול וכדומה).

כאשר בוחרים במלון, בין אם באופציה של חדרים מפוצלים ובין זו של חדר אחד לכל המשפחה, יש לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – יש לבדוק שהמלון מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמלון יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות לחמם מים חמים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מלונות רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים (לרוב ההגבלה במילאנו היא 12, אך ישנם לא מעט מלונות עם הגבלת גיל של 3 ומלונות עם הגבלה של 5) ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אלו הקיימות בחדר. ישנם מלונות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). בחלק מהמלונות ניתן להוסיף מיטה ללא תשלום נוסף. דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל