מידע כללי

העיר ונציה אינה מאפשרת תנועת כלי רכב, ודרך ההתניידות העיקרית באזור התיירותי שבה היא באמצעות סירת האוטובוס – ואפורטו, או בהליכה. לכן, רכב הוא לא רק לא הכרחי בונציה אלא גם פשוט בלתי אפשרי. אם אתם מגיעים לחופשה בונציה בלבד – מומלץ לוותר לחלוטין על השכרת הרכב. התחבורה הציבורית המגיעה לעיר נוחה במיוחד, ולמעשה ההגעה ברכב היא מסורבלת ומיותרת.

**פרסומת**אך אם ונציה היא רק נקודה בדרך בטיול באיטליה, ייתכן ולהחזיר את הרכב במשך השהות בונציה רק יסבך אתכם ולכן מומלץ להמשיך את ההשכרה. אז מה עושים עם הרכב? בכניסה לעיר, ברובע סנטה קרוצ׳ה, ממוקמים מגרשי החניה של העיר, שם תוכלו להשאיר את רכבכם למשך השהות בעיר. אך שימו לב, החניות בונציה יקרות (המחיר מתחיל מ-20 יורו ליום נכון לשנת 2017, ולעיתים גם כפול) ולכן אם יש לכם אפשרות להימנע מהגעה עם רכב – עדיף. למידע נוסף על השכרת רכב בונציה והשכרת רכב באיטליה.

ישנם מספר מלונות ברובע סנטה קרוצ׳ה המציעים חניה, אך קחו בחשבון כי המחירים לא שונים מאוד ממחירי מגרשי החניה, וכי תאלצו ללון במרחק יחסי ממרכז העיר (המרחק בהליכה ממגרשי החניה של סנטה קרוצ׳ה לכיכר סן מרקו המרכזית הינו כ-30 דקות).

אופציה נוספת היא ללון מחוץ לונציה, בעיירה קטנה יותר שנמצאת על אחד מהכבישים הראשיים לונציה (ונמצאת בטווח של עד 30 ק”מ). בחלקם גם אפשר למצוא תחנות רכבת / אוטובוס שמגיעות ישר למרכז ונציה. לדוגמא: דולו (Dolo), מירה (Mira Porte), מיראנו (Mirano), פרגנציול (Preganziol) או פאתי פאדובה (Padua).

סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל