מידע כללי

הצרכים של שומרי מסורת בכל האמור ללינה ומלונות בונציה – מסתכמים בכמה היבטים שמשתנים גם בין סוגי התיירים השונים (לא כולם מקפידים על כל נושא באותה רמת הקפדה). באופן הבסיס ביותר, מדבור בצורך בלינה שמאפשרת השגת אוכל כשר בקלות, ולינה שמאפשרת שמירת שבת (מלונות עם חדרים שניתן לפתוח עם מפתח ולא באמצעות קוד או כרטיס דיגיטלי, לינה בקומות נמוכות שלא דורשות עליה במעלית, אפשרות להליכה רגלית לאתרי העיר מחד ובית כנסת פעיל מאידך). מידע מורחב, טיפים והמלצות לדתיים ושומרי מסורת בונציה תוכלו למצוא בעמוד הבא.
לכן אנו ממליצים פעמים רבות לתיירים שומרי מסורת למצוא דירה טובה זאת מכיוון שרוב הדירות כוללות מטבח מאובזר בו תוכלו לבשל אוכל כשר שקניתם או הבאתם מהבית, וכמו כן פוטר את בעיית הכרטיס הדיגיטלי בכניסה לחדר. למי שבכל זאת רוצה את השירות והתנאים של מלון – מומלץ להתמקד בחיפוש מלון בעיקר באיזור הגטו היהודי (Venetian Ghetto) ורובע קאנארג׳ו (למידע נוסף על מלונות באזור הגטו היהודי ומלונות באזור קאנארג’ו), שם תוכלו ליהנות ממלונות כשרים לצד מסעדות כשרות – אין חובה לקחת מלון או דירה ברובע עצמו אפשר למצוא גם למצוא מלונות במרחק הליכה מאזור זה למשל מלונות בחלק הצפוני של סנטה קרוצ׳ה ומלונות בחלק הצפוני של אזור קסטלו. כיום הקהילה היהודית של ונציה עדיין פעילה ומונה כ-500 חברים, רובם אינם מתגוררים עוד בגבולות הגטו אך הם עדיין מגיעים אליו מדי יום כדי ליהנות משירותי הדת הרבים שהוא מציע (למידע נוסף על ונציה והיהודים).

המלצות למלונות לדתיים ושומרי מסורת בונציה

  • לתיירים דתיים המטיילים בצפון איטליה, שווה לתכנן את הלינה בונציה במהלך השבת והחג. כך אפשר ליהנות מהתשתית שיש לעיר לתייר הדתי. מבתי הכנסת, דרך מסעדות ועד לעירוב המבוסס על תעלות ונציה.
  • מלונות הקרובים לגטו היהודי, במיוחד המלונות הכשרים, מתמלאים במהרה לקראת חגי ישראל ושבתות בקיץ. מומלץ להזמין מראש.
  • יש לקחת בחשבון שעל מלון כשר או מלון בגטו היהודי משלמים מעט יותר ממלונות קרובים או באזורים בעלי מרחק דומה מהמרכז. החליטו בעצמכם האם זה משתלם עבורכם או לא.

 

סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל