מלונות ליד גשר ריאלטו - מידע כללי

גשר ריאלטו (Ponte di Rialto) מקשר בין רובע סן פולו לרובע סן מרקו ונחשב לפופולרי ביותר מבין ששת הגשרים החוצים את התעלה הגדולה. הגשר מהווה את המרכז המסחרי של ונציה ונחשב לסמל העיר לצד הגנדולות. בסמוך לגשר נמצאים רבים מהאתרים המרכזיים של ונציה, ביניהם שוק ריאלטוכנסיית סן ג’ובאני גריזוסטומו, ובהמשך גם כיכר סן מרקו ובזיליקת סן מרקו.

בסן מרקו וסן פולו פועלים כ-500 בתי מלון, רובם הגדול בדירוג של שלושה-ארבעה כוכבים, לצד דירות אירוח רבות, B&B וגסטהאוסים. יש לקחת בחשבון כי מדובר ברובעים התוססים והתיירותים של ונציה, ועל כן גם הם רועשים יותר. אך יחד עם זאת, בשל הפופולריות של האיזור – קיימים בו אפשרויות לינה רבות כך שסביר שתמצאו את מה שאתם מחפשים.בין המלונות המומלצים ליד גשר ריאלטו ניתן למנות את מלון ריאלטו (Hotel Rialto)מלון אנטיקו דוג’ה (Hotel Antico Doge)מלון מרקוני (Hotel Marconi) ומקום האירוח רזידנצה גולדוני (Residenza Goldoni).

מלונות ליד גשר ריאלטו - המלצות כלליות

  • אומנם ישנו הבדל בין שני צדדיו של הגשר – המלונות בצד של סן מרקו מעט יותר מבוקשים ויותר יקרים, אך ההבדל לא משמעותי. מלונות באזור גשר ריאלטו מבוקשים מאוד יחסית לאזורים אחרים בעיר. בכל זאת, למי שרוצה מעט לצמצם במחיר מומלץ לחפש את אפשרויות הלינה בחלק המערבי יותר של הגשר באזור סן פולו.
  • הלינה ליד הגשר אידיאלית עבור מי שמעוניין בלינה במרכז העיניינים ומוכן גם לשלם עבור כך. רוב המלונות באיזור, גם אלו בדירוג כוכבים נמוך, יקרים בהכרח ממלונות המעניקים תמורה זהה אך ממוקמים ברובעים מרוחקים יותר כגון סנטה קרוצ’ה וקאנארג’ו (למידע נוסף על מלונות בסנטה קרוצ׳ה ומלונות בקאנארג׳ו).
  • איזור זה פחות מומלץ ללינה עבור מי שמטיילים עם ילדים, אמנם הוא מרכזי ומקל על ההתניידות בעיר, אך הוא גם רועש וגם יקר – שילוב פחות מומלץ כשנוסעים עם ילדים (למידע נוסף על ונציה עם ילדים ומלונות למשפחות בונציה).
  • חשוב לדעת, ונציה כולה צפופה וזהו האזור הצפוף ביותר, החדרים פה יכולים להיות לעיתים מאוד קטנים (חדר זוגי של 10 מ”ר זה לא דבר חריג בכלל).
  • יש לקחת בחשבון שאזור זה יכול להיות מאוד רועש בעונות השיא, למי שנושא זה מפריע לו מומלץ לוודא שהחלונות בחדרי המלון אטומים לרעש.
  • איזור זה מרוחק יחסית מרובע סנטה קרוצ׳ה, שם ממוקמי מגרשי החניה של העיר, ולכן פחות מתאים למגיעים עם רכב לעיר או למי שרוצים להיות קרובים לתחנה של התחבורה הציבורית המגיעה אל העיר (למידע נוסף על מלונות עם חניה בונציההשכרת רכב בונציה והשכרת רכב באיטליה).
  • גם רובע סן מרקו וגם אזור סן פולו נחשבים ליקרים יותר מרוב האיזורים בעיר, לכן עבור מי שמעוניין לחסוך בעלויות הלינה מומלץ להתרחק מהאיזור (למידע נוסף על ונציה בחינם ומלונות לחופשה זולה בונציה).
  • מלבד החורף מומלץ מאוד להזמין לאזור זה חדרים זמן רב מראש.

 
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל