מלונות בקסטלו - מידע כללי

קסטלו (Castello) הינו הרובע הגדול של ונציה, הוא נחשב לאיזור שקט יחסית, אך בעל קרבה רבה לאתרי התיירות ולרובע סן מרקו המרכזי. בין האתרים המרכזיים ברובע תמצאו את גשר האנחות (Ponte dei Sospiri)כנסיית סן זכריה (Chiesa di San Zaccaria) ואנדרטת ויטוריו אמנואלה השני (The Victor Emmanuel II Monument).

בקסטלו פועלים יותר מ-400 בתי מלון, רובם הגדול בדירוג של שלושה-ארבעה כוכבים, לצד דירות אירוח רבות, B&B וגסטהאוסים. ריכוז גדול של מלונות ניתן למצוא בחלקו המערבי יותר של הרובע (החלק שקרוב יותר לסן מרקו) כמו גם ברצועת החוף הדרומית המשקיפה לכיוון ג׳ודקה ובה קיימות גם לא מעט תחנות עגינה של סירת האוטובוס.בין המלונות המומלצים באיזור קסטלו ניתן למנות את מלון דניאלי (Hotel Danieli, a Luxury Collection Hotel)מלון אי קוואליירי די ונציה (Hotel Ai Cavalieri di Venezia)מלון פגנלי (Hotel Paganelli) ומלון אלה פאווה (Hotel Alla Fava).

מלונות בקסטלו - המלצות כלליות

  • איזור קסטלו נחשב לזול יותר מאזור סן מרקו, למרות שעדיין קרוב מאוד ומרכזי, ולכן עשוי להתאים למי שמעוניין לחסוך בעלויות הלינה אך עדיין להישאר במרכז העניינים (למידע נוסף על ונציה בחינם ומלונות לחופשה זולה בונציה). אם כי צריך לומר שאופי המלונות בו אינו אחיד. מרבית המלונות באזור זה נמצאים בחלקו המערבי הקרוב למרכז העיר, ככל שמתרחקים לכיווון מזרח, כמות המלונות יורדת וגם רמת הביקוש יורדת (ויחד איתה גם המחיר של המלונות).
  • מלונות בחלקו המזרחי של האזור הופכים להיות לעיתים מאוד מבוקשים (לפעמים הם גם עולים על רמת הביקוש הקיימת במלונות שבאזור סן מרקו) זה קורה שבמרכז התערוכות של ונציה שנמצא באזור זה מתקיימת תערוכה גדולה – שימו לב לנושא זה.
  • זהו איזור מומלץ לחופשה רומנטית בעיר, שכן מדובר באיזור מרכזי אך לא במרכז ההמולה. כמו כן, קיים באיזור היצע לא מבוטל של מלונות ברמת ארבעה כוכבים (וגם כמה בודדים בדירוג חמישה כוכבים) המעניקים לינה יוקרתית תמורת מחיר אטרקטיבי יותר מכיוון וזהו איזור פחות מרכזי מסן מרקו (למידע נוסף על חופשה רומנטית בונציה ומלונות לחופשה רומנטית בונציה).
  • זהו איזור מומלץ ללינה עבור מי שמטיילים עם ילדים, אמנם הוא נחשב לרובע מרכזי, אך הוא עדיין מרוחק יחסית ממרכז סן מרקו וגשר ריאלטו, מה שמאפשר למצוא גם אפשרויות לינה זולות יותר. כמו כן, יש באיזור זה ריכוז גבוה של דירות אירוח המתאימות במיוחד למשפחות (למידע נוסף על ונציה עם ילדים ומלונות למשפחות בונציה).
  • איזור זה אינו מומלץ כלל למגיעים עם רכב לונציה. הוא מרוחק מאוד מסנטה קרוצ׳ה, שם נמצאים מגרשי החניה של העיר (למידע נוסף על מלונות עם חניה בונציההשכרת רכב בונציה והשכרת רכב באיטליה).

 
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל