ארוחת ערב ומופע ריקודים, וונציה- הנחה בלעדית ומידע מקיף | Venice Dinner Show

הזמנת כרטיסים למופע בידור וארוחת ערב

ארוחת ערב ומופע ריקודים (Venice Dinner Show) היא אפשרות נהדרת לשלב את ארוחת הערב שלכם עם מופע ריקודים מרהיב. המופע מתרחש בתיאטרון Avanspettacolo Theatre שנחשב כמקביל הונציאני למולאן רוז’. התיאטרון ממוקם בחלק היבשתי של ונציה, בעיר מרגרה (Marghera), ההגעה לכאן מתבצעת במונית או ברכב פרטי (במידה ושכרתם).

הזמנת כרטיסים למופע בידור וארוחת ערב

האירוע כולל ארוחת ערב בת שלוש מנות ומופע בידור בסגנון של הקברט הצרפתי, אבל עם נגיעות מקומיות. הערב מתחיל במתאבנים וקוקטייל בשעה 19:30, כאשר המופע מתחיל בשעה 21:30, מה שמאפשר לכם מספיק זמן ליהנות מהאוכל והשתייה. ניתן לבחור בין תפריט בשרי, תפריט דגים או תפריט צמחוני, ולכן מתאים גם עבור דתיים ושומרי מסורת וגם עבור צמחוניים.

ארוחת ערב ומופע בתיאטרון Avanspettacolo
שאלות נפוצות על ארוחת ערב ומופע ריקודים

ארוחת ערב ומופע ריקודים היא חוויה המומלצת מאוד למגיעים לעיר לחופשה רומנטית ומעוניינים לבלות ערב זוגי עם טעימה תרבותית מקומית. למידע נוסף על ונציה ועל חופשה רומנטית בוונציה.

ארוחת הערב ומופע הריקודים מתקיימים בתיאטרון הוונציאני המפורסם Avanspettacolo Theatre. מומלץ להגיע ברכב שכור או במונית. מומלץ להיכנס לקישור הזה שנותן 10% הנחה בלעדית לגולשי הכל על, או לקישור הזה למי שמתכנן לשכור רכב לא רק להגעה לארוחת הערב ומופע הריקודים, אלא לטיול ארוך או רחב יותר באזור. למידע נוסף על השכרת רכב בוונציה ועל תחבורה והתניידות בוונציה.

יש מספר אפשרויות לקניית כרטיסים לארוחת ערב ומופע ריקודים, האפשרויות המומלצות על ידינו הן:
להזמנה עם 5% הנחה לגולשי הכל על (קוד HAKO5) היכנסו לקישור הזה.
להזמנה עם אפשרות ביטול בחינם היכנסו לקישור הזה.
המלצות "הכל על"

  • ניתן לבחור בין תפריט בשרי, תפריט דגים או תפריט צמחוני, ולכן מתאים גם עבור דתיים ושומרי מסורת וגם עבור צמחוניים.
  • זוהי חוויה המומלצת מאוד למגיעים לעיר לחופשה רומנטית (למידע נוסף על חופשה רומנטית בונציה).
  • האירוע הנ”ל פחות מתאים לילדים קטנים, מכיוון והוא קצת רשמי ומפואר. אבל, יחד עם זאת ילדים מתחת לגיל 6 אינם מחוייבים בתשלום, וילדים עד גיל 12 זכאים לכרטיס בחצי מחיר (למידע נוסף על ונציה עם ילדים).
  • אין צורך להדפיס את הכרטיסים, ניתן להוריד אותם אל הסמארטפון ולהציג בכניסה.
  • ההגעה לכאן מתבצעת במונית או ברכב פרטי (למידע נוסף על השכרת רכב בונציה והשכרת רכב באיטליה).
  • להמלצות כלליות על ונציה.

 

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? הכרטיסים הם כרטיסים אלקטרוניים שזמינים עבור הלקוח מדי בתום ביצוע ההזמנה. אין צורך באיסוף כרטיסים.