מידע כללי

אגם גארדה הוא יעד מצוין לבעלי מוגבלות בתנועה ולאלו הנעזרים בכסא גלגלים. ברוב העיירות יש גישה טובה אל חוף האגם והרבה מסעדות וחנויות בהן נגישות למוגבלי תנועה. קל להשתמש במעבורות, ולרוב התושבים המקומיים מאוד מתחשבים ומציעים עזרה.

כאשר בוחרים מלון המותאם למוגבלי תנועה – רצוי לבדוק מלון הכולל אפשרות כניסה וגישה נוחה לכסאות גלגלים, מעלית פועלת ומרווחת, חדרים מותאמים לנכים וכדומה. גם במלונות הנגישים יש דברים שצריך לשים לב אליהם, למשל מלון כמו מלון קטולו (Hotel Catullo), נגיש לחלוטין אך רק במדור החדש שבו, ועל כן חשוב לציין בעת ההזמנה כי נחוץ לכם חדר נגיש. ישנם לא מעט מלונות באגם גארדה העונים לדרישות אלו, חשוב רק להדגיש שמרבית המלונות המונגשים הם מלונות יקרים יחסית – ברמות של שלושה, ארבעה או חמישה כוכבים. לצערינו המלונות הזולים באגם גארדה פחות משקיעים בהנגשה לתייר עם מגבלות התנועה.

אך חשוב להבין כי בחירת מלון המותאם למוגבלים בתנועה אינו מספיק, משום שאם המלון מתאים אך ממוקם בעיירה בעלת תנאי שטח לא נוחים, אין בכך טעם. העיירות מלצ׳סינהלימונה סול גארדהמוניגה דל גארדה וטיניאלה – ממש לא מומלצות עבור בעלי מוגבלויות מכיוון ומדובר בעיירות היושבות על צלע הר או בעלות רחובות צרים וצפופים. ולכן בבחירתכם מלון מותאם למוגבלי תנועה באגם גארדה, עליכם לשים לב למיקומו ולוודא שהוא נמצא במיקום כזה שמאפשר לכם התניידות נוחה בעיירה בה בחרתם ללון.

לרוב מומלץ ללון כמה שיותר קרוב לשפת האגם, שם הקרקע לרוב תהיה מישורית. יש לא מעט מלונות שהם אמנם נגישים אך נמצאים במרחק רב משפת האגם וכך גם מחייבים רכב וגם נמצאים על שיפוע ההר- כמו למשל המלון ואתר הנופש וילה ארקאדיו (Villa Arcadio Hotel & Resort)ורלה רוסאר (Relais Rossar).

בין העיירות המומלצות לבעלי קשיי ניידות באגם גארדה ניתן למנות את סירמיונהגארדה,בארדולינוסאלוריבה דל גארדה ודסנזאנו דל גארדה.

 

**פרסומת**מלונות מומלצים למוגבלים בתנועה

Grand Hotel Liberty

מלון ארבעה כוכבים בריבה דל גארדה למידע נוסף...

Hotel Luise

מלון ארבעה כוכבים בריבה דל גארדה למידע נוסף...

Hotel Villa Rosa Desenzano

מלון ארבעה כוכבים בדסנזאנו דל גארדה למידע נוסף...

Hotel Acquaviva Del Garda

מלון ארבעה כוכבים בדסנזאנו דל גארדה למידע נוסף...

Hotel Mayer & Splendid

מלון שלושה כוכבים בדסנזאנו דל גארדה למידע נוסף...

Hotel Caesius

מלון ארבעה כוכבים בבארדולינו למידע נוסף...

קריאה נוספת על טיול באגם גארדה עם כסא גלגלים

 

סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל