מלונות ליד פארק נטורה ויוה - מידע כללי

פארק נטורה ויוה (Parco Natura Viva) הוא ספארי וגן חיות במרחק לא גדול מאגם גארדה, הנמצא בנפת ונטו שבמחוז ורונה, בצפון איטליה. גודלו של הפארק הוא 40 הקטרים, ונמצאים בו כ-1500 חיות מ-250 זני בר שונים. הפארק מחולק לשני חלקים: הספארי (בו המבקרים נמצאים בתוך רכבים) וגן החיות (אליו הכניסה היא רגלית בלבד ללא רכבים). מטרתו, בין היתר, היא לשמר את מגוון החי ולהגן על חיות הבר.

למגיעים לאיזור על מנת לבקר בפארק מומלץ לישון באחת מהעיירות בקרבת הפארק – פסטרנגו (Pastrengo), סנדרה (Sandraובוסולנגו (Bussolengo), או באחת מהעיירות הנמצאות קרוב יותר אל האגם אך עדיין במרחק של פחות מ-10 ק״מ מהפארק, עיירות כמו בארדולינו (Bardolino), קולה (Colà) או לאזיסה (Lazise). ברוב העיירות תמצאו מגוון דירות אירוח ומקומות אירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר. היצע המלונות פה נמוך יחסית, ולרוב מדובר במלונות בדירוג של שלושה כוכבים.

בין המלונות המומלצים באיזור פארק נטורה ויוה ניתן למנות את מקום האירוח אגריטוריזמו איי פראטי (Agriturismo Ai Prati)בית המגורים אנג’לו ד’אורו (Residenza Agnello D’Oro)מלון פארקו תרמאלה די וילה דיי צ’דרי (Parco Termale di Villa Dei Cedri) ומלון מוד 05 ליבינג (Mod 05 Living Hotel).

מלונות ליד פארק נטורה ויוה - המלצות כלליות

 

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל