מלונות ליד ‏פארק ג׳ונגל אדוונצ׳ר - מידע כללי

פארק ג׳ונגל אדוונצ׳ר (Jungle Adventure Park) הוא פארק אקטיבי המשלב בין ההרפתקאות הפיזיות לבין הטבע של היער, הנמצא ליד אגם גארדה, כ-9 ק״מ מעיירת טורי דל בנאקו, בצפון איטליה. זהו למעשה מעין פארק חבלים, ובמסלול שלו פעילויות כמו אומגה, טיפוס על חבלים, הליכה על רשתות, מעבר על גשרים ומדרגות מיוחדות ונסיעה ברכבל.

הלינה באזור הפארק אינה פופלארית במיוחד ולטעמינו היא פחות מומלצת לרוב התיירים. היא רחוקה יחסית מהאגם ומתאימה בעיקר לתיירים שרוצים לחסוך בתשלום על המלון. כמו כן היא מאוד לא מומלצת למי שלא מגיע לאזור עם רכב פרטי.

למגיעים לאיזור על מנת לבקר בפארק ורוצים ללון באזור, מומלץ לישון באחת מהעיירות בקרבת הפארק – סן זנו די מונטנה (San Zeno di Montagna), לומיני (Lumini) ופיצון (Pizzon), אך הן מציעות אפשרויות לינה מצומצמות מאוד ולא בהכרח תמצאו חדר פנוי (במיוחד בעונת התיירות). אפשרות אחרת היא לחפש מלון באחת מהעיירות הנמצאות קרוב יותר אל האגם אך עדיין במרחק של פחות מ-10 ק״מ מהפארק, עיירות כמו טורי דל בנאקו (Torri del Benaco), אחת מעיירות ברנזונה סול גארדה (Brenzone sul Garda) או הבחירה הפופולרית יותר – גארדה (Garda), שם תמצאו מגוון רחב של אפשרויות לינה המתאימות לכל סוגי התיירים (למידע נוסף על מלונות בגארדה).

בין המלונות המומלצים באיזור פארק ג׳ונגל אדוונצ׳ר ניתן למנות את מלון בלוודרה (Hotel Belvedere)מקום האירוח אלברגו צ’נטראלה (Albergo Centrale)מלון גלוואני (Hotel Galvani) ומלון הדירות קורטה לאונרדו (Appartamenti Corte Leonardo).

מלונות ליד ‏פארק ג׳ונגל אדוונצ׳ר - המלצות כלליות

 

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל