מלונות ליד גארדה לנד‏ - מידע כללי

באגם גארדה מספר פארקי שעשועים, וגולת הכותרת והפופולרי ביותר מביניהם, בעיקר בקרב ישראלים, הוא הגארדה לנד (Gardaland). הפארק הוא ידידותי במיוחד למשפחות וילדים (למידע מפורט למשפחות תוכלו להרחיב בעמוד התוכן שלנו – אגם גארדה עם ילדים), ובו 32 מתקנים. הוא מבוסס בעיקר על רכבות הרים, ויש בו גם מתקני מים, מתקנים אפלים, סחרחורות, מתקנים מותאמים לילדים קטנים ועוד. הייחוד שלו מפארקים אחרים הוא שהוא נמצא בלב אחד מהאיזורים היפים ביותר.

למגיעים לאיזור על מנת לבקר בפארק מומלץ לישון באחת מהעיירות בקרבת הפארק לאזיסה (Lazise), קסטלנואובו דל גארדה (Castelnuovo del Garda), קולה (Colà), או הבחירה הפופולרית יותר – פסקרייה דל גארדה. באיזור קיימים מגוון אתרי קמפינג (כמו Camping Le Palme ו-Campeggio Gasparina) כמו גם מגוון דירות אירוח, מקומות אירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר ומלונות בדירוג של שלושה-ארבעה כוכבים.

בין המלונות המומלצים באיזור גארדה לנד ניתן למנות את מלון גארדה לנד ריזורט (Gardaland Hotel Resort)בית ההארחה גארדה דרים (Garda Dream)מלון פארקי דל גארדה (Hotel Parchi Del Garda) ומקום האירוח מרידיאנה רזידנס (Meridiana Residence).

מלונות ליד גארדה לנד‏ - המלצות כלליות
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל