מלונות מומלצים ליד גארדה לנד‏

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם ליד גארדה לנד‏ באגם גארדה: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

4 מלונות מומלצים ליד גארדה לנד‏

Gardaland Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון גארדה לנד ריזורט (Gardaland Hotel) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Garda Dream

⭐⭐⭐
בית ההארחה גארדה דרים (Garda Dream) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

TH Lazise – Hotel Parchi Del Garda

⭐⭐⭐⭐
מלון פארקי דל גארדה (TH Lazise – Hotel Parchi Del Garda) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

B&B 7 Vizi

B&B ויצי 7 (B&B 7 Vizi) – מקום אירוח B&B . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון מאי, 2024

משבוע לשבוע כמות המבקרים בפארק גדלה, וכך גם הביקוש ללינה סביב הפארק במגמת עלייה. לכן, למי שמתכנן להגיע לפארק במהלך חודש מאי, כדאי להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון – במיוחד אם אתם מחפשים מקום ללינה ליותר מ-4 נפשות. אנו ממליצים לעשות את ההזמנה באמצעות הקישור הזה בו מקומות לינה רבים המאפשרים ביטול בחינם כך שתוכלו לשמור על גמישות ולשמור על אופציה לשינויים במידת הצורך.

מידע כללי על מלונות מומלצים ליד גארדה לנד‏

באגם גארדה מספר פארקי שעשועים, וגולת הכותרת והפופולרי ביותר מביניהם, בעיקר בקרב ישראלים, הוא הגארדה לנד (Gardaland). הפארק הוא ידידותי במיוחד למשפחות וילדים (למידע מפורט למשפחות תוכלו להרחיב בעמוד התוכן שלנו – אגם גארדה עם ילדים), ובו 32 מתקנים. הוא מבוסס בעיקר על רכבות הרים, ויש בו גם מתקני מים, מתקנים אפלים, סחרחורות, מתקנים מותאמים לילדים קטנים ועוד. הייחוד שלו מפארקים אחרים הוא שהוא נמצא בלב אחד מהאיזורים היפים ביותר.

למגיעים לאיזור על מנת לבקר בפארק מומלץ לישון באחת מהעיירות בקרבת הפארק לאציזה (Lazise), קסטלנואובו דל גארדה (Castelnuovo del Garda), קולה (Colà), או הבחירה הפופולרית יותר – פסקרייה דל גארדה. באיזור קיימים מגוון אתרי קמפינג (כמו Camping Le Palme ו-Campeggio Gasparina) כמו גם מגוון דירות אירוח, מקומות אירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר ומלונות בדירוג של שלושה-ארבעה כוכבים.

בין המלונות המומלצים באיזור גארדה לנד ניתן למנות את מלון גארדה לנד ריזורט (Gardaland Hotel Resort), בית ההארחה גארדה דרים (Garda Dream), מלון פארקי דל גארדה (Hotel Parchi Del Garda) ומקום האירוח מרידיאנה רזידנס (Meridiana Residence).

המלצות על מלונות ליד גארדה לנד‏Booking.com