מלונות בריבה דל גארדה - מידע כללי

ריבה דל גארדה (Riva del Garda) הידועה בשם הקיצור ריבה, היא עיירה ומועצה מקומית על שפת אגם גארדה, הנמצאת בנפת טרנטו שבמחוז טרנטינו, בצפון איטליה. ריבה ידועה כ״הפנינה של אגם גארדה״ ונמצאת בקצה הדרומי של האלפים האיטלקיים, ליד הרי הדולומיטים המפורסמים. חופי ריבה דל גארדה עשויים מחצץ לבן ודק יותר משאר חופי האגם, ויחד עם מי האגם הכחולים והבהירים והבריזה הנעימה שנושבת בעיירה כל אלו הפוכים אותה לאחד מהעיירות המבוקשות של אגם גארדה ללינה.

בריבה דל גארדה קיימות מעל 200 אפשרויות לינה – דירות אירוח, מלונות בדירוג של שלושה-ארבעה כוכבים, ומקומות אירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר. כמו כן, באיזור קיימים מספר אתרי קמפינג (כמו למשל Verdepiano Bed & Camping ו-Camping Brione) מה שהופך את ריבה דל גארדה לאידיאלית עבור משפחות וילדים (למידע נוסף על מלונות למשפחות באגם גארדהאגם גארדה עם ילדים). ריכוז גבוה של מלונות נמצא בעיר העתיקה, בעיקר בגבולות שבין פיאצה III נובמברה (Piazza III Novembre) וכנסיית מריה אסונטה (Maria Assunta). כמו כן, ניתן למצוא ריבוי של מלונות גם על הרחוב הראשי ויאלה רוברטו (Viale Rovereto).

בין המלונות המומלצים באיזור ריבה דל גארדה ניתן למנות את מלון גרני וילה מריה (Hotel Garni Villa Maria)מלון אמבסדור סוויט (Ambassador Suite Hotel)מקום האירוח אנטיקה מורה (Antiche Mura) ומלון רודי (Hotel Rudy).

מלונות בריבה דל גארדה - המלצות כלליות

 
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל