מלונות מומלצים בקסטלטו

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם בקסטלטו שבאגם גארדה: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

4 דירות ומלונות מומלצים בקסטלטו בגארדה

Locanda Fassa

בית ההארחה לוקנדה פאסה (Locanda Fassa) – בית הארחה . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Garda Family House

מלון גארדה פמילי האוס (Garda Family House) – מלון . מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Cà Irene – Cà Battistoni

דירות קה אירנה (Cà Irene – Cà Battistoni) – דירות . מקום זה מתאים לאירוח של עד 8 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Agricampeggio Relax (Campsite)

אתר הקמפינג אגריקאמפג’יו רילקס (Agricampeggio Relax (Campsite) ) – אתר קמפינג . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון מאי, 2024

עם האביב והתקרבות הקיץ רמת הביקוש ללינה בקסטלטו שתלך ותעלה ככל נתקרב לסופו של החודש. לכן, בין אם אתם מתכנים חופשה לשבועות הקרובים או לחודשי הקיץ, מומלץ מאוד להזמין מקום מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה בו תמצאו מקומות לינה המאפשרים ביטול בחינם. תוכלו גם לבדוק האם ישנם מבצעים למקומות לינה המתאימים לכם כאן.

מידע כללי על מלונות מומלצים בקסטלטו

קסטלטו (Castelletto) הוא הכפר הגדול ביותר שבמועצה האזורית ברנזונה סול גארדה על שפת אגם גארדה, הנמצאת בנפת ונטו שבמחוז ורונה, בצפון איטליה. כפר זה מוכר באיטליה וגם בעולם בשל המבנים שבו המתוארכים לתקופה הרומאית. בין האתרים המרכזיים בעיר תמצאו אתסלע קסטלטו (Rock of Castelletto), הוילה הרומאית – וילה רומאנה (Villa Romana di Castelletto) והמוזיאון האתנוגרפי (Madre Maria Domenica Museum of Ethnography).

בקסטלטו קיימות מעט מאוד אפשרויות לינה, זוהי עיירה שולית ביותר באגם גארדה, היא נחמדה ללינה אך אין באמת סיבה להגיע לכאן במיוחד ומומלץ לבחור ללינה בכל אחת מהעיירות האחרות שבסביבה. בין המלונות הפועלים בעיירה תמצאו בתי ההארחה המעניקים לינה איכותית כמו לוקנדה פאסה (Locanda Fassa) וגארדה פמילי האוס (Garda Family House), מלון הדירות קה אירנה (Cà Irene), ואת אתר הקמפינג אגריקמפג’יו רילקס (Agricampeggio Relax).

המלצות על דירות ומלונות בקסטלטו בגארדה

 Booking.com