מלונות בסן פליצ׳ה דל בנאקו - מידע כללי

סן פליצ׳ה דל בנאקו (San Felice del Benaco) היא עיירה על שפת אגם גארדה, הנמצאת בנפת ברשה שבמחוז לומברדיה, בצפון איטליה. העיירה נמצאת בעמק ואלטנזי (Valtenesi) המאופיין בהרים שמרגלותיהן גולשות אל אגם גארדה, ובו נמצאות גם העיירות פדנגה סול גארדהמוניגה דל גארדה ומנרבה דל גארדה והוא מפורסם בשל ייצור היין המקומי שבו. העיירה מציעה הליכות בין ההרים, נופים יפים של האגם, כפרים עתיקים מימי הביניים, מבנים היסטוריים וחופים עם חלוקי נחל לצידי מרינות.

סן פליצ׳ה דל בנאקו מציעה חופשה רגועה במיוחד – נוף ההרים מצד אחד וחופים יפים ושקטים מצד שני, עם אפשרויות לינה מגוונות המעניקות את כל שירותי התיירות ההכרחיים לחופשה שלווה. אך לצד כל הרוגע והשלווה קיימות גם אטרקציותספורט ימי ואירועי תרבות. בעיירה קיימות כ-60 אפשרויות לינה, ברוב המקרים מדובר בדירות הארחה לצד מגוון אפשרויות שונות כמו בתי נופש, B&B, אתרי קמפינג ומלונות בדירוג של שלושה-ארבעה כוכבים. ריכוז מלונות גבוה קיים באזור כיכר מוניצ׳יפיו (Piazza Municipio).

בין המלונות המומלצים באזור סן פליצ׳ה דל בנאקו ניתן למנות את מלון בלה (Bella Hotel)מלון ריסטורנטו סוגנו (Hotel Ristorante Sogno)מקום האירוח קמפג’ו אל וויקאנד (Campeggio Al Weekend) ומלון ואתר הנופש והספא וילה לואיזה (Hotel Resort Villa Luisa & Spa).

מלונות בסן פליצ׳ה דל בנאקו - המלצות כלליות

  • סן פליצ׳ה דל בנאקו היא איזור אידיאלי למשפחות, שכן יש פה לא מעט דירות אירוח מרווחות הכוללות מטבח וחדרים גדולים מה שמאפשר למצוא פינה שקטה לכל אחד מבני המשפחה. כמו כן, קיימים בעיירה מספר מתחמי קמפינג, כמו Camping Village La Gardiola ו-Campeggio Al Weekend (למידע נוסף על מלונות למשפחות באגם גארדה ואגם גארדה עם ילדים).
  • כדאי לדעת גם כי רבים מהמלונות בסן פליצ׳ה דל בנאקו מאפשרים אירוח של בעלי חיים.
  • סן פליצ׳ה דל בנאקו מפורסמת גם בשל ייצור יין מקומי, ואכן בכל שנה בחודש יוני נערך פה פסטיבל יין גדול (Italia in Rosa), מה שגורם לעלייה חדה בתפוסת המלונות וכן גם לעליית מחירים. לכן, למי שמעוניין לחסוך בהוצאות הלינה מומלץ לבחור בעיירות מחוץ לעמק ואלטנזי (Valtenesi) בתקופה הזו של השנה (למידע נוסף על מלונות לחופשה זולה באגם גארדהאגם גארדה בחינם).
  • סן פליצ׳ה דל בנאקו אידיאלית עבור מי שמטיילים עם רכב, כמעט כל המלונות בעיירה כוללים חניה, רובם הגדול – בחינם (למידע נוסף על מלונות עם חניה באגם גארדההשכרת רכב באגם גארדה והשכרת רכב באיטליה).

 
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל