מלונות מומלצים במלצ’סינה

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם במלצ'סינה שבאגם גארדה: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

4 מלונות מומלצים בבמלצ'סינה בגארדה

Hotel Alpino

⭐⭐
מלון אלפינו (Hotel Alpino) – מלון שני כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Villa Emma Malcesine

⭐⭐
מלון וילה אמה מאלצ’סינה (Villa Emma Malcesine) – מלון שני כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Internazionale

⭐⭐⭐
מלון אינטרנציונלה (Hotel Internazionale) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Modena

⭐⭐
מלון מודנה (Hotel Modena ) – מלון שני כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון מאי, 2024

מאי הינו עיצומו של האביב, ורמת הביקוש ללינה במלצ’סינה שתלך ותעלה ככל נתקרב לסופו של החודש. לכן, בין אם אתם מתכנים חופשה לשבועות הקרובים או לחודשי הקיץ, מומלץ מאוד להזמין מקום מראש. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם. למי שרוצה להוזיל את עלות הלינה כדאי לבדוק האם יש מבצעים כאן.

מידע כללי על מלונות מומלצים במלצ'סינה

מלצ׳סינה (Malcesine) היא עיירה קטנה מימי הביניים על שפת אגם גארדה, הנמצאת בנפת ונטו שבמחוז ורונה, בצפון איטליה. היא יעד פופולרי טיפוסי באגם גארדה ובקיץ היא הופכת לאתר נופש אידיאלי למי שלן באיזור. בעיירה כבישים צרים מתפתלים, מצודה וחנויות נעימות. בעונה החמה רחובותיה הצרים מתמלאים בתיירים, ותוכלו למצוא בה חנויות מזכרות, תיקי עור וביגוד יוקרתי. כמו כן היא יעד פופולרי לספורט הרים.

במלצ׳סינה קיימות מעל 150 אפשרויות לינה שונות – מלונות שניים-שלושה כוכבים, דירות אירוח, בתי נופש ואתרי קמפינג. ריכוז המלונות הגבוה נמצא סמוך לחוף, באיזור שסביב פלאצו די קאפיטני (Palazzo dei Capitani) וקסטלו סקאליג’רו (Castello Scaligero di Malcesine).

בין המלונות המומלצים באיזור מלצ׳סינה ניתן למנות את מלון אלפינו (Alpino), מקום האירוח וילה אמה מאלצ’סינה (Villa Emma Malcesine), מלון אינטרנציונלה (Hotel Internazionale) ומלון מודנה (Hotel Modena).

המלצות על מלונות בבמלצ'סינה בגארדה

 Booking.com