מלונות בטרמוסינה - מידע כללי

טרמוסינה (Tremosine) היא מועצה איזורית מהצד המערבי של אגם גארדה, הנמצאת בתוף פארק אלטו גארדה בנפת ברשה שבמחוז לומברדיה, בצפון איטליה. העיירות בטרמוסינה מציעות מגוון נרחב של טבע פראי, החל מסוג ים תיכוני ועד לסביבה אלפינית גבוהה- ובה אגמים, עמקים, גבעות המכוסות במטעי זיתים והרים אלפיניים. באזור זה תוכלו לטייל במגוון שבילים ששימשו פרדות בעבר ומעפילים אל ההרים- מה שמאפשר גם פעילויות ספורט כגון אופני הרים, טרקים וטיולי יום רגליים.  כמו כן תוכלו ליהנות באיזור מאטרקציות כגון סנפלינג, קניונינג (סנפלינג בתוך נחלים), שיט, רכיבה על סוסים ועוד.

באיזור טרמוסינה כ-90 אפשרויות לינה, כאשר ברוב המקרים מדובר בדירות אירוח, בתי נופש ומלונות בדירוג של שלושה-ארבעה כוכבים. ריכוז המלונות הגבוה נמצא בעיירות אוסטקיו (Usteccio) ובסנגה (Bassanega).

בין המלונות המומלצים באיזור טרמוסינה ניתן למנות את מקום האירוח גאו-ריזורט (GeoResort)וילה סלנה (Villa Selene)מקום האירוח רזידנס טרי (Residence Terry) ומלון וילאג’ הוטל לוצ’יה (Village Hotel Lucia).

מלונות בטרמוסינה - המלצות כלליות

  • בחודש ספטמבר / אוקטובר מתקיימת תחרות אופני הרים מקצועית בשם טרמאלזו ואז הביקוש למלונות באזור עולה ובהתאם לכך גם המחירים מאמירים.
  • רבים מהמלונות בטרמוסינה מציעים חדרי משפחות, כמו כן קיימות לא מעט דירות אירוח המאפשרות אירוח נוח עבור משפחות (למידע נוסף על מלונות למשפחות באגם גארדהאגם גארדה עם ילדים).
  • שוק שבועי ובו ניתן לרכוש מוצרים מקומיים- גבינות, שמן זית, דבש, עתיקות, בגדים ועוד- מתקיים בקמפיונה בימי שלישי.
  • כדאי לדעת גם כי רבים מהמלונות בטרמוסינה מאפשרים אירוח של בעלי חיים.
  • טרמוסינה אידיאלית עבור מי שמטיילים עם רכב, כמעט כל המלונות בעיירה כוללים חניה, רובם הגדול – בחינם (למידע נוסף על מלונות עם חניה באגם גארדההשכרת רכב באגם גארדה והשכרת רכב באיטליה).

 
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל