מלונות מומלצים בטורבולה

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם בטורבולה שבאגם גארדה: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

4 מלונות מומלצים בטורבולה בגארדה

Eco Hotel Bonapace

⭐⭐⭐
מלון אקו בונאפאצ’ה (Eco Hotel Bonapace) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Garnì Ischia

מקום האירוח גארני איסקייה (Garnì Ischia) – מקום אירוח B&B . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Benaco

⭐⭐⭐⭐
מלון בנאקו (Hotel Benaco) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

GoTì Hotel

⭐⭐⭐⭐
מלון גו-טי (GoTì Hotel) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון מאי, 2024

מאי הינו עיצומו של האביב, ורמת הביקוש ללינה בטורבולה הולכת ועולה ככל שנוקפים הימים. בשל כך, כדאי להזמין מקום לינה מראש, במיוחד במידה ומדובר במשפחות. ניתן לעשות זאת בקישור הזה בו תמצאו מקומות לינה המאפשרים ביטול בחינם. תוכלו גם לבדוק האם ישנם מבצעים למקומות לינה המתאימים לכם כאן.

מידע כללי על מלונות מומלצים בטורבולה

טורבולה (Torbole) היא עיירה על שפת אגם גארדה, הנמצאת בנפת טרנטו שבמחוז טרנטינו, בצפון איטליה. העיירה נמצאת על שיפוע לרגלי הר באלדו ובשל מיקומה על פינתו של האגם ובשל כך שהיא בנויה בשיפוע היא מתוארת כ״אמפיתיאטרון אל האגם״.

בטורבולה קיימות 100 אפשרויות לינה שונות – מלונות שלושה כוכבים, דירות אירוח, מקומות אירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר ואתרי קמפינג. ריכוז המלונות הגבוה נמצא במרכז העיר סמוך לרחוב הראשי ויה ג’אקומו מאטיאוטי (Via Giacomo Matteotti).

בין המלונות המומלצים באיזור טורבולה ניתן למנות את מלון אקו בונאפאצ’ה (Eco Hotel Bonapace), מקום האירוח גארני איסקייה (Garnì Ischia), מלון בנאקו (Hotel Benaco) ומלון אידיאל (Hotel Ideal).

המלצות על מלונות בטורבולה בגארדה

 Booking.com