מלונות בגארדונה ריביירה - מידע כללי

גארדונה ריביירה (Gardone Riviera) היא עיירת הגן של אגם גארדה, הנמצאת בנפת ברשה שבמחוז לומברדיה, בצפון איטליה. בעיירה מגוון צמחים אקזוטיים כגון מגנוליות, עצי ארז, דקלים וקמפור. בעיירה בסגנון המאה ה-19, וילות ומלונות מוקפים בפארקים גדולים. בין האתרים החשובים של העיירה תמצאו את הגן הבוטני (Giardino Botanico Fondazione André Heller), ויטוריאלי דלי איטליאני (Vittoriale degli Italiani) ו-וילה אלבה (Villa Alba).

בגארדונה ריביירה קיימים פחות מ-100 אפשרויות לינה, ברוב המקרים מדובר בדירות אירוח או במלונות בדירוג שלושה-ארבעה כוכבים. בעיירה קיימים גם מספר מלונות בדירוג של חמישה כוכבים המעניקים לינה ברמה גבוה ואיכותית. ריכוז המלונות הגבוה נמצא בקרבה לאגם, בסמוך לגנים הבוטניים.

בין המלונות המומלצים באזור גארדונה ריביירה ניתן למנות את מלון אגריטוריזמו איל קזאלה דל לאגו (Agriturismo Il Casale Del Lago)אתר הבית הכפרי פרמיניאגה קאנטרי האוס אנד ריסורט (Premignaga Country House & Resort)מקום האירוח וילה ויטוריה (Villa Vittoria) ומלון גרנד הוטל גארדונה (Grand Hotel Gardone).

מלונות בגארדונה ריביירה - המלצות כלליות

  • גארדונה ריביירה היא יעד אידיאלי למבקשים חופשה רומנטית באזור אגם גארדה. הנופים עוצרי הנשימה בשילוב עם מלונות שקטים אך מפנקים יצרו עבורכם את החופשה המושלמת (למידע נוסף על מלונות לחופשה רומנטית באגם גארדה).
  • גארדונה ריביירה מומלצת גם עבור משפחות – בעיירה קיימות לא מעט אפשרויות לינה המתאימות למשפחות, כגון דירות אירוח מרווחות ומלונות ובהם חדרי משפחות (למידע נוסף על מלונות למשפחות באגם גארדהאגם גארדה עם ילדים).
  • כדאי לדעת גם כי רבים מהמלונות בגארדונה מאפשרים אירוח של בעלי חיים.
  • גארדונה ריביירה מתאימה ללינה גם עבור בעלי קשיי ניידות, רבים מבתי המלון מציעים חדרים המתאימים לבעלי מוגבלויות. בנושא זה- יש לשים לב שאתם בוחרים מלון שבאחד מהרחובות התחתונים של העיירה הקרובים ביותר לאגם-  הרחוב הצמוד לאגם הוא מישורי. הרחובות העליונים של העיירה נמצאים בשיפוע על צלע ההר (למידע נוסף על מלונות למוגבלי תנועה באגם גארדה ואגם גארדה למוגבלי תנועה).
  • גארדונה ריביירה אידיאלית עבור מי שמטיילים עם רכב, כמעט כל המלונות בעיירה כוללים חניה, רובם הגדול – בחינם (למידע נוסף על מלונות עם חניה באגם גארדההשכרת רכב באגם גארדה והשכרת רכב באיטליה).

 
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל