מלונות מומלצים באישגל ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באישגל - הסקירה המקיפה על מלונות באישגל. אזורי הלינה המומלצים באישגל, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באישגל.

5 מקומות לינה מומלצים באישגל

Trofana Royal 5-Sterne Superior Resor

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון טרופאנה רויאל (Trofana Royal 5-Sterne Superior Resor) – מלון חמישה כוכבים בסמוך לרכבל סילברטה (Silverta). מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ הספא המפנק והניקיון הקפדני בחדרים.

למידע נוסף על המלון

Salnerhof Superior Lifestyle Resort

⭐⭐⭐⭐
מלון זלנרהוף סופריור לייף סטייל ריזורט ( Salnerhof Superior Lifestyle Resort) – מלון ארבעה כוכבים בסמוך לרכבל הסקי פרדטשגראטבאהן(Pardesgraben). מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות החדרים הגדולים המתאימים למשפחות ונוף ההרים מהמרפסת.

למידע נוסף על המלון

Hotel Victoria

⭐⭐⭐
מלון ויקטוריה (Hotel Victoria) – מלון שלושה כוכבים בסמוך למרכז סילברטה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות הספא והטיולים המודרכים הניתנים ללא עלות לאורחי המלון.

למידע נוסף על המלון

Hotel Idhof

מלון אידהוף (Hotel Idhof) – מלון ללא דירוג כוכב בסמוך לרכבל הסקי סילברטה (Silverta). מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות החדרים הגדולים המתאימים למשפחות.

למידע נוסף על המלון

Alpinlounge Rätia Appartements)

דירות אלפינלאונג’ ראטיה (Alpinlounge Rätia Appartements)) – מלון דירות בסמוך למרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 7 אנשים ומומלץ בזכות המארחים הידידותיים הקרבה למעליות הסקי.

למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

עונת הסקי מגיעה באישגל לסיומה. עונת הטיולים באזור עוד לא התחילה, ולכן אפשר למצוא יחסית בקלות מקומות לינה פנויים גם בסמוך לחופשה. במידה ואתם מתכננים להגיע בעוד מספר שבועות כדאי להזמין מקום מראש, מאחר וככל שנתקרב לקיץ כך הביקוש ילך ויעלה. מומלץ להזמין מראש בקישור הזה מאחר וניתן למצוא בו אפשרויות לינה רבות המציעות ביטול בחינם, וכך לשמור על גמישות על אף ההזמנה מראש.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באישגל

באישגל ישנם כ-250 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות(למשל Gradiva Apartments), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של ארבעה כוכבים (למשל Hotel Alpina), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מדרחוב דורף (Dorfstrasse) ובמיוחד ליד מרכז סילברטה (Silvreta Arena), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים (Hotel Garni Urezza). ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממדרחוב דורף (Dorfstrasse) אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בסמוך לרכבל פימבבאהן (Fimbabahn), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים (Hotel Garni Valülla). במידה ואתם מגיעים לאישגל עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון Alpenstern, ומלון ארבעה כוכבים Alpvita Piz Tasna.

העיירה היפה אישגל בימיה המושלגיםהעיירה היפה אישגל בימיה המושלגים




המלצות ללינה באישגל

  • מלונות נוספים מומלצים באישגל הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון Sport- und Genusshotel Silvretta, ומלון Schlosshotel Ischg, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Alpenresidenz Trisanna, מלון Hotel Madlein ומלון Hotel Alpina ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hotel Fatlar, ומלון Chalet Madlein. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון Versalerhof, מלון Ferienglück ומלון Hotel Neder. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים Apart Amaraush.
  • באזור מדרחוב דורף (Dorfstrasse) יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • באישגל דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו מלון Hotel Fatlar, ומלון Chalet Madlein. ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה או בלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה באישגל

האזור הפופולארי ביותר ללינה באישגל הינו אזור מדרחוב דורף (Dorfstrasse), ובמיוחד בסמוך למרכז סילברטה (Silvreta Arena).

למשפחות המגיעות לאישגל אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון שלושה כוכבים Chalet Madelin, ומלון ארבעה כוכבים Hotel Gipfelherz Ischgl, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לאישגל לרוב לא נתקל בבעיות חנייה יוצאות דופן, אבל הרבה מהתיירים מעדיפים לא להסתמך על חניה ברחוב (ובחלק מהמקרים להסתכן בקנס) ובוחרים להזמין מקום לינה עם חניה. לתיירים אלו אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים חניה לאורחים שלהם - מלון Alpenstern, ומלון ארבעה כוכבים Alpvita Piz Tasna.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות באישגל אנו מציעים להסתכל על Hotel Idhof, מלון Versalerhof, מלון Ferienglück ומלון Hotel Neder.




Booking.com