מלונות מומלצים בזיפלד ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בזיפלד - הסקירה המקיפה על מלונות בזיפלד. אזורי הלינה המומלצים בזיפלד, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בזיפלד.

5 מקומות לינה מומלצים בזיפלד

Alpin Resort Sacher

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון הנופש אסטוריה (Alpin Resort Sacher) – מלון חמישה כוכבים בצפון העיירה זיפלד. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות הנוחות, הניקיון במלון ומגוון הפעילויות אותן מציע המלון.

למידע נוסף על המלון

Krumers Alpin – Your Mountain Oasis

⭐⭐⭐⭐
מלון קרומרס אלפין (Krumers Alpin – Your Mountain Oasis) – מלון ארבעה כוכבים בסמוך לרכבל רוסהוטה (Rosshütte). מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות הניקיון במלן והיחס של אנשי הצוות.

למידע נוסף על המלון

Hotel Haymon

⭐⭐⭐
מלון חיימון (Hotel Haymon) – מלון שלושה כוכבים בסמוך לכנסיה הקתולית St.Lukas במרכז העיירה זיפלד. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות היחס של אנשי הצוות והמיקום המעולה בקרבת אתרי הסקי בעיירה.

למידע נוסף על המלון

Panorama Apart Weisses Röss

מלון פנורמה אפרט וייסס רוזל (Panorama Apart Weisses Röss) – מיקום אירוח B&B בדרומית לעיירה זיפלד. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה, המתקנים והניקיון במלון.

למידע נוסף על המלון

Apart Hotel Olympia Tirol

⭐⭐⭐
מלון דירות אולימפיה טירול (Apart Hotel Olympia Tirol) – מלון דירות בדרום העיירה בסמוך לאתרי הסקי. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות הניקיון בדירות, היחס של אנשי הצוות והמיקום המעולה.

למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

אזור אינרה שטאדט הינו מאזורי הלינה המבוקשים ביותר בוינה ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום ללינה בהקדם לחופשת הקיץ במידה וטרם עשיתם זאת. תוכלו להזמין בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם ולשמור על גמישות.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בזיפלד

בזיפלד ישנם כ-400 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל מלון הדירות AlpenParks Chalet & Apartment Alpina Seefeld), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של ארבעה כוכבים (למשל מלון Mountains Hotel), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.

האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו מרכז העיירה זיפלד ובמיוחד ליד הכנסיה הקתולית Pfarrkirche St. Oswald, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Alpenlove – Adult SPA Hotel. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים ממרכז העיירה זיפלד אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בסמוך לאתר הסקי Familienskigebiet Birkenlift Seefeld, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Hotel Seelos. במידה ואתם מגיעים לזיפלד עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון ארבעה כוכבים Mountains Hotel, מלון ארבעה כוכבים Krumers Alpin – Your Mountain Oasis, מלון שלושה כוכבים Landhaus Klausnerhof Hotel Garni ודירות Mirador Apartments.

עיירת הסקי האהובה זיפלד בימי הקיץ

עיירת הסקי האהובה זיפלד בימי הקיץ

דירות מומולצות בזיפלד

יש בזיפלד לא מעט דירות אירוח לאילו שמעדיפים דירה ולא מלון בין האופציות המומלצות ניתן למנות את: Appartementanlage Kerber, Das Aparthotel Olympia Tirol, LakeSide Apartments Seefeld אופציה מומלצת למי שמעדיף מרחב ומטבח פרטי ומוכן לוותר על שירות חדרים ותפנוקים של מלון.

 
המלצות ללינה בזיפלד

  • מלונות נוספים מומלצים בזיפלד הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון Hotel Klosterbräu, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Hotel Seelos, מלון Alpenlove – Adult SPA Hotel ומלון Mountains Hotel ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Landhaus Klausnerhof Hotel Garni ומלון Olympia Hotel Garni. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקום אירוח B&B Haus Lukas , בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מלון דירות AlpenParks Chalet & Apartment Alpina Seefeld, מלון דירות Oasis Princess Bergfrieden ודירה Haus Gabriel – Seefeld.
  • באזור מרכז העיירה זיפלד יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בזיפלד דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו מלון Landhaus Klausnerhof Hotel Garni ומלון Olympia Hotel Garni. ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה או בלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה בזיפלד

האזור הפופולארי ביותר ללינה בזיפלד הינו אזור מרכז העיירה זיפלד, ובמיוחד בסמוך להכנסיה הקתולית Pfarrkirche St. Oswald.

למשפחות המגיעות לזיפלד אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון ארבעה כוכבים Krumers Alpin – Your Mountain Oasis, מלון ארבעה כוכבים Hotel Seefelderhof ומלון הדירות AlpenParks Chalet & Apartment Alpina Seefeld, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לזיפלד לרוב לא נתקל בבעיות חנייה יוצאות דופן, אבל הרבה מהתיירים מעדיפים לא להסתמך על חניה ברחוב (ובחלק מהמקרים להסתכן בקנס) ובוחרים להזמין מקום לינה עם חניה. לתיירים אלו אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים חניה לאורחים שלהם - מלון ארבעה כוכבים Mountains Hotel, מלון ארבעה כוכבים Krumers Alpin – Your Mountain Oasis, מלון שלושה כוכבים Landhaus Klausnerhof Hotel Garni ודירות Mirador Apartments.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בזיפלד אנו מציעים להסתכל על Panorama Apart Weisses Röss, מקום אירוח B&B Haus Lukas ובית הארחה Chalet Sonneck.
Booking.com