הכל על - סוגי כרטיסים להופעות בחו"ל - קריאת חובה לפני הזמנת כרטיס
 
דף הבית >> תכנון חופשה עם הכל על >> ספורט והופעות >> הופעות בחו"ל >> שאלות ותשובות, מידע ויעוץ לכרטיסים להופעות בחו"ל >> סוגי כרטיסים להופעות בחו"ל - קריאת חובה לפני הזמנת כרטיס

מידע נוסף על ספורט והופעות בחו"ל:


פרסומות


 

 

סוגי כרטיסים להופעות בחו"ל -

קריאת חובה לפני הזמנת כרטיס 

 
 

הופעות בחו"ל חבילות להופעות בחו"ל ספורט בחו"ל שאלות ותשובות, מידע ויעוץ לכרטיסים להופעות בחו"ל לייעוץ אישי וחבילות
 

סקירת אופציות הכרטיסים השונות והמלצות פראקטיות באיזה כרטיס כדאי לכם לבחור.

סוגי כרטיסים להופעות - טבלת ניווט מהיר
מידע כללי
דוגמאות לסוגי כרטיסים
המלצות של הכל על לבחירת סוגי כרטיסים
יעוץ והזמנה טלפונית של כרטיסים וחבילות
 
 

מידע כללי

להופעות בחו"ל בדיוק כמו להופעות בארץ יש סוגים שונים של כרטיסים שונים. לכל הופעה ישנם מספר סוגי כרטיסים המשתנים בינהם באיכות, תנאי המשלוח (למידע נוסף ראה עמודים כמו כרטיס אלקרונימשלוח הכרטיסים למלון, ומשלוח כרטיסים לכתובת הלקוח) וכמובן מחירים - בד"כ כרטיסי ישיבה במיקומים קרובים ובעלי זווית צפייה טובה יקרים יותר, וכרטיסים במיקומים פחות אטרקטיביים או ברחבה הראשית בעמידה או ישיבה עולים פחות (ראה עוד בעמודים כמו - איפה יושבים בהופעות?כניסה כלליתGolden ring, ואיך נקבעים המחירים של הכרטיסים השונים).
 

 
ההגדרות של כל קטגוריית כרטיסים נקבעת לפי אצטדיון והאולם הספציפי (אפשר לראות יותר מידע על חלקם תחת אולמות ואצטדיונים מרכזיים להופעות בחו"ל) ולכן מומלץ לפני בחירת הכרטיסים להביט היטב במפת האולם וההופעה המצורפים לדף של כל הופעה (אפשר גם להתייעץ עימנו על ידי השארת פרטים) ולבחור את הכרטיס המתאים לכם. 

שימו לב כי לפעמים אין אפשרות לקבל את מספרי הכיסאות, ולפעמים אפילו את שורות הישיבה לפני הנפקת הכרטיסים אלא רק את הקטגוריה הספצפית. מידע מוקדם זה תלוי בספקים השונים של הכרטיסים וברגע שמתאפשר לתת מידע מדוייק אנו ניתן אותו - לעיתים הדברים לא מפורסמים באתר ואפשר לקבל את המידע בטלפון. מה שכן ניתן תמיד לבחור את הגוש (Section) שבו תשבו.

לאחר שתבחרו באיזה גוש/חלקה (Section) ברצונכם לשבת, כל מה שנשאר הוא לדאוג להזמנה, להכניס פרטי משלוח לכרטיסים, וללכת לצפות במופע.


חזור להתחלה

דוגמאות לסוגי כרטיסים: 

בואו ניקח לדוגמא את סוגי הכרטיס באצטדיון הO2 בלונדון (האצטדיון הגדול ביותר בעיר שמארח את מרבית האירועים הבינלאומיים המתקיימים בה - ראה הופעות בלונדון).

באצטדיון זה קיימים שלושה סוגי כרטיסים (Sections):

2nd Ring – טבעת עליונה / שנייה / חיצונית (Upper Tier). בד"כ בטבעת זו תמצאו את מחירי הכרטיסים הזולים ביותר, אך זוויות הצפייה בהופעה לא מהטובות ביותר.
 
באצטדיונים טובים ומעוצבים היטב, ניתן למצוא מקומות ישיבה עם זווית טובה אל הבמה גם בטבעת השלישית (3nd Ring) וכמובן בשנייה. כל עוד תקפידו לא לשבת במושבים פינתיים או במושבים הממוקמים ממש על צדה של הבמה (לדוגמא מושבים 403 ו420 בתמונה למטה).

Lower Tier - טבעת תחתונה / ראשונה / פנימית (1st Ring). מושבים בטבעת זו נהנים מזוויות צפייה טובות יותר, ובמיקום יותר קרוב אל עבר במת ההופעה. כרטיסים בטבעת ראשונה יקרים יותר בד"כ.
עדיף להיזהר ממושבים הצמודים לבמה עצמה (לדוגמא מושבים 101 ו112 בתמונה למטה).


 
מפת האצטדיון   

Floor Blocks – מושבי רצפה / רחבת ישיבה קדמית. מושבים בקדמת הבמה עם זוויות הצפייה הטובות ביותר, ועם קירבה מקסימלית לאומן/הלהקה המופיעה.
כרטיסים במושבים אלה הם היקרים שניתן למצוא בד"כ ומספקים חוויה אולטימטיבית.

General Admission – רחבת עמידה / ישיבה בקדמת הבמה ללא מושבים מסומנים, בהופעות מסוימות ניתן לקנות כרטיסים לרחבה הלא מסומנת במקום כרטיסים ה-Floor Blocks.


כרטיסי VIP – כרטיסי VIP ממוקמים בנקודות הישיבה הטובות ביותר באולם, לעיתים לכרטיסי VIP מתווספת ארוחת ערב מפוארת בעלת 3 מנות ויותר, מזכרת מההופעה כאלבום או פוסטר חתום, ואף לפעמים אישור מעבר לאחורי הקלעים. יש לשים לב בדיוק מה כולל כל כרטיס VIP, ולהתייעץ עם המומחים שלנו בנוגע לכל שאלה בנושא.

חזור להתחלה

המלצות של הכל על לבחירת סוגי כרטיסים להופעות בחו"ל:

 • אנו ממליצים לא להזמין את הכרטיסים הזולים ביותר באופן אוטומטי. לרוב הנסיעה והמלון יקרים, ועוד 100 - 400 ש"ח יכולים לשדרג לכם את החוויה משמעותית. זה מאוד מבאס לשבת באולימפקו ברומא בהופעה של לאונרד כהן ולראות את הזמר רק דרך המסך.
 • באותו הקשר לא תמיד צריך להזמין את הכרטיסים היקרים ביותר. לפעמים רואים מצויין בכרטיסים ברמת הבייניים וניתן לחסוך בין 100-500 ש״ח בכרטיסים שלא נקראים VIP או גולד סירקל.
 • ישנם עמודים משמעותיים שיעזור לכם בבחירת הכרטיס, הם נמצאים באתר בקטגוריה כללית על הופעות וספורט בחו״ל - ספורט, הופעות ואירועים בעולם - מושגים ומידע.
חזור להתחלה

המלצות ושאלות של גולשים:

 • מחכים להמלצות שלכם...
---פרסומת---

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים להופעות בחו"ל:

 • לא לכל הופעה צריך להזמין כרטיסים מראש דרך סוכנים (גם לא דרך המערכת שלנו), אפשר בחלק גדול מהמקרים לבצע את ההזמנה דרך האתרים הרשמיים של האומנים, סוכנים מקומיים או המפיצים של האומן הרלוונטי. מצד שני, באירועים וכרטיסים מבוקשים יש יתרונות בהזמנה מראש דרך סוכנים מקצועיים - גם אם המחיר יקר יותר, לפעמים זו האופציה היחידה.  בסופו של דבר, כל מקרה לגופו. אפשר להתייעץ עימנו. ואנו ממליצים לקרוא את עמוד זה המסביר את הסוגיה: מה עדיף לקנות מסוכן או מפלטפורמה למכירת כרטיסים?
 • יש לקחת בחשבון שישנם אירועים כאלו שבהם האופציה היא רק להזמין כרטיס יד שניה (לרוב סוכן כרטיסים שקנה כרטיסים רבים למופע מסויים). זה מעצבן. זה ייקר יותר מאשר להזמין ישר מהמקור (האופציה שתמיד עדיפה) אבל יש אירועים רבים שזה המצב היחיד...
 • בכל הנוגע למלונות למגיעים לצפות בהופעה. לרוב לא מומלץ ללון ליד האצטדיונים והאלומות השונים, מכיוון שככלל (למעט מקרים ייחודים) הם רחוקים מהמרכזים התיירותיים של העיר, ורובם נגישים מאוד בתחבורה ציבורית, כך שלישון באיזור מרכזי אך מרוחק מהם לא יהווה בעיה.שווה גם בנושא זה להתייעץ עימנו. הדברים הללו מאוד נכונים במנוגע להופעות הגדולות המתקיימות בערים כמו: אמסטרדםפריז, ברצלונה, לונדון, פראג ומדריד.
 • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט והופעות בחו"ל, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים   TIKTIK מתמחים בחבילות להופעות. (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*
 • ככלל ההמלצה שלנו היא לא להזמין כרטיסים הנשלחים לארץ. העדיפות היא שאפשר להזמין כרטיס אלקטרוני, אם זה מתאפשר כרטיס להורדה מיידית. הדברים הללו קריטיים למזמינים מפלטפורמות מחירה כמו ויהגוגו או טיקטביז כאשר מזמינים כרטיסים מסוכנים הנושא הזה הופך פחות קריטי. 
 

עמודים נוספים על מידע יעוץ ושאלות ותשובות להופעות בחו"ל (לרשימה המלאה)

הופעות של אנדרה בוצ'לי ולהקת בונד
מחפשת כרטיסים להופעות של אנדרה בוצ'לי ולהקת בונד

כרטיסים להופעה של אד שירן
הופעה של אד שירן בציריך ב- 3/8. תודה!

האם ניתן להיכנס להופעה עם צילום של סריקת הברקוד של הכרטיס?
שלום, אני בלונדון וכרטיסי ההופעה ל- U2 התעכבו בדרך. האם לדעתך יתנו לי להיכנס עם סריקת ברקוד של הכרטיס מצילום? האם כדאי להגיע לאצטדיון טוויקנהאם עם צילום של הכרטיס? אשמח לעזרתך

סוגי כרטיסים להופעות בחו"ל - קריאת חובה לפני הזמנת כרטיס
סקירת אופציות הכרטיסים השונות והמלצות פראקטיות באיזה כרטיס כדאי לכם לבחור.

קבלת כרטיסים שהוזמנו להופעות בחו"ל, סקירה שתחסוך כסף ולחץ.
סקירה מלאה של כל האופציות האפשרויות לקבלת כרטיסים לאחר הזמנתם כולל המלצות מומחים באיזה שיטות כדי לכם לבחור כדי להימנע מבזוז זמן, כסף וכאבי לב.


צריך עזרה בהזמנת חבילה לכדורגל, הופעה או בכלל? אנחנו יכולים לעזור!

arrow, left icon

הכנס פרטים בטופס המצורף
 


              
                                     
                                     
  

 

למה להשתמש בשירות שלנו?

השירות שלנו מעניק שילוב של המידע המפורט באתר "הכל על" עם המידע והספקת הכרטיסים של חברות אמינות כמו Ticketingo , TikTik ועוד איתם אנו עובדים כבר למעלה משלוש שנים.
 • דפי מידע מפורטים. באתר "הכל על" הזמנת כרטיסים, אירועים והופעות, כולל ייעוץ אישי לזקוקים לכך ראה פרטים
   
 • מידע על הכרטיסים ושירות לקוחות ומענה בעברית
   
 • אין "משחקי שיווק" - המחיר המפורט הוא המחיר אותו משלמים (בלי כל מיני תוספות מאוחרות כפי שקורה בהזמנה ממקומות אחרים). 
   
 • אמינות ואיכות הספקה.
   
 • מידע מקיף ומאורגן על ספורט והופעות ברחבי אירופה. 
   
 • שרות וזמינות. ההזמנה באתר החברה הינה פשוטה וקלה. בנוסף, כל הספקים שלנו מלווים את לקוחותיהם באמצעות קו טלפון המאויש באופן שוטף על ידי כונן (כולל שבתות וחגים) בכדי לתת מענה ללקוחות שרכשו כרטיס ונמצאים בעיר האירוע.
   
 • רכישה בטוחה. ניהול הרכישה באתר שלנו תואם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת המידע האישי ופרטי כרטיס האשראי שלכם.

הופעות לפי אמן

 
 
 
 
כדורגל והופעות לפי ערים: מידע על כרטיסים לכדורגל באירופה:
כרטיסים לצ'לסי
אמסטרדם כרטיסים לריאל מדריד
כרטיסים לארסנל
ברלין כרטיסים לברצלונה
 
 
 
 
 
 
מדריד  
 
+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד

 

 מצאתם שגיאת כתיב או ניסוח לא ברור? יש לכם מה להגיד? המחיר השתנה?
יש לכם המלצה או שאתם רוצים להוסיף הערה עובדתית?
רוצים שנפרסם תמונה או מאמר שלכם באתר?


הגיבו ועזרו לנו לבנות את אתר התיירות המעמיק ביותר בעברית! 

(בעלי אתרים יקרים - לינקים שאינם מועילים לגולשים לא יפורסמו
אך אנו יותר מנשמח לפרסם קרדיטים ולינקים למידע, תמונות או עריכה חדשה ומועילה).  

© כל הזכויות שמורות לצוות "הכל על" 

הזכויות לאייקונים שמורות ל:Alessandro Rei , WebIconSet.comIconFinderIconkaKidaubis DesignSebastien DurelSvengraphIcons LandDaddyDesignCyberchaos05DunedhelSvengraphLazyCrazy  Artdesigner.lv  VistaICO.com www.aha-soft.com Ana softLa Glanz Studio - Eugen Buzuk IconBlock  Bevelandemboss.net
יעוץ בקידום האתר: קידום אתרים ע"י עידן בן אור 

לכל שאלה ניתן ליצור עמנו קשר במייל 
למקרים דחופים 0544-979-371 (972+)
Yandex.Metrica