קופוני הנחה למלונות, טיסות וחבילות באתר גוליבר

שימו לב המצבע אינו בתוקף בימים אילו

גוליבר תיירות ואתר הכל על במבצע ייחודי למזמינים און ליין:

20-40$ הנחה על הזמנה ממגון מוצרי האתר

על חברת גוליבר

גוליבר תיירות הינה אחת מהחברות הגדולות בארץ בתחום התיירות. היא מספקת שירותים רבים לתיירות בחו”ל ובארץ. החברה הינה חברה גדולה ואמינה, שאף נשכרת בבורסה הישראלית ותופסת נתח מכירות ושירותים רב שרק הולך וגדל בתחום. גוליבר מציעה אפשרויות קניית כרטיסי טיסה סדירים וצ’רטרים, חבילות מלאות, טיסות בלבד, מערכת אינטרנטית בעברית להשכרת מגוון רחב של מלונות במחירים טובים ומערכת שמירת נתונים. באתר האינטרנט של החברה תוכלו גם למצוא מדריך טוב יחסית (לא כמו שלנו, כן?) על אתרים מרכזיים ביעדים באירופה. (לסקירה המלאה על החברה).

על המבצע של גוליבר לגולשי אתר הכל על

גוליבר מעניקה לגולשי הכל על קופוני הנחה למזמינים במערכת שלה.

  • הנחה בגובה 20$ במינימום עסקה של 800$
  • הנחה בגובה 40$ במינימום עסקה של 1500$

איך מקבלים את ההנחה?

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להכניס את קוד השובר:

הנחה בגובה 20$ במינימום עסקה של 800$ – קוד שובר 14961223
הנחה בגובה 40$ במינימום עסקה של 1500$ – קוד שובר 14971350

ראו הסבר מצורף – עד כדי כך פשוט!

לאחר בחירת הטיסה – בשלב א’ לוחצים על הכפתור יש לי שובר הנחה

בתיבה שנפתחה מכניסים את הקוד המתאים
מה חשוב לדעת לפני שמזמינים חבילה, טיסה או מלון דרך חברת גוליבר?

  • כמו כל חברות התיירות הגדולות – הכלל הוא תמיד להשוות. לפעמים לגוליבר יש את המחירים הטובים ביותר, לפעמים לא.
  • בשאלה הקלאסית: חבילה או מלון+טיסה. גוליבר היא דוגמה מצויינת לחברה שיש לה הרבה מאוד חבילות משתלמות מאוד בהשוואה להזמנה של טיסה ומלון דומים באופן נפרד – שוב כל מקרה לגופו.
  • כאשר אתם מזמינים חופשה באתר גוליבר שלא כתוב עליה ״אישור מיידי״ זה אומר שהם צריכים לוודא עם המלון או חברת התעופה שיש מקומות. רק אחרי זה הם מאשרים את העסקה ויוצרים איתכם קשר.
  • בהזמנת חבילה או מלון דרך גוליבר: פרטי המלון המפורסם בחבילות של גוליבר הינם בגדר חוקי של “בקשה בלבד” ועל פי ההסכם עליו אתם חותמים במהלך ההזמנה, החברה אינה מחויבת בהם כל עוד לא נתקבל אישורו הסופי של הספק (כלומר המלון או החברה המייצגת אותו). גוליבר מתחייבת לספק אלטרנטיבות שונות אם לא יתאפשר להם לספק לכם את החדר במלון אותו הזמנתם, ולכם יש את הזכות לבטל את ההזמנה תוך 24 שעות ללא דמי ביטול לאחר שהתקבלה תשובה שלילית (במידה והתקבלה כזו. לרוב התשובה היא חיובית והכל בסדר). סעיף זה לעתים יוצר מצב שיומיים לפני החופשה תגלו שלא תוכלו לקבל את המלון אותו הזמנתם כפי שפירטנו בחסרונות. חשוב לציין שסעיף זה אינו תקף רק אצל גוליבר אלא גם בקרב חברות נוספות כמו איסתא למשל.
  • ההזמנה היא לא מול החברה עצמה אלא מול החברות השונות המפרסמות בה את שירותיהן, כך שהיא אינה לוקחת אחריות על בעיות שנוצרו עם הספקים. סעיף זה כולל טיסות, מלונות וכדומה.