לינה למשפחות בציריך – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות בציריך - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בציריך.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות בציריך

Widder Hotel – Zurichs luxury hideaway

⭐⭐⭐⭐⭐
אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לציריך מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון המדורג כמלון חמישה כוכבים – מה שהופך אותו למומלץ למי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה. מלון זה נמצא באזור גבעת לינדהוף המהווה חלק מהעיר העתיקה, על גדות הלימנט. זהו אזור הנחשב פופולארי ומבוקש ללינה לחפצים לשהות במרכז העניינים. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

CITY STAY – Lindenstrasse

אפשרות זו מומלצת למשפחות המגיעות לציריך מאחר ומאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, מטבח ומעלית. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור גני ציריכהורן על אגם ציריך. זהו אזור לינה פופולארי, מעט מרוחק מהעיר העתיקה אך מהווה נקודת עניין לחובבי הבוטניקה, מרחבים ירוקים ומוזיאונים. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

EMA House Serviced Apartments Superior Unterstrass

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בציריך בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, מטבח ומכונת כביסה. מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות באיזור מחוץ למרכז אך בסמוך אליו בין נהר הלימאנט לפארק אירצל (Irchelpark), ובו מספר מקומות לינה במחירים נוחים. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Storchen Zürich – Lifestyle boutique Hotel

⭐⭐⭐⭐⭐
מקום לינה זה הוא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בציריך, זאת מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו חדרי משפחה ומעלית. זהו מלון בעל דירוג של חמישה כוכבים המתאים למי שמחפש מקום לינה בסטנדרט גבוה. המלון נמצא באזור גבעת לינדהוף המהווה חלק מהעיר העתיקה, על גדות הלימנט. זהו אזור הנחשב פופולארי ומבוקש ללינה לחפצים לשהות במרכז העניינים. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

EMA House Hotel Suites

⭐⭐⭐⭐
אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בציריך בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון בעל דירוג של ארבעה כוכבים שמהווה אופציה מעולה בעבור מי שמחפש מקום לינה ברמה גבוהה יחסית. מלון זה נמצא באיזור מחוץ למרכז אך בסמוך אליו בין נהר הלימאנט לפארק אירצל (Irchelpark), ובו מספר מקומות לינה במחירים נוחים. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

CITY STAY – Kieselgasse

מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות לציריך מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו מטבח ומעלית. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור גני ציריכהורן על אגם ציריך. זהו אזור לינה פופולארי, מעט מרוחק מהעיר העתיקה אך מהווה נקודת עניין לחובבי הבוטניקה, מרחבים ירוקים ומוזיאונים. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

Acasa Suites

מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות לציריך מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה ומעלית. מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בצפון ציריך הקרוב לשדה התעופה של העיר. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות בציריך

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב בציריך או להגיע לציריך עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון חמישה כוכבים Widder Hotel - Zurichs luxury hideaway (חניה פרטית במקום במחיר של 45null לכל יום), מלון חמישה כוכבים Storchen Zürich - Lifestyle boutique Hotel (חניה ציבורית במיקום סמוך - עלולים לחול חיובים), מלון ארבעה כוכבים EMA House Hotel Suites (חניה פרטית במקום במחיר של 28null לכל יום), מלון חמישה כוכבים Park Hyatt Zurich – ציריך Center Luxury (חניה ציבורית במקום במחיר של 45null לכל יום) ומלון שלושה כוכבים Hotel Adler Zürich (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 45null לכל יום).

כאשר משפחות מגיעות לציריך עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כדאי להסתכל למשל על מלון Widder Hotel - Zurichs luxury hideaway ומלון Boutique Hotel Helvetia המתאימים למשפחות עד 4 נפשות, מלון דירות Acasa Suites המתאים למשפחות עד 6 נפשות, דירות Luxury Penthouse Apartment המתאים למשפחות עד 7 נפשות ומלון AMERON Zürich Bellerive au Lac המתאים למשפחות עד 2 נפשות.

מקומות הלינה המתאימים למשפחות עם תינוקות מציעים מיטות תינוק או עריסות, אולם חלקם לוקחים על שירות זה תשלום נוסף - שיכול להגיע גם לסכום גבוה יחסית. כדי להוזיל מעט את עלות הלינה עם תינוקות כדאי להסתכל על מקומות לינה בהם אין תוספת תשלום בעבור מיטת תינוק או עריסה. כדאי להסתכל למשל על מלון EMA House Hotel Suites ומלון Sorell Hotel Seefeld המתאימים למשפחות עד 5 נפשות, מלון Hotel Adler Zürich ומלון Hotel Glockenhof Zürich המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Hotel Felix המתאים למשפחות עד 3 נפשות.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על מלון Widder Hotel - Zurichs luxury hideaway המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון La Réserve Eden au Lac Zurich המתאים למשפחות עד 3 נפשות, מלון דירות CITY STAY - Kieselgasse ומלון דירות Acasa Suites המתאימים למשפחות עד 6 נפשות ומלון Hotel Schweizerhof Zürich המתאים למשפחות עד 3 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים בציריך אפשר למנות את מלון Widder Hotel - Zurichs luxury hideaway המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון Sorell Hotel St. Peter ומלון B2 Hotel Zürich המתאימים למשפחות עד 2 נפשות ומלון La Réserve Eden au Lac Zurich ומלון Baur au Lac המתאימים למשפחות עד 3 נפשות.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות בציריך

ציריך, בירת שוויץ, הינה עיר מתוחכמת ומיוחדת – הנקראת גם ״השער לאלפים״. ישנן מספר טיסות ישירות בשבוע מישראל לציריך, המאפשרות לישראלים להגיע לאחת הערים המפורסמות באירופה. משפחות רבות מגיעות לציריך כחלק מטיול רחב יותר בשוויץ, וחלק בוחרות להגיע לבלות את החופשה שלהם בציריך לבדה. קיימות בציריך מגוון רחב אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות לציריך ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום תכינו בעצמכם. אך מצד שני, תרוויחו אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שיכולים להיות הרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול ארוך בשוויץ.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם. בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.

אנו ממליצים לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים.
המלצות על לינה למשפחות בציריך

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות לציריך הינם מלון חמישה כוכבים Park Hyatt Zurich – ציריך Center Luxury המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון שלושה כוכבים Hotel Adler Zürich המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Boutique Hotel Helmhaus Zürich המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Hotel Glockenhof Zürich המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון שלושה כוכבים Best Western Plus Hotel Zürcherhof המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • בציריך יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בציריך.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות בציריך?

ניתחנו כ-500 אפשרויות לינה בציריך עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בציריך בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות למשפחות אשר מגיעות לציריך, תוך לקיחה בחשבון שראשית צריך שמקום הלינה יאפשר לינה עם ילדים, שיציע חדרים המתאימים לאירוח של יותר משני אנשים ושיציע מתקנים נוספים המתאימים לילדים ומשפחות – כמו משחקים, ארוחות ילדים או שירותי בייביסיטר. מבין אפשרויות הלינה הללו איתרנו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לצרכים שונים של משפחות בציריך (למשל העיר העתיקה) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com