דירות בציריך – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על דירות בציריך - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בציריך.

7 דירות מומלצות בציריך

CITY STAY – Lindenstrasse

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא באזור גני ציריכהורן על אגם ציריך. זהו אזור לינה פופולארי, מעט מרוחק מהעיר העתיקה אך מהווה נקודת עניין לחובבי הבוטניקה, מרחבים ירוקים ומוזיאונים. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Acasa Suites

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בצפון ציריך הקרוב לשדה התעופה של העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Aparthotel Adagio Zurich City Center

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באיזור מחוץ למרכז אך בסמוך אליו בין נהר הלימאנט לפארק אירצל (Irchelpark), ובו מספר מקומות לינה במחירים נוחים. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לצמחונים או טבעונים המחפשים אפשרות לינה עם ארוחות מתאימות או אפשרות להכין אוכל. למידע נוסף לחצו כאן.

EMA House Serviced Apartments Superior Unterstrass

מדובר בדירות אשר מתאימות למי שמעוניין בעצמאות ומרחב רבים יותר מאלו המוצעים במלון, אפשרות שיכולה להתאים גם לכמה משפחות שנוסעות יחד לטיול ומעוניינות ללון בדירות קרובות זו לזו. הדירות נמצאות באיזור מחוץ למרכז אך בסמוך אליו בין נהר הלימאנט לפארק אירצל (Irchelpark), ובו מספר מקומות לינה במחירים נוחים. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם ומכונת קפה. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

CITY STAY – Kieselgasse

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור גני ציריכהורן על אגם ציריך. זהו אזור לינה פופולארי, מעט מרוחק מהעיר העתיקה אך מהווה נקודת עניין לחובבי הבוטניקה, מרחבים ירוקים ומוזיאונים. בין השאר מקום הלינה מציע מוצרי טיפוח בחינם, חדרים אטומים לרעש ומכונת קפה. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

CITY STAY – Nordstrasse

מדובר בדירות, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון, במיוחד אם מגיעים כקבוצה גדולה יחסית ורוצים ללון בדירות הקרובות זו לזו. דירות אלו נמצאות באיזור מחוץ למרכז אך בסמוך אליו בין נהר הלימאנט לפארק אירצל (Irchelpark), ובו מספר מקומות לינה במחירים נוחים. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרים אטומים לרעש, מכונת קפה ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

EMA House Serviced Apartments Aussersihl

זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת בסביבת איצטדיון לצינגרוד אשר מרוחק מהעיר העתיקה ונמצא סמוך לשולי העיר המערביים ומאופיין במקומות לינה במחירים נוחים. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר מוצרי טיפוח בחינם, מכונת קפה ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על דירות בציריך

בין הדירות המציעות מתקנים נגישים בציריך אפשר למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים Acasa Suites ומלון דירות ארבעה כוכבים Aparthotel Adagio Zurich City Center שיש בהם גם חניית נכים ודירות ארבעה כוכבים Luxury Penthouse Apartment, מלון דירות שלושה כוכבים The Henry ומלון דירות ארבעה כוכבים CITY STAY - Lindenstrasse . מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים לציריך ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים הדירות בציריך מומלץ להסתכל על מלון דירות ארבעה כוכבים Acasa Suites שמציע אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן, דירות שלושה כוכבים SWAS by Livingdowntown שמציע אזורים המיועדים לעישון ומרפסת ודירות שלושה כוכבים CITY STAY - Nordstrasse ודירת ארבעה כוכבים EMA House Serviced Apartments Aussersihl שמציעים מרפסת.

לצמחונים וטבעונים שמחפשים לינה בציריך כדאי להסתכל על אפשרויות המציעות ארוחות צמחוניות או מטבחון בו אפשר להכין אוכל למהלך היום. בין אפשרויות הלינה המומלצות בהקשר זה ניתן למנות את מלון דירות ארבעה כוכבים Aparthotel Adagio Zurich City Center שמגיש אוכל טבעוני.

בין הדירות המומלצות באזור גני ציריכהורן ניתן למצוא את מלון דירות ארבעה כוכבים CITY STAY - Lindenstrasse , מלון דירות ארבעה כוכבים CITY STAY - Kieselgasse ומלון דירות שלושה כוכבים Seefeld Residenz .

בין הדירות המומלצות ברובע לאנגשטראסה הסמוך לעיר העתיקה ניתן למצוא את דירות ארבעה כוכבים Luxury Penthouse Apartment , מלון דירות שלושה כוכבים Zurich Furnished Homes ודירות שלושה כוכבים HITrental Stauffacher Apartments .

בין הדירות המומלצות ברובע אשר ויס ניתן למצוא את דירות שלושה כוכבים SWAS by Livingdowntown ודירות שלושה כוכבים HITrental Letzigrund - Apartment .

בין הדירות המומלצות באזור התחנה המרכזית ניתן למצוא את דירות שלושה כוכבים HITrental Central Station Apartment , מלון דירות שלושה כוכבים The Henry ודירות שלושה כוכבים VISIONAPARTMENTS Albertstrasse - contactless check-in .

בין הדירות המומלצות באזור הר אוטליברג ניתן למצוא את דירות שלושה כוכבים Zurich Furnished Apartments .

כל מה שתצטרכו לדעת על דירות בציריך

ציריך, הינה אחת הערים המפורסמות באירופה ונחשבת ידועה כעיר תרבות ואומנת. ישנן מספר טיסות ישירות בשבוע מישראל לציריך, המאפשרות לישראלים להגיע לבירת שוויץ. יש לציריך הרבה מה להציע, החל ממרחבי טבע ונהרות זורמים אשר מהווה חלק בלתי נפרד מהעיר, גם בחלקה האורבני, דרך כמה מהמוזיאונים הנחשבים לטובים, ועד לטיולי יום עוצרי נשימה. תיירים רבים בוחרים באפשרויות לינה אלטרנטיביות למלונות, ואחת הפופולאריות שבהן היא לינה בדירה או במלון דירות. הדירות לרוב מרווחות יותר מאשר החדרים בבתי המלון, ומאפשרות לחסוך בעלות החופשה – לא רק במחיר הלינה, אלא גם בזכות האפשרות להכין אוכל למהלך היום בדירה וכך להוציא פחות כסף על ארוחות במסעדות במהלך היום. נוסף על כך, לינה בדירה יכולה להיות חסכונית ונוחה יותר במיוחד למשפחות המגיעות לציריך, מאחר ולרוב ניתן למצוא דירות של כמה חדרים במחירים נמוכים יותר מאשר סוויטות וחדרים מחוברים בבתי מלון. כאשר מחפשים דירה בציריך, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצאת הדירה ואת הקרבה שלה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית – במיוחד אם בוחרים דירה שאינה נמצאת במרכז. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא מרכז העיר, האזור של העיר העתיקה – במידה ואתם אוהבים ללון במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו מטבח מלא (ולא רק מטבחון), מכונת כביסה או חנייה במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב בציריך (אנו לא ממליצים לשהות בעיר עם רכב), לקריאה נוספת על השכרת רכב בציריך. בנוסף, חשוב לשים לב שיש בחדר מיזוג אוויר בכל חלקי הדירה.
  • חלוקת חדרים ומיטות: בדקו כמה חדרים ישנם בדירה, וכמה מיטות ואילו יש בכל חדר.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג וגודל הדירה משפיעים על המחיר אלא גם המיקום שלה, ככל שתהיה קרובה יותר למרכז התיירותי, האזור של מרכז העיר למשל, כך גם סביר שעלות הלינה תהיה יקרה יותר בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים.
המלצות על דירות בציריך

  • בין הדירות המומלצות הנוספות בציריך ניתן למנות את דירות ארבעה כוכבים EMA House Serviced Apartments Superior Unterstrass באיזור מחוץ למרכז אך בסמוך אליו, מלון דירות ארבעה כוכבים CITY STAY – Kieselgasse באזור גני ציריכהורן, דירות שלושה כוכבים CITY STAY – Nordstrasse באיזור מחוץ למרכז אך בסמוך אליו, דירת ארבעה כוכבים EMA House Serviced Apartments Aussersihl בסביבת איצטדיון לצינגרוד ודירות ארבעה כוכבים Luxury Penthouse Apartment ברובע לאנגשטראסה הסמוך לעיר העתיקה.
  • בציריך יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בציריך.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את הדירות המומלצות בציריך?

ניתחנו כ-500 אפשרויות לינה בציריך עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את הדירות הטובות ביותר בציריך בדקנו אילו דירות מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין האפשרויות הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בציריך (למשל העיר העתיקה) ובחנו אילו מהן זוכות לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את הדירה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com